Pasiilgot Šopaholikės? Aš bandau produktus, rašau apžvalgas, o jūs vistiek labiausiai skaitote beverčius “nusipirkau šmutkę” įrašus :D. Gerai, kad man pačiai smagu rodytis. Nors dabartinė amžina prieblanda kiša koją įkvėpimui. Visgi pastaruoju metu įsigijau kelis daiktus, ne vien drabužius, kuriuos noriu jums parodyti.

Beje, foto viršuje matote odinį pirkinių tašiuką, kurį man pasiuvo vyras. Daug telpa 🙂

Pradėkime nuo second hand’o.

Jau truputėlį rodytas megztukas iš Panevėžio mAšinų turgaus.

Aš net nežinau iš ko jis pagamintas, nes nėra jokių užuominų į etiketes. Gal rankų darbo? Neatrodo sintetinis. Kainavo 3 eurus.

Kitas megztinis yra tas toks, kuris kuria jaukią šventinę nuotaiką. Ne Ugly Christmas Sweater, bet cute one 🙂

Gamintojas “Mark & Spencer”. Dydis EUR 48, akrilo ir vilnos mišinys. Kainavo 9 EUR. Pirktas “50ct”, Mindaugo g.

Toliau tai, kas vadinama lobiu. Paprastai aš nieko “Humanose” nerandu didžiausių išpardavimų metu. Na po 1-2 EUR. Todėl, kad viskas išgraibyta jau būna. Tačiau išimtys išimtys. Netikėtai atradau naujus, dar su etikete “Tommy Hilfiger” marškinius. Už 1.50 EUR.

Nepykit, nelyginau. Mano santykiai su lyginimu prasti, paprastai vyro prašau, bet jis dabar komandiruotėje :), o čia tik pirkinių įrašas, ne renginys, derinys ar darbo pokalbis. Tai va, marškiniai L dydžio, bet keista, kad tilpau. Atrodo labai kokybiškos medžiagos, etiketė sakosi, kad kainavo 60 svarų, o su akcija – 44. Tiesa, aš net nežinau ar rasiu kada progą užsivilkti tokius formalius marškinius, bet pagalvojau, kad gal pravartu turėti. Maža ką. “Humana” ta, kuri Pylimo g.

Toliau dar vienas naujas, bet jau ne tokios didingos kompanijos, o tik paprastos “Atmosphere” treningiukas.

16 dydis. 7 EUR. “50 ct” Mindaugo gatvėje.

Aš kažkaip supratau, kad aksomas dar leistinas šį sezoną, ne? Parduotuvės ir žurnalai pilni. Tai laisvai įsivaizduoju, kaip aš jį dėvėsiu ant suknelių ir visaip kitaip.

Tiek dėvėtų drabužių. Dabar viena suknelė-džemperis iš “Reserved”.

Nestora, su plėšytomis rankovėmis. Nešioju ir ant timpų, ir ant pėdkelnių, ir net (dažniausiai) ant aptemptų džinsų. Su kišenėmis, todėl oi oi kaip OSOM patogiai jaučiuosi.

XL dydis, kainavo berods apie 20 EUR.

Toliau daikčiukai.

Naujam telefonui, reikėjo naujų rūbų. Man labiausiai patinka silikoninės nugarėlės. Tad pradžiai įsigijau dvi pigutes, o dabar keliauja dvi prabangesnės :).

Plunksna tamsoje šviečia. Ją pirkau “Ebay”. Kainavo 1.77 USD.

Spalvota nugarėlė yra iš “Aliexpress”. Kainavo 2.83 USD.

Dar daikčiukų telefonui. Norėjau mažo štatyvuko. Na, aš tarkime savo selfius fotografuoju galine kamera, nes ji gera, bet man nepatinka tą daryti ištiesta ranka. Daug patogiau kažkur pastatyti telefoną ir naudoti distancinį valdymą. Laikiklis, kuriuo telefonas tvirtinasi prie šio štatyvo yra universalus. Todėl jį galiu prisukti ir prie mūsų normalaus ir didelio štatyvo. Pirkau “Ebay”. Kainavo 2.09 USD.

Kadangi kroviklio kištukas jau nebe mikroUSB, o USB-U, tai nusipirkau adapterių ir laidų. Beje, telefonas kraunamas greituoju būdu ir kiti krovikliai, bei kiti laidai jo greitai nepakrauna. Tačiau kartais ir lėčiau yra gerai, nei likt be nieko. Vieną adapteriuką nešiojuosi piniginėje. Pirkau “Ebay”. Už 5 vienetus mokėjau 3.89 USD.  Laidai iš ten pat. Kainavo po 1.50 USD.

Na, o kiti pirkiniai jau kalėdiški. “Ikea” sužavėjo briedžiu :). Jis yra ant vyniojamo popieriaus ir kitų daiktų, bet aš įsigijau maišiukų. 12 vnt kainuoja apie 4 EUR. Patogu pakuoti smulkias dovanas.

Ir atvirukai! Jūs žinote, kad aš pati turiu atvirukų parduotuvę ir galiu pasiūlyti kalėdinių atvirlaiškių, net ir savo pieštų. Tačiau atvirukų nebūna per daug! Tad šiek tiek įsigijau rusiškoje parduotuvėje 4erdack.ru.

https://www.instagram.com/p/BbmHJ4IB6LN/?taken-by=venividi_blog

O dar šiek tiek “Nieko Rimto” atvirlaiškių pirkau pašte.

Planuoju išsiųsti 30-50 kalėdinių atvirukų. Visiems dovanų nesuruoši, o dėmesio parodyti norisi. Tiek draugams, tiek kolegoms, partneriams ir kitiems svarbiems žmonėms. Ar jūs siunčiate atvirukus?

Tiek šį kartą pirkinių! Parašykit ar patiko.

Linkėjimai nuo Šopaholikės!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.