Akis už „Žiedės“ užkliūdavo seniai – žurnaluose pasivaidendavo subtili reklama, o forumuose – neprasti atsiliepimai.  Pirkti susiruošiau tik prieš kelis mėnesius, kai ieškojau kuo pakeisti purškiamą terminį vandenį (šaltajam sezonui jis man per šaltas). Čia „Žiedė“ užsidirba minusą už prastą pasiekiamumą. Parduodama ji tik „Norfa“ ir „Gintarinė“ vaistinėse, tad tenka šių vaistinių specialiai ieškoti (ir jei šalia esanti vaistinė nedirba savaitgaliais, o darbo dienomis dirba trumpai…). Internete susiformuoti užsakymą taip pat sunkoka – produktų pasirinkimas nedidelis, o vieno butelaičio siųstis nesinori.

Galiausiai pavyko nusipirkti. Rožių ir rugiagėlių gėlių vandenis (hidrolatus) naudoju po trečią buteliuką. Per didžiuosius šalčius gelbėjo serumas nuo raukšlių. O prieš kelias savaites pradėjau paakius tepti kremu su šilku.

Apie „Žiedę“

„Žiedė“ pristatoma kaip veiksmingas aromaterapijos, kosmetikos žinių ir farmacinės patirties derinys. Teigiama, kad kosmetika natūrali, gaminama vaistinėje. Daugiau info: http://ziede.lt.

„Žiedės“ gėlių vandenys / hidrolatai

Sudėtis – ekologiški hidrolatai be jokių priedų. Kaina – ~4,80 eur.

Rugiagėlių ir rožių hidrolatus naudoju veido, kaklo ir dekoltė drėkinimui centrinio šildymo išsausintai odai – kelis kartus per dieną apsipurškiu. Taip pat purškiu po kaukės naudojimo, ryte atsikėlus, prieš tepdama aliejukus, užsisėdėjus  prie kompo. Tiesą sakant, hidrolatai visiškai pakeitė toniką. Tai turbūt nėra labai gerai, nes tonike dar koks vitaminas plaukioja ☺ Galima purkšti plaukus ir kitas kūno vietas, bet to niekada nedariau.

Mano nuomonė. Hidrolatai kaip hidrolatai. Kvapai natūralūs, ne per daug stiprūs… Raukšlių nelygina, bet odą atgaivina. Savaitę patingėjau nusipirkti, tai oda prašėsi papildomai pagirdoma.

Nuo kitų gamintojų galbūt skiriasi tik tuo, kad buteliukas 100 ml (yra gamintojų, kurie hidrolatus pardavinėja už tokią pat kainą, tik 50 ml.), ir pasirinkimas mažas.

Nuosprendis: Kartosiu. Tik norėtųsi didesnio pasirinkimo (gal kokio hamamelio ☺ ).

„Žiedės“ serumas nuo raukšlių

Teigiama, kad serumo sudėtyje esantys eteriniai aliejai stangrina, jaunina odą, maitina itin raukšlėtas vietas. Tepti aplink lūpas, akių kampučius, kaktą, pasmakrę.

Sudėtis – aliejai (migdolų, nakvišų sėklų, avokadų) ir eteriniai aliejai (santalų, šlamučių, pelargonijų levandų, pluoštinių bosvelijų). Ant pakuotės užrašyta, kad naudojamos tik ekologiškos medžiagos.

Talpa – 30 ml, dozuojamas pipete. Kaina – ~12 eur.

Mano nuomonė ir potyriai. Geriau būtų vadinti aliejų mišiniu. Trūksta serumams būdingo lengvumo ir greito susigėrimo. O ir kvapas kaip aliejų – natūralus, bet ne pats maloniausias ir ilgai išliekantis.

Naudojant gelbėja hidrolatas – tepant gėlių vandeniu sudrėkintą odą, serumas įsigeria pakankamai lengvai. Per didžiuosius šalčius naudojau kasdien, net rytais. Pudra dengėsi gerai, o pavaikščiojus lauke oda atrodė geriau nei patepus paprastu kremu.

Odai aplink lūpas ir pasmakrei šis serumas man netinka – per sunkus. Kaktą ir akių kampučius patepu kelis kartus per savaitę.

Nuosprendis: Gal pabaigsiu (naudojasi labai taupiai), bet pakartotinai nepirksiu.

„Žiedės“ kremas paakiams su šilku

Šio kremo įsigijimo istorija verta kelių sakinių. Vaistininkės klausiu, ar kremas nėra gelinis (tokie man per liesi). Atsako, kad gelinis, lengvutis, todėl geriau rinktis serumą (aukščiau aprašytąjį). Nusiperku serumą. Kitą kartą vaistinėje vėl nerimstu – kitos vaistininkės klausiu, gal visgi tas kremas nėra labai liesas, gal ne gelio konsistencijos. Atsako – gelis. Padūsavau ir nusprendžiau nusipirkti. Galvojau, kad bent nakčiai pabandysiu naudoti. O dabar spėkite iš trijų kartų, ar tas kremas gelinis…

Gamintojas žada, kad šis švelnus kremas paakius pamaitins, sudrėkins, ramins, jaunins ir šalins pabrinkimus. Kremą rekomenduojama tepti ant drėgnos paakių srities odos ryte ir vakare. Kaina – ~11 eur.

Sudėtis: hidrolatas / flower water (Centaurea cyanus), aliejai / oils (Oenothera biennis, Borago officinalis), emulgatoriai / emulsifiers (Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate, Cetearyl olivate (and) Sorbitan olivate, Cetearyl wheat straw glycosides (and) Cetearyl alcohol), alavijai/ Aloe vera, šilko proteinai / Steramidopropyl dimethylamine, pantenolis / Panthenol, eteriniai aliejai / essential oils (Elettaria cardamomum, Vanilla planifolia, Citrus dulcis), natūralūs konservantai / natural preservatives (Benzyl alcohol, Potassium sorbate, Sodium benzoate).

Viskas gražu, išskyrus benzilo alkoholį, konservantą blogiuką. Visgi, rimtesniam poveikiui turbūt reikėtų rimtesnių ingredientų.

Mano potyriai ir įspūdžiai. Dozatorius paprastas ir patogus. Konsistencija, kaip jau paaiškėjo, ne gelinė, o rieboka kreminė. Brandesnei odai pats tas. Tepasi ir susigeria lengvai. Kvapas – natūralių aliejų, tad ne visoms patiktų.

Poveikis? Paakių oda pamaitinta, nebeprimena apie save tempimu ar perštėjimu. Ar jaunesnė ir gražesnė patapau? Ne, bet to ir nesitikėjau.

Nuosprendis: Sunaudosiu. Galbūt pirksiu pakartotinai rudenį vėstant orams.

Naudinga: Tuščius buteliukus nusineškite į prekybos vietas – gausite 20 proc. nuolaidą. Būkite prakiškos ir atsakingos ☺

Dėkoju Ingai už atsiliepimą! Laukiam jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).