Aukštos kokybės kosmetika, skirta ne tik profesionalams. Elegantiškas dizainas ir estetiškas paprastumas. Dermatologų patikrinta, be parabenų ir dirbtinių kvėpiklių. Tinkama reikliai ir jautriai odai.  Taip pristatoma vokiečių  kosmetika „Make Up Factory“.

Šįkart apie vieną šio prekės ženklo gaminį – tušą „All in One“. Išrinko jį man pardavėja, kol skaitinėjau kremų etiketes. Mane į neviltį varo, kai pardavėjos žaibo greičiu pradeda sukinėti visus tušus ir kaišioti panosėn unikalius/modernius/naujoviškus/inovatyvius/geriausius šepetėlius. Tad dažniausiai leidžiu pardavėjai išrinkti tušą savo nuožiūra. Kartais pasiteisina :).

Apie „Make up Factory“ tušą „All in One“

Gamintojo pažadai. „All in One“ – tai ilginimas, tankinimas ir užrietimas. Viskas viename.Ilgai išliekanti sodri spalva. Lanksčios, švelnios, tolygiai nudažytos ir nesulipusios blakstienos. O visa tai užtikrina nepaprastas šepetėlis (kur tai girdėta, kur tai matyta…).

Galima rinktis vandeniui atsparų arba paprastą (kasdienai naudoju paprastus). Aprašyme teigiama, kad šio tušo yra kelių spalvų (juoda, ruda, žalia ir mėlyna). Rekomenduojama blakstienas dažyti viena spalva, o jų galiukus – kita spalva.

Sudėtis. Tiesą sakant, iki šiol tušų sudėties niekada neanalizavau. Ir dauguma blogerių jų neanalizuoja. Tad neturiu su kuo lyginti, negaliu smerkti ar girti.

Visgi, ramiau gyvenčiau, jei sudėties būčiau neanalizavusi… Dabar žinau, dar vieną rimtą priežastį, kodėl nakčiai tušą (kaip ir visą dekoratyvinę kosmetiką) reikia nusivalyti ir leisti blakstienoms pailsėti. Šalia vaško, ricinmedžio sėklų aliejaus, drėkiklio vit. E, lašelio glicerino ir pantenolio riogso parabenai.

Visa sudėtis: Aqua, Copernicia Cerifera Cera (Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax), Stearic Acid, PVP, VP/Eicosene Copolymer, Glycerat Stearate, PPG-25-Laureth-25, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Cera Microcristallina (Microcristalline Wax), Simethicone, 1,2-Hexanediol, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Acrylates Copolymer, Potassium Sorbate, Silica, Tocopheryl Acetate, Ethylene/Methacrylate Copolymer, Ethylparaben, Methylparaben, Glycerin, Panthenol, Tetrasodium EDTA, Propylparaben, Tropolone, Isopropyl Titanium Triisostearate, CI 77266 (Black 2), CI 77499 (Iron Oxides).

Mano įspūdžiai ir potyriai

Pirmas įspūdis – pfff….. Parduotuvėje tik juoda spalva. Šimtą metų perku tik rudą tušą.

Antras įspūdis – suirzimas, kad nusipirkau pasenusį ir nedažantį tušą. Brauki brauki, o blakstienos vos nusispalvoja juodai.

Trečias įspūdis – o stebukle, po savaitės naudojimo tušas atsibudo ir pradėjo normaliai dažyti. Šepetėlis paprastas, patogus, nieko per daug neišsiskiriantis. Įdomu tai, kad tušo niekada nepasikabina per daug – juo niekada neapsivelia šepetėlis ar pakuotės sriegiai.

Lyginant su populiariais masinės produkcijos tušais, šis sausesnis. Blakstienos nudažomos juodai, bet jos neapsivelia koše, kurią vakarais, sėdint prie TV, galima iškrapšinėti pirštais (he he, ir damos kartais taip daro).

Blakstienos juodos, ir tokios išlieka iki vėlaus vakaro. Nebyra ir neteplioja paakių. Tai didžiausias šio tušo pliusas.

Jei tikitės, dramų karalienės akių ar dirbtinių blakstienų efekto vienu šepetėlio brūkštelėjimu – šis tušas ne Jums. Blakstienos šiek tiek tankesnės, šiek tiek ilgesnės ir pakankamai natūralios. Dėl užrietimo – abejoju, ar galima tą padaryti tušo pagalba. Nepersistenkite su papildomais sluoksniais – sulipinsite blakstienas.

Mano vertinimas: 2.25/3. Naudoju kasdien ir vadinu jį ofisiniu tušu. Džiaugiuosi, kad į susitikimus po darbo nereikia pakartotinai dažyti blakstienų, kad nenubyra ir neapsiterlioja. Mielai nusipirkčiau rudą arba mėlynu tušu padailinčiau blakstienų galiukus vasarą. Visgi, šlapesniais tušais dažytis šiek tiek lengviau.

Naudinga: Kaina – 16,50 Eur. Pirkau “Kosmada”.

Dėkoju Ingai už atsiliepimą! Laukiam jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).