Svečiuose Inga. „Le Couvent des Minimes“ rugpjūčio staigmenų dėžutė

Estimated read time 3 min read

Nuėjau ir nusipirkau. Štai taip “Le Couvent Des Minimes“ staigmenų dėžutė atsidūrė mano rankose. Jokio rymojimo prie lango belaukiant kurjerio ar dūsaujant, kada gi sulauksite paštininko žinutės. Viens du ir pietų pertrauka tapo daug smagesnė, o darbo diena linksmesnė.

Apie “Le Couvent Des Minimes“ staigmenų dėžutę

“Le Couvent des Minimes” – iš Prancūzijos atkeliavusios odos ir plaukų priežiūros priemonės, gaminamos pagal Mane vienuolyne kurtus ir tobulintus receptus, gausios natūraliais ingredientais, puoselėjančios kūną ir raminančios sielą.

Žadama, kad apelsinų žiedais ir mandarinais kvepiančioje rugpjūčio dėžutėse rasite 3 produktus ir mėginėlių, padėsiančių geriau pažinti šią kosmetiką. Rinkinio vertė – maždaug dvigubai didesnė nei kaina.

Išpakuojame: įspūdžiai ir pasvarstymai

Supakuota į nefotogenišką celofano maišelį su mielu kaspinėliu. Produktų pristatymo ar žinutės žaviai pirkėjai nerasta.

Kas gi viduje? Kaip ir žadėta, pirmiausia pasitinka karčiųjų apelsinų kvapas. Geras kvapas – sodrus, prabangus, kerintis. Maišelyje rasti gėriai:

Muilas „The Botanical Cologne of Love“ (100 g). Kvepia apelsinais bei mandarinais ir žada švelniai prausti ir nuramintu (100 g). Kaina – 5,50 eur.

Kūno purškiklis „The Botanical Cologne of Love“ ( 30 ml). Skirtas pakvėpinti kūną po vonios ar dušo. Ryškiai išreikštas bergamotės kvapas su mandarino, rožės ir karčiojo apelsino prieskoniais. Ne kompotas, sodrus, skirtas moteriai, ne paauglei. Kaina – 15 eur.

Rankų kremas „The Botanical Cologne of Love“ (10 ml). Taukmedis ir apelsinų žiedai. Skirtas sausai odai. Susigeria puikiai, nepalieka riebalo sluoksnio. Kaina – 2,50 ml.

Mėginukai (6 vnt.): šampūno, rankų ir veido kremų. Džiaugiuosi, kad ne vienas ir ne du, kaip dažnai būna lietuviškose parduotuvėse. Mielai pabandysiu.

Labiausiai patiko rankų kremas – tokį dar parduotuvėje pabandžiau ir atskirai nusipirkau. Bus mano naujas mylimukas. Darganą rudenį ar žiemą kvapas turėtų dar geriau skleistis ir masinti.

Muilas ir purškiklis? Teoriškai viskas su jais labai gerai, kvapas nepabodęs, nepigus, pakuotės gražios, senovinėmis graviūromis puoštos, bet… Tokių produktų nenaudoju. Kita vertus, žinau, kad jais apsidžiaugtų ir mama, ir anyta, ir teta. Muilą keisčiau šveičiama ar švelnia dušo žėle, pėdų kremu ar miceliniu vandeniu. O gal verta tokius muilus naudoti vietoje įprastų dušo gelių, o parfumerijos namų klasiką pakeisti natūralesniais kvapais?

Galutinis vertinimas:

Jei ieškote aiškiai išreikštų kvapų, prancūziško dvelksmo ir pradeda pabosti „L‘occitane“, „Le Couvent des Minimes” galėtų tapti puikiu pakaitalu. Toks dėžute vadinamas staigmenų maišelis – visai neprasta dovanėlė (prisiminkite – artinasi kalėdinių kojinių metas) ar galimybė susipažinti su nauju prekės ženklu.

Naudinga: Kaina – 14 eur. Įsigyti galite „C&D style” salonuose arba www.cdstyle.lt. Pardavėjos super fainos ir malonios, tad drąsiai teiraukitės.

Dėkoju Ingai už atsiliepimą, o skaitytojus kviečiu reikšti nuomonę, komentuoti, siūlyti. Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours