Svečiuose Inga. Atsiliepimas apie „Banka Agafji“ maitinantį 5 grūdų šveitiklį

Estimated read time 3 min read

Svečio rubrika įsibėgėja ir šiandien skaitykite antrą Ingos atsiliepimą. Pažadu, kad jis linksmas 🙂

Kūno šveitikliui didelių reikalavimų nekeliu. Jis turi padėti nušveisti negyvas ląsteles, nesausinti odos ir truputį kvepėti. Mėgstu šiurkštesnius grūdelius ir neįkyrius kvapus. Perskaičiusi atsiliepimą apie „Banka Agafji“ šveitiklį, išsiruošiau ieškoti šio produkto.

Cukrinio neradau, tad parsinešiau „Banka Agafji“ šveitiklį, pagamintą 5 grūdų pagrindu. Nes grūdai – energija iš gamtos. Nes grūdai – didelė jėga mažuose grūdeliuose. Nes grūdai – gamtos dovanotas maistas ir vaistas.

Ant pakuotės skelbiama, kad šis 100 proc. natūralus (!) šveitiklis švelniai 1) valo, 2) giliai maitina, 3) drėkina, 4) minkština, 5) išlygina, 6) patempia odą, 7) stabdo senėjimo procesus, 8) stimuliuoja odos atsinaujinimo procesus ir 9) prisotina ląsteles deguonimi. Negi nebus dešimto punkto? Yra! Padeda palaikyti odos sveikatą.

Pažadų daug. Visgi, sudėtyje įvardintų kviečių gemalų ir burnočių sėklų (amaranto) aliejai nuteikia optimistiškai. O ir avižų dribsniai, kaip žinia, yra dažnas grožio virtuvės svečias, tinkamas ir skrandžiui, ir veidui.

Tad nusiteikiu maloniems pojūčiams, geriems rezultatams ir pradedu testuoti. Pirmiausia – smūgis į nosį. Neapsakomai keistas ir stiprus saldumas. Ir ne saldainiais kvepia… Lyg kas būtų sugalvojęs avižas ar miežius virti kmynų arbatoje su keliais kilogramais cukraus.

Geras ūpas išgaruoja (kvapas ne), bet tęsiu. Masažuojančiais judesiais tepu šveitiklį ant kūno. Konsistencija – nei per skysta, nei tiršta, tepasi maloniai. Spalva – skaidriai gelsva. Grūdeliai nedidukai, vos pastebimi ir švelnūs. Didžiausias nustebimas – stambūs rudi pailgi grūdeliai-negrūdeliai. Ir jų daug. Visas kūnas aplipęs lyg mažais tarakoniukais. Pirma mintis – grūdų luobelės – nepasitvirtina. Pagaunu vieną grūdelį-negrūdelį ir bandau įžiūrėti. Paragauju… Kmynai??

Mėgstu kmynus virtuvėje. Labai. Bet čia… Jie išbrinkę ir švelnūs, šveitimo funkcijos neatlieka. Kam jie?

Stoviu duše aš aplipusi tais kmynais ir žiūriu, kaip jie čiurlena į nutekamąją angą. Nusprendžiu, kad tokie natūralios gamtos vaizdai ir kvapai – ne man.

„Banka Agafji“ 5 grūdų šveitiklio pliusai:
Nedidelė kaina nedidelėje pakuotėje (100 ml užteks 1,5 karto arba vienam kūnui ir dar vienam kumpiui) tinka norintiems viską išbandyti ar įsimesti į kelioninį krepšį.
Po šveitimo oda švelni, neišsausėjusi ir nepadengta riebalo plėvele.

Minusai:
Kvapas.
Kmynai (?)
Švelnus šveitimas netiks mėgstančioms šiurkštesnį šiūravimą.

Mano vertinimas: 1/3. Išbandysiu kitus šios serijos produktus arba gįšiu prie ne kartą išbandytų šveitiklių.

Naudinga: Mokėjau 1,42 eur. Pirkau vaistinėje „Ramunėlė“.

Salomėjos papildymas:

Gaila, kad Ingai nepavyko nusipirkti mano bandyto cukrinio šveitiklio. Gal poveikis ir minimalus, bet kvapas tikrai nevimdytų :).
Šio produkto pilna sudėtisAqua, Lauryl Glucoside, Acrylates/Vinyl Neodecanoate Crosspolymer, Potassium Hydroxide; Avena Sativa Kernel Flour, Hordeum Vulgare Seed Powder, Secale Cereale Apluda, Polygonum Fagopyrum Seed Powder, Organic Amaranthus Caudatus Seed Oil, Organic Triticum Vulgare Germ Oil, Polyethylene, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid, Iron Oxides, Parfum.

Net neįsivaizduoju kas iš šių sudedamųjų dalių galėtų būti tie kmynai. Nusipirkti šveitiklį taip pat galima ir “Elevitoje”, taip pat esu mačiusi ir kai kuriose “Eurokos” parduotuvėse.

Aš vėl dėkoju Ingai už atsiliepimą ir visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :). Taip pat rašykite jei užsimanysite papulti į svečio rubriką.

+ There are no comments

Add yours