Šopaholikės užrašai: suknelės, auskarai ir paplepėjimai

Estimated read time 3 min read

Šopaholikės užrašuose noriu parodyti tik tris daiktus ir dovaną, bet labiausiai tai tiesiog paplepėti.

Vakar man rašė viena draugė ir klausė ar nebus jokio įrašo. Linksmai pakikenome. Na ne, nebus, nes tiesiog tingiu. Jau kažkada sakiau, kad bloginimas yra mano mylima veikla, bet aš nesu įsipareigojusi net sau. Taip, aš kartais galiu parašyti tris įrašus per dieną, dažnai galiu, bet būna ir visai nesinori. Todėl niekada nesu žadėjusi kažkokio reguliarumo :).

Dar gražiau, aš esu atsisakiusi marketinginių triukų. Aš žinau visus tuos patarimus, kad skelbti įrašus reikia tam tikru metu, reguliariai, ne per dažnai, ne per retai. Nedaryti ilgų pertraukų, nes skaitytojai galiausiai tave užmiršta dešimtą kartą neradę naujo įrašo. Bet vieną kartą ėmiau ir numojau ranka. Taip taip, kartais aš parašau tekstą ir galvoju, kad jį paskelbsiu ryt. Tačiau užbaigusi mąstau, o kam laukti rytojaus? Jis jau parašytas, ryt manęs ir pasaulio gali nebūti, ryt jei bus įkvėpimo, tai parašysiu kitą, o jei nebus, tai tie, kad nepaskaitys dabar, galės skaityti šį. Ir paskelbiu. Nelaukdama rytojaus. Nesilaikydama reguliarumo, nebesigrauždama, kad per daug. Arba, kad per mažai. Man atrodo, kad šiais laikais internetas toks jau yra, kad veikia visą parą, tai nėra nekartojama tiesioginė tv laida, kaip senais laikais. Kada norite, tada skaitote. Kada noriu, tada ir rašau. Sutinkate? Reguliariai išleidžiami žurnalai. Ir tiesą sakant mane nervina tas laukimas, ypač, kai žinau, kad autoriai jau būna paruošę tekstą prieš mėnesį.

Tai va tiek.

Dar labai noriu pasidžiaugti staigmena, kurią man padarė mėgstamiausia jutūberė Irma Sincera. Ateina šiandien laiškininkė su nemažu siuntiniu, kol pasirašau, visą laiką galvoju, kas gi ten galėtų būti. Nekantriai išlupu ir esu apsalusi nuo lauktuvių iš Madrido!

Į nuotrauką nepateko nuostabus raktų pakabukas su motoroleriu, nes jis jau prisegtas ten kur priklauso. Labiausiai man čia patinka užpakaliukas, žinoma :). Ačiū, Irma. Čia tas atvejis, kai aš nei tikėjausi, nei laukiau ir tik bum! Staigmena. O tyliai džiaugtis aš nemoku.

Na, dabar apie pirkinius! Taip jau sutapo, kad visus man nupirko vyras 🙂

Šios dienos laimikis yra auskarai, kuriuos matote pirmoje foto. Rasti Second Hande. Man labai patiko, vyras sakė, kad maniški labai. 5 EUR. Žinau žinau, kainos pas mus kosminės, ypač kai SH yra Vilniaus senamiestyje.

O vakar važiavome brangiausiam ieškoti švarko. Jam darbe reikia lyg ir formalaus stiliaus, bet jis gi neformalas, tad norėjom rasti kažką kitokio. Aš pasiūliau patikrinti “Reserved”. Nes tai parduotuvėje, kurioje yra jaunatviško stiliaus drabužių, tačiau jie nėra tokie paaugliški kaip “New Yorker”. Na ir pasisekė! Švarkas rastas, o pakeliui aš dar susigriebiau dvi sukneles. O mačiau dar kelias nuostabias.

Pirmoji kritusi į akį buvo languota. Su kaspinėliais, kurie šiek tiek sutraukia suknelę ties liemeniu. Ir kišenėmis! Įkeliu savo koliažą su savimi ir e-parduotuvės modeliu.

Gera mergaitė tokia :). Dydis 44. Kaina – 34.99 EUR.

Antroji suknelė labiau atspindi mane :). Su ilgesniu galu, nubrizgusiais siūlais… Pietums pas močiutę su tokia geriau neiti.

Dydis XL. Kaina – 24.99 EUR.

Tiek pirkinių ir plepalų!


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours