“Belkosmex” – Baltarusijos įmonė, kūno, veido ir plaukų priežiūros priemonių rinkoje veikianti nuo 1995 m. Kažkada esu bandžiusi šio gamintojo medžiagines kaukes veidui ir paakiams. Pasirodė, kad bandyti produktai – tokie, apie kuriuos negali pasakyti nei ko nors labai blogo, nei ko nors labai gero. Pabandei ir pamiršai.

Savaitgalį akis užkliuvo už ryškių ir sultingų kivių – naujos „Belkosmex“ kaukės paakiams su kivių ekstraktu. Kaip neišbandysi… Tuo labiau, kad paakių oda prašosi ypatingo dėmesio.

Apie “Belkosmex” paakių kaukę „Wild kiwi“

Ant pakuotės – daugybės pažadų ir madingų žodžių kratinys. Teigiama, kad kaukė saugo nuo senėjimo, drėkina, maitina, lygina raukšles (pakartota net tris ar keturis kartus), suteikia švytėjimo, stangrumo, glotnumo ir elastingumo, energijos. Minimas ir super duper kompleksas, turintis skatintis kolageno ir elastino sintezę. Juk kompleksai paslaptingais pavadinimais – mados dalykas, be kurio turbūt neišsiverčia nė vienas gamintojas. Žodžiu, madingi žodžiai sumesti į nelabai tvarkingą tekstą/vertimą. Visko daug, bet nieko išskirtinio.

Pakuotėje – 10 vienkartinių neaustinės medžiagos diskelių, prisodrintų veikliųjų medžiagų.

Sudėtis: Aqua, Maris Aqua, Mannitol, Actinidia Chinensis Fruit Extract, Yeast Extract, Cucurbita Pepo Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Cyclodextrin, Disodium Succinate, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Sorbitol, Parfum, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben.

Sudėtyje rasime lašą hialurono rūgšties, būtiną drėkinančių kaukių ingredientą. Įdomiai skamba kivių, moliūgų sėklų ir mielių ekstraktai, kurie minkština odą. Nesu sutikusi kitos veidui skirtos kaukė, su kiviais ar mielėmis.

Propileno glikolis, kuris gali dirginti jautrią odą ir akis, atrodo labai ne vietoje – juk kaukė skirta jautriausiai veido vietai… Nežavi ir trys paskutiniai ingredientai – nelabai saugūs konservantai.

Naudojimo instrukcija

Užmerkti akis ir ant švarių vokų uždėti veikliosiose medžiagose sudrėkintus medžiaginius diskelius. Laikyti 10-15 min. Įspėjimai: 1) Neužmigti! 2) Patekus į akis, nedelsiant praplauti vandeniu!

Įspūdžiai po naudojimo

Pakuotėje esantys diskeliai – gerai išmirkę, „plūduriuoja“ veikliojoje medžiagoje. Užsegama pakuotė turėtų užtikrinti, kad nepanaudoti diskeliai išliktų drėgni iki kito karto.

Patys diskeliai – spalvingi, ryškūs ir skaniai atrodantys. Tik šiurkštoki – šiurkštesni nei įprastos medžiaginės kaukes. Medžiaga primena tvirtesnes popierines servetėles. Diskelių norėtųsi didesnių – kad šiek tiek padengtų ir šonuose esančios odos (ten gi žąsų kojelės…).

Užsidedu po dar vieną skrituliuką akių šonuose, link smilkinių. Vaikas sudėlioja ir likusius. Vaizdelis ne koks (buuu!), bet, viliuosi, odai tiks ir patiks.

Rezultatas neįspūdingas. Oda šiek tiek drėgnesnė ir tiek. Kakta ir skruostai šiek tiek sudirgę – atsiradusios kelios raudonos dėmės.

Mano vertinimas: Vokams ir paakiams norėtųsi daugiau švelnumo ir draugiškesnės sudėties. Tad vietoje šios kivi kaukės mieliau rinkčiausi agurkų griežinėlius ant vokų ir medžiaginius pusmėnuliukus paakiams.

Naudinga: Kaukės kaina – 2.79 Eur. Pirkau “Eurokos”. Be šių, rasite ir paakiams skirtų braškinių kaukių.

Dėkoju Ingai už atsiliepimą! Laukiam jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).