Aš neprisimenu dienos, kada būčiau tiek daug nusipirkusi kažko sau. Rimtai! Todėl noriu pasidžiaugti su jumis. O ir pačiai patinka skaityti naujų pirkinių įrašus. Mano hobio forumuke taip pat, jei tik kas pasigiria, kad nusipirko, pvz., batus, tai iš karto “parodyk!”. Tad pasirodysiu!

Planas buvo toks: užkabinti šiek tiek Kaziuko mugės, nupėdinti iki Gedimino 9, ten pasižvalgyti Lindex ir H&M. Ieškojau suknelės, nes man reikia vienai progai, o jau neviltis ėmė, kad niekas mano reikalavimų neatitinka. Iš H&M nieko nesitikėjau, ten Plius Size gražuolėms retai ko būna, bet šį kartą užtaikiau ir nusipirkau net dvi sukneles.

Štai pirmoji:

Lengvutė, gero ilgio, puikaus dydžio. Ir kasdieninė, ir puošni, čia jau priklauso nuo batų, rankinės ir kitų dalių. Man labai patinka, kad ji tinka prie kerzų. Žodžiu nepagailėjau 30e, nes manau pritaikysiu ir žiemą, ir vasarą.

Kita suknelė yra visiškai ne mano skonio, nes nelabai man limpa klasikinis stilius. Kabėjo išpardavimų lentynoje. Nežinau kodėl nusprendžiau pasimatuoti, bet prilipo. Atrodo, kad siūta man. O tas dviejų medžiagų modelis labai lieknina. Nusprendžiau pirkti, nes kartais (o pastaruoju metu kažkodėl vis dažniau) reikia tvarkingo neekstravagantiško rūbo.

Kita suknelė yra lietuviškų kūrėjų “Adatytė”. Tiesa, pirkau ją ne iš pardavėjų, o Vinted.lt ir mokėjau gerokai mažiau. Suknelė nešiota. Tačiau aš turiu kitą “Adatytės” modelį, žinau, kad gana greitai jos nusiskalbia, o skalbti reikia dažnai dėl kaklo konstrukcijos – tepasi pudra, todėl nenorėjau mokėti visos sumos. Bet šios suknelės jau labiau mano stiliaus, nes adatytės yra ryškios, patogios, šiltos 😀

Ėjau pro šalį, tai žinoma užsukau į Humaną. Ten irgi laukė laimikis. Juokinga yra tai, kad Lindex ir H&M, aš žiūrinėjau nedidukes rankines, tokias per petį. Kainos buvo nuo 12 iki 35 e. Žiūrėjau žiūrėjau, čiupinėjau čiupinėjau ir nepirkau. Ai nu, auksiniai užtrauktukai tai man toks fuflo atrodo. O čia bac ir odinis “Picard”. Visai minimalistinis. Be jokių defektų. Ne kartą aš šios kompanijos gaminius “Bags and More” parduotuvėse čiupinėjau ir dūsavau, kažkaip gaila būdavo eurų. Šį kartą 8.5e  nepagailėjau. Jaučiuosi sutaupiusi ir čia ne į naujų Picard kainą žiūrėdama, o į tai, kad nepirkau minėtose parduotuvėse.

Minėjau, kad “ėmiau” Kaziuko mugės kampą. Laimikis iš ten (iš pradžių maniau, kad dovanai, bet dovanos kitos paieškosiu, cha!):

Na ir galiausiai, argi galėjau grįžti be kosmetikos? Užsukau į Eurokos. Šiaip jau su tikslu. Norėjau nusipirkti ECO Labaratorie micelinio vandens ir kremo nuo pigmentinių dėmių. Ar radau? Aišku, kad ne. Eurokos parduotuvių asortimentas labai skirtingas, neužtenka nueiti ir tą, kuri arčiausiai namų. Turi blaškytis po visą miestą. Kol rasiu ko noriu, pamėginsiu naktinį kremą.

Štai kiek prisišopinau! Bijau net banko sąskaitą tikrinti. Bet kai eidama namo parašiau vyrui, kad visko prisipirkau, tai jis atrašė, kad tam ir ariam per dienas:D

Linkėjimai! Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Pirmas paveikslėlis yra “Designed by Freepik”.