O stebukle! Pardavėja parodė net kelis mėlynus blakstienų tušo atspalvius! Ir visi vieno gamintojo! Tokio džiaugsmingo pasirinkimo Lietuvos parduotuvėse nėra buvę. O dar patikinimas, kad tušas tikrai geras – prancūziškas, tankina, netepa, nebyra. Širdis euforijoje plakė „griebk-griebk griebk-griebk“ – ne tik mėlyną, bet ir žalią, ir bordo. Protas patarė išbandyti vieną.

Kas buvo teisus? Tuoj sužinosite…

Apie „Arcancil Paris“ blakstienų tušą „Cil Cabaret“

Gamintojas žada dramatišką dirbtinių blakstienų efektą. Esą, patentuotas guminis šepetėlis kiekvieną blakstieną nudažo nuo šaknų iki galiukų jų nesulipindamas. Rezultatas – tokios tankios ir ilgos blakstienos, kad net šou sustoja: matai tik blakstienas, girdi tik blakstienas ir jauti tik blakstienas. Paprastai tariant, žadamas kabareto damos blakstienos.

Galimos 8 spalvos. Kiekviena turi pavadinimą – Miuziklas, Komedija, Opera, Drama, Tragedija ir t.t. Pagyrimai marketingistams.

Sudėtyje yra ir gerų, ir akis galinčių erzinti ingredientų. Pilna sudėtis: Cera alba, Glyceryl stearate, Copernicia cerifera cera, VP/eicosene copolymer, Propylene glycol, Euphorbia cerifera wax, Stearic acid, PVP, Polyvinyl alcohol, Triethanolamine, Palmitic acid, Mica, Sodium dehydroacetate, Calcium aluminum borosilicate, Synthetic fluorphlogopite, Alumina, Talc, Silica, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Citric acid, Tin oxide, Phenoxyethanol, Propylparaben, Methylparaben, Parfum.

Naudojimas. Švelniai sukant šepetėlį, juo braukti nuo šaknų iki galiukų. Trumpieji šereliai padengia tušu blakstienas per visą jų ilgį, o ilgieji – jas atskiria.

Potyriai ir įspūdžiai

Pakuotė graži, dekoruota nedideliais kabareto akcentais (bateliais, korseto detalėmis). Neperkrauta, nėra rėkiančių spalvų, subtilu. Mano tušas – tamsiai mėlynos spalvos pavadinimu „Drama“. Pakuotei dedame pliusą.

Pagaminimo šalis neaiški. Barkodas rodo, kad pagaminta Prancūzijoje, ant lipduko įrašas – Made in Italy. Smulkmena, bet…

Šepetėlis kietokas. Išsukus atrodo sausokas, neaplipęs tušo pertekliumi. Efektas nustebino. Tepu vieną sluoksnį, tepu kitą sluoksnį (rytas, skubu į darbą), o rezultato jokio. Blakstienos vos vos paryškintos, nei ilgesnės, nei tankesnės. Kai kurios blakstienos visiškai nenusidažiusios. Iki kabareto – kaip iki mėnulio.

Nusprendžiu pakartoti. Tepu dar sluoksnį. Ir nieko nebesuprantu. Panašu, kad tušas paprasčiausiai nelimpa prie blakstienų – sušoka į gabalus, nors kai kurios blakstienos lieka plikos. Vienur perdozuota, kitur nenudažyta. Bandau pašukuoti sausu šepetėliu – tušas pradeda byrėti.

Imu valiklį. Kabareto karalienės pasirodymas baigtas. Jei taip atrodo „Drama“, tai kaip atrodo „Tragedija“?..

Galutinis vertinimas: 1/3. Tas vienintelis balas – už patrauklią pakuotę, gundančias spalvas ir žavius pavadinimus. Netankina ir dengia netolygiai.

Naudinga: Kaina – ~12 eur. Įsigyti galima „Eurokos“ parduotuvėse.

Dėkoju Ingai už apžvalgą ir kaip visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.