Svečiuose Inga. Atsiliepimas apie “Purederm” maitinančią ir drėkinančią rankų kaukę

Estimated read time 4 min read

Džiugiai pastebiu, kad “svečio rubrika” jau nėra vienkartinė, nes jau skaitysite trečią Ingos atsiliepimą. Geros nuotaikos dozė garantuota!

Tikros ir netikros damos žino, kad amžių pirmiausia parodo rankos. Ypatingo dėmesio rankų oda prašosi žiemą – pavargusi nuo šalčio ir vėjo, išsausinta centrinio šildymo. Bent kartą per savaitę rankas būtina palepinti: negyvas ląsteles nušveisti šveitikliu, storai ištepti kremu ir pamasažuoti. Dar geriau – išteptas kremu ar kauke rankas apmauti medvilninėmis pirštinaitėmis, padėsiančiomis kremui lengviau įsigerti į odą.

Visgi, turiu prisipažinti – galėčiau būti baudžiama už rankų nepriežiūrą. Kremu patepti pamirštu, švietiklį naudoju kartą per metus, o medvilninių pirštinaičių, kurios tiktų rankų palepinimui, nerandu nusipirkti.

Tad „Purederm” rankoms skirtas vienkartines pirštines su drėkinančiu ir maitinančiu poveikiu sutinku džiugiai. Jei perkame vienkartines skudurines kaukes veidui, tai kodėl nepirkti kaukių rankoms?

Bandau studijuoti informaciją ant pakuotės. Pagaminta Korėjoje… Duodame šansą, nes Salomėja sako, kad korėjiška kosmetika nėra bloga :). Produkto sudėtis užklijuota vertalų lipduku, tad lieka pasitikėti gamintojo pažadais apie “shea  sviestą” (lietuviškai  taukmedžio sviestą), medų ir “kitus natūralius antioksidantus”. Persikų ekstraktas ne itin džiugina (nemėgstu persiko saldumo parfumerijoje ir kosmetikoje), bet čia skonio reikalas.

Skelbiama, kad ši kaukė maitina, minkština, intensyviai drėkina, atstato išsausėjusią ir šiurkščią rankų odą.

Naudojimas:
1. Nusiplauti rankas šiltu vandeniu ir jas nusausinti.
2. Iš pakelio išsiimti pirštinaites ir jas užsimauti.
3. Su pirštinaitėmis pabūti 20-30 min.; jas nusimovus rankų nenusiplauti.

Įspėjimas: nenaudoti esant odos pažeidimams (internete radau sudėtį – yra pažeistą odą dirginančių medžiagų).

Pasiruošiu grožio procedūrai. Galvoju, užsidėsiu pirštinaites ir, kol snausiu , mano rankelėmis pasirūpins „Purederm” kaukė. Tikiuosi minkštų damos pirštinaičių, pavaizduotų ant pakuotės.

Gaunu…

Viršutinis sluoksnis – kieto, šiugždančio celefono. Bulvių maišus iš tokio galima siūti. Viduje – kažkas panašaus į skudurines drėgnas veido kaukes. Pirštinės labai didelės (kokio dydžio kiniečių damų rankos?..), nepriglunda. O jei nepriglunda, tai visi žadėti taukmedžiai, antioksidantai ir kiti gėriai nelabai pasiekia odą… O ir daryti nieko negali, nes pirštinės krenta nuo rankų.

Vyras pasiūlo sprendimą. Jaučiuosi kaip nedama.

Šiugždindama pirštines, masažuoju rankas – kad naudingos medžiagos patektų ant odos.

Po 20 min. nusimaunu pirštines. Pirštų galiukai susiraukšlėję lyg savaitę mirkyti vonioje. Rankos šiek tiek lipnios, bet švelnios, minkštos, pagirdytos ir pamaitintos. Nusiplovus rankas, švelnumas ir minkštumas išlieka. Bet… Kitą dieną pastebiu, kad lyg ir sausėja delnai.

Po savaitės pakartoju procedūrą. Rezultatas tas pats – rankos minkštos ir švelnios, bet delnams, kurie apie save niekada neprimindavo, reikia papildomo maitinimo. Gal sudėtyje esantis natrio chloridas pasausino ar kita sudėtinė dalis netiko…

Mano įvertinimas: 1,5/3. Idėja patiko, išpildymas nelabai. Minus 0,5 balo už dydį ir nepatogumą; minus 0,5 – už propylparaben sudėtyje ir nemalonų delnų sausumą; 0,5 – už didoką kainą.

Naudinga: „Purederm” rankų kaukes pirkau prekybos centre “Maxima”. Kaina – 3,99 Eur. Galiojimas – 3 metai.

Internete rasta sudėtis: water(aqua), glycerin, petrolatum, distearyldirnonium chloride, isopropyl palmitate, cetyl nophol, cetyl ethylhexanoate, dimethicore, macadamia ternifolia seed oil, ceteareth-12, prunus persica (peach) fruit extract, camellia sinensis leaf extract, hamarnelis virginiana (witch hazel) extract, honey extract, butyrospermum parke (shea) butter, ceteareth-20, cetearyl alcoho, cetyl palmitate, glyceryl stearate, allantoin, propylene glycol, methylparaben, tocopheryl acetate, panthenol, dipotassium glycyrrhizate, disoclum edta, propylparaben, sodium chloride, methych’oroisothiazolinone, methyisothiazolinone, fragrance(parfum)

Aš vėl dėkoju Ingai už atsiliepimą ir visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :). Taip pat rašykite jei užsimanysite papulti į svečio rubriką.

+ There are no comments

Add yours