Šiandien daug kalbama apie šveitiklių naudą. Šveitikliai padeda pašalinti viršutiniame odos sluoksnyje esančias negyvas ląsteles, pagerinti kraujotaką. Po odos nušveitimo efektyviau įsisavinamos kosmetinių priemonių veikliosios medžiagos, skatinama odos regeneracija.

Apie šveitiklių, ypač veido, galimą žalą kalbama per mažai. Netinkamai pasirinktas ar netinkamai naudojamas šveitiklis gali pridaryti daugiau bėdos nei naudos. Galimų grėsmių sąrašas ilgas: suardomas natūralus apsauginis barjeras, ir oda lieka atvira aplinkos šiukšlėms; sulėtėja gebėjimas atstatyti drėgmės balansą, ir oda išsausėja, dėl mikro įbrėžimų oda sudirgsta, paspartėja senėjimo procesai ir t.t. Tad šveitiklį reikia rinktis apgalvotai – tinkamą Jūsų odos tipui ir būklei. Šį kartą pasirinkdama šveitiklį prašoviau pro šalį.

Apie Comodynes veido šveičiamąsias serevetėles „Easy Peeling“. Gamintojai teigia, kad šios vienkartinės šveičiamosios servetėlės pašalina negyvas ląsteles, giliai išvalo poras, lygina ir glotnina odą, padeda jai atsinaujinti. Panaudojus servetėles, geriau įsisavinamos odos priežiūros priemonės, savaiminio įdegio priemonės pasidengia tolygiau.

„Comodynes“ servetėlės apjungia mechaninį ir biologinį odos šveitimą. Mechaninį šveitimą užtikrina servetėlės tekstūra, o biologinį – veikliosios medžiagos, kuriose servetėlė sudrėkinta.

Teigiama, kad servetėlės tinka visiems odos tipams (labai neatsakingas teiginys, nes jautriai odai mechaninio šveitimo geriau nenaudoti). Galima naudoti ir kūnui.

Naudojimo instrukcija

Naudojimas labai paprastas. Servetėle švelniai masažuojama sausa oda, didesnį dėmesį skiriant kaktai, nosiai ir smakrui. Po šveitimo ant odos nelieka jokių medžiagų likučių, tad nereikia veido plauti vandeniu ar kitaip nuvalyti. Rekomenduojama šias servetėles naudoti 1-2 kartus per savaitę.

Įspūdžiai po naudojimo

Balta servetėlė truputį drėgna ir labai šiurkšti. Per šiurkšti veidui. Ne tik jautėsi, kaip braižosi oda, bet ir skaudėjo. Net ašaros ištryško, tfu. Ištvėriau gal 10 sekundžių, po kurių veidas degė dvi dienas. Norėtųsi daug daugiau drėgmės ir daug mažiau šiurkštumo.

Įvertinimas: Tiktų alkūnėms, keliams, užkulniams, mazochistams ir storaodėms.

Naudinga: 8 vnt. pakuotė kainuoja ~10-11 Eur. Įsigyti galima parduotuvėse „Douglas“ ir tiesioggrazi.lt. Prieš perkant pakuotę, rekomenduoju nusipirkti vieną servetėlę ir išbandyti.

Salomėjos komentaras: esu išbandžiusi tokią servetėlę. Sutinku su Inga, kad veidui jos gerokai per šiurkščios, nors esu skaičiusi priešingų atsiliepimų. Išbandžiusieji rekomenduoja jas naudoti kūnui prieš tepant įdegio kremu, mat nušveičia odą gerai, o ant jos nelieka netyčia nenuplautų produktų, kurie pakiša koją siekiant lygaus įdegio.

Dėkoju Ingai už atsiliepimą.
Laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :). Taip pat rašykite jei užsimanysite papulti į svečio rubriką.