Pati neturėjau paaugliškų spuogų ar inkštirų, tad, susidūrus su šia problema, teko paskaitinėti ir paklausinėti, kaip su jais kovoti. Ieškojau kažko neagresyvaus, tinkamo paaugliui. Patarta išėjau molio kaukės ir lyg nusipirkau. Tik namie atidžiau paskaitinėjus etiketę, paaiškėjo, kad mano pirkinys – visai ne molis, o purvas. Bet tiko. Dabar šiuo purvu tepu ne tik savo paauglį, bet ir save.

Apie „Alma K“ valančią purvo kaukę

Izraelyje gaminamų „Alma K“ produktų išskirtinumas –  natūralumas bei Negyvosios jūros mineralai, kupini neapsakomo gėrio. Žadama, kad šios parabenų bei naftos produktų sudėtyje neturinčios ir natūraliais aliejais bei ekstraktais praturtintos priemonės atgaivins ir puoselės jūsų odą bei puikiai papildys namų SPA. Skamba patraukliai, ar ne?

„Alma K“ veidą valanti purvo kaukė turėtų nuraminti ir aprūpinti odą vertingomis medžiagomis. Žadama, kad kaukės sudėtyje yra Negyvosios jūros purvo, kuriame gausu mineralų, jūros dumblių, taip pat augalinių aliejų ir šlakelis greipfrutų ekstrakto. Nėra parabenų ir naftos produktų. Talpa – 100 ml. Galioja 12 mėn. nuo atidarymo.

Tiesą sakant, pažadą skaičiau kelis kartus ir lietuvių, ir anglų kalbomis. Valanti kaukė žada nuraminti ir aprūpinti. Tikiuosi, kad valymas – savaime suprantama funkcija, kurią turėtų atlikti valanti kaukė, net jei apie šią funkciją nieko neparašyta.

Sudėtyje patraukliai atrodo Negyvosios jūros purvas, aliejai, ekstraktai, pantenolis, vitaminas E.  Purve maudosi vynuogės ir avokadai, agurkai ir ženšenis, žalioji arbata ir nakvišos, greipfrutai, agurklės ir dar kažkas. Vaizdelį gadina poras galintis kimšti izopropilmiristatas ir blogiukas konservantas fenoksietanolis, kurie sudėtyje rikiuojasi aukščiau daugelio įvardintų ekstraktų ir aliejų.

Visi ingredientai: Aqua, Silt (Dead Sea Black Mud), Stearic Acid, Cera Alba (Beeswax), Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Isopropyl Myristate, Sorbitan Tristearate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Phenoxyethanol, Avocado (Persea Gratissima) Oil, Maris Aqua (Dead Sea Water), Cucumis Sativus (Cucumber) Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil , Hydrogenated Vegetable Oil, Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Propylene Glycol, Grapefruit (Citrus Grandis) Fruit Extract, Panthenol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Algae Extractborago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Triethylene Glycol, Ascorbic Acid (Vit.C), Tocopheryl Acetate (Vit. E.).

Naudojant rekomenduojama plonu sluoksniu užtepti kaukę ant švarios ir sausos odos, po 10 min. nuplauti drungnu vandeniu. Rekomenduojama naudoti 2-3 kartus per savaitę.

Įspūdžiai, nuomonė, vertinimas

Pakuotė įprasta tūbelė, bet nėra labai patogi – purvas spaudžiasi sunkokai. Kvapas švelniai salstelėjęs, neįkyrus, vos vos jaučiamas. Žadėto greipfrutų dvelksmo neradau, bet ir nepasigedau. Trečią kartą naudojant nieko nebeužuodžiau.

Kaukės konsistencija patogi naudoti: vėsi, nevarvanti, gabalais nekrentanti. Sudėtyje esantys aliejai leidžia masei lengvai slysti oda ir tolygiai pasidengti, tačiau vizualiai riebalo nesimato ir beveik nesijaučia.

Naudojant jokių neįprastų ar nemalonių pojūčių neatsiranda. Net purvui džiūstant, odos beveik netraukia. Tiesa, jaučiamas šioks toks dilgsėjimas ant nukapstyto spuogelio.

Poveikis. Ant savo sausos odos veido tepiau smakrą ir nosį. Kaukė odos neišsausino, nuplovus odos netraukė, papildomo drėkinimo nereikalavo, buvo švelni. Nukapstytas spuogelis atrodė šiek tiek ramesnis. Poros nosies kraštuose, lengvai spustelėjus, prasivalė.

Ant paauglio mišraus odos veido tepėme kaktą ir nosį – ten, kur pradėjo lįsti paaugliški spuogai. Juodųjų inkštirų kol kas neišvalė, tačiau spuogeliai šiek tiek padžiovinti, o oda atrodo ramesnė. Naudojant kaukę 2 kartus per savaitę, spuogelių palei plaukų liniją veisiasi mažiau.

Įvertinimas:

Naudinga: Kaina – ~23 eur. Ieškokite „Eurovaistinėse“ arba eurovaistine.lt.

Dėkoju Ingai! Ir kaip visada kviečiu jus dalintis nuomone, komentuoti, diskutuoti. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame