Pavydžiu moterims, turinčioms tvirtus ir tankius gaurus. Maniškiai, vienas po kito, vis bando nuo manęs pabėgti. Nors esu visai nebloga šeimininkė! Pamaitinu kaukėmis ir aliejais, per dažnai neskrudinu tiesintuvu. Tiesa, kepurių žiemą nenešioju ir džiovintuvu beveik kasdien džiovinu.

Kalbant rimtai, plaukai man slenka beveik non-stop (greičiausiai dėl polinkio į anemiją). Tad esu išbandžiusi daugybę serumų, kaukių, suplaktinių, tirpalų, šampūnų, ampulių. Kad tik plaukai, kaip rudeniniai lapai, nenukristų… Favoritu kelerius metus buvo „Salerm“ žaliosios ampulės – po trijų ampulių dėžučių pasirodydavo ataugančių plaukų ežiukas.

Šį spalį naudojau kito gamintojo, bet taip pat iš Ispanijos, ampules. Ar taps jos nauju favoritu?

Apie „Pilosome Stimul“ ampules nuo plaukų slinkimo

Gamintojas žada intensyvaus poveikio serumą, padėsiantį sustabdyti plaukų slinkimą. Kad pažadas nepasirodytų per daug paprastas ir prastas, žadama suaktyvinti ląstelių medžiagų apykaitą, kuri reguliuoja plaukų galvos biologinį ciklą, atkurti vidinę ir išorinę plauko struktūras, sustabdyti išankstinį plauko folikulo senėjimą. O visa tai daro ar turėtų daryti derinys veikliųjų medžiagų, išgautų iš sojos, pieno peptidų ir zooplanktono.

Sudėtyje patraukliai žiūrisi drėkinančių savybių turinys hidrolizuoti sojos bei pieno baltymai, antioksidantai artemijų ir vynmedžių sėklų ekstraktai, vitaminas E bei acetilcisteinas, ricijos aliejus, glicerinas ir pan. Yra pažeistą odą ir akis galinčių dirginti ingredientų, tad saugokite akis, veidą ir neuostinėkite.

Visi ingredientai: Aqua, Alcohol denat., Betaine, Hydrolyzed Soy Potein, Artemia Extract, Panthenyl Ethyl Ether, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, 10-Hydroxydecanoic Acid, Lactis Proteinum (Milk Protein/Proteine Du Lait), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Inositol, Glycerin, Acetyl Cysteine, Acetyl Methionine, Lactose, Tocopherol, 1,10-Decanediol, Sebacic Acid, Citric Acid, Lactic Acid, Sodium Citrate, Butylene Glycol, CI 15510, Triethenolamine, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Iodopropynyl Butylcarbamate, Diazolidinyl Urea, Amyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Idomethyl Ionone, Citral, Limonene, Parfum.

Naudojimas įprastas tokio tipo serumams. Rankšluosčiu nusausinus plaukus, daromi sklastymai kas 1 cm ir serumu tepama galvos oda. Sukamais judesiais švelniai įtrininama, kad priemonė geriau įsigertų. Nuskalauti nereikia.

Įspūdžiai, nuomonė, vertinimas

Etiketėje info lietuvių kalba labai mažai. Itališkai ir ispaniškai neskaitau, anglų kalbos neradau. Tad liko neaišku, kiek kartų per savaitę rekomenduojama naudoti šias ampules. Aš naudojau 2-3 kartus.

Pakuotei – pliusas už patogumą. 6 ml talpos serumo ampulės supakuotos į dėžutę po 6 vnt., o dvi tokios dėžutės – į didesnę išorinę pakuotę. Ampulės tvirto stiklo, su uždedamu antgaliu. Ampulės nereikia laužti: plastikinė viršūnė lengvai nusiima, uždedame antgalį ir tepame.

Konsistencija – rusvas vandenėlis. Kvapas nepatiko – stiprus, laikosi įsikabinęs pusę dienos, primena vyriškas priemones.

Naudojant serumas tepasi lengvai – nereikia spausti, apverti ir teka (gal net kiek per stipriai). Visai galvai ištepti man prireikdavo 1,5-2 ampulių. Pažeistos odos plotelius šiek tiek graužia. Plaukų neriebina ir neapsunkina.

Poveikis. Sunaudotos 12 ampulių slinkimo visiškai nesustabdė – tai būtų Nobelio premijos vertas stebuklas. Tačiau iškritusių plaukų šepetyje ir vonioje mažiau. O tai gerai. Belieka laukti ataugančio ežiuko ir galbūt pakartoti kursą.

Įvertinimas:

Naudinga: Už 12 ampulių mokėjau 34 eur. Kaip supratau, pabandymui galima pirkti ir ne pilną dėžutę. Ieškokite parduotuvėse „Vitrina Pro“ arba el. parduotuvėje beautyforsale.eu.

Dėkoju Ingai! Ir kaip visada kviečiu jus dalintis nuomone, komentuoti, diskutuoti. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame