Šopaholikės užrašai: neatsispyriau Lenkijos kosmetikos parduotuvių šauksmui

Estimated read time 5 min read

Ar pasiilgote bent truputį? Aš regis jau 100 metų nerašau blogo. Švenčiau gimtadienį. O pirmadienio rytą pradėjau kūno priežiūros priemonių pristatyme, kuris pastūmėjo į nuodėmes, nes vyko Ali šokoladinėje. Po pristatymo reikėjo atlikti keletą darbo reikalų, nubėgti į paštą, tada jau susisukusi ruošiausi padaryti blogo nuotraukų ir pagaliau parašyti tekstus, tik pasijutau prastokai. Matyt parsinešiau virusiuką. Visgi gulėti ir verkti yra ne mano būdui. Išsipasakosiu jums, kaip man nieko nereikėjo ir kiek aš prisipirkau.

Kaip matėte “Instagram” (o jei nematėte, tai ką, visai manęs nemylit?) buvau Lenkijoje. Beje, po kelionės Booking.com atsiuntė linką, kuriuo liepia pasidalinti, nes per jį užsiregistravę nakvynei, gausite 15USD. Dalinuosi, gal kam reikia :). Tai va, Lenkijoje aplankėme Olštyną. Labai smagus miestas, kuriame prieš tris metus nusprendėme su vyru, kad jau laikas ženytis :). O pačią gimimo dieną praleidome Lodzėje. Ką ten veikt, toje Lodzėje, klausia žmonės. Labai neblogas yra senas “Veido” straipsnis. Užmeskit akį. Įdomus miestas ir visiškai kitoks, nei kiti, kuriuos lankiau Lenkijoje.

Tai va, o Lenkija be visų savo žavių miestų dar gi turi kuo suvilioti kosmetikos maniakę. Tad viskas buvo taip. Pirmą dieną, dar Olštyne, aš pareiškiau vyrui, kad man būtinai reikia į Rossmann’ą ir turiu nueiti, nes kitaip visą kelionę tik ir galvosiu, kada čia išsitaikius. Tariau ir padariau! Užsukusi norėjau visko, oi visko. Tiek daug įdomių lenkiškų prekinių ženklų! Tačiau susilaikiau ir nusipirkau ne tiek jau ir daug.

Pirmaji krepšį krito “Biovax” plaukų kaukė iš limituotos kolekcijos.

Jūs žinote, kad aš mėgstu “Biovax” ir produktų galima nusipirkti Eurovaistine.lt, tačiau toli gražu ne visą asortimentą, o apie riboto leidimo kolekcijas galime tik pasvajoti. Lenkiškai nemoku, o jie nelinkę kitomis kalbomis tekstų rašyti, bet kiek suprantu, čia kaukė sausiems plaukams. Kainavo 23 zlotus.

Kitas pirkinys – “Bielenda” serumas su retinoliu.

Tai ir vėl ne pirmas mano bandomas “Bielenda” produktas. Tiesa, kažko ypatingo po kelių panaudojimų kelionės metu nepastebėjau :). Gal pastebėsiu, kol baigsiu produktą. Kainavo 28 zlotus.

Na ir galiausiai susigundžiau išgirta “Revlon” pudra mišriai odai.

Naudojau kol buvau kelionėje, negaliu pasakyti nieko blogo, nieko gero. Su spalva pataikiau. Norėtųsi stipresnio maskavimo. Kainavo 70 zlotų minus 49%.

49% nuolaida buvo taikoma visai dekoratyvinei kosmetikai. Nustebau “Rossmann” radusi “Pupa” stendą ir norėjau įsigyti matinį lūpdažį, deja, normalios spalvos tebuvo likęs testeris.

Kitą dieną, jau Lodzėje, aš užsimaniau į “Hebe”. Jei “Rossmann” yra visiškas “Drogo” analogas, tai “Hebe” toks tarsi “Drogas” maišytas su vaistine ir aukštesnio lygio parduotuve, nes turi ir “Bioderma” ir profesionalios plaukų priežiūros ir šiaip ten visko daug.

Antros dienos čekio deja neišsaugojau, tad tikslių kainų nepasakysiu.

Pirmas į akį kritęs produktas buvo “The Curl Company” garbanų kremas. Nežinau aš tokios kompanijos (regis britiška), o visokie curlinukai mane veikia kaip bulių raudonas skuduras. Nusipirkau kremą. Kainavo regis apie 22 zlotus. Išmėginau, patiko, todėl kitą dieną, jau Suvalkuose, nusipirkau ir balzamą. Irgi kaina panaši. Šiandien bandžiau, taip pat vertinu džiugiai.

Pagaliau savo akimis pamačiau šią garsenybę. Negirdėjot apie purškiamą “Vaseline” kūno drėkiklį? Tai kur jūs buvot? Aš apie jį pastoviai girdžiu vieną sakinį: “sudėtis klaiki, bet poveikis nuostabus”. Patvirtinu. Seniai norėjau pamėginti, bet gi niekas jų nesiunčia mums. Iš pradžių pirkau rudą. Kvepia kakava, nelabai man patinka, pigus kvapas. Bet pats produktas super, net vyrui patiko, išbandėm iš karto viešbutyje, tad kitą dieną, vėl gi Suvalkuose, nusipirkau dar vieną. Geltono kvapas visai neutralus. Kainavo apie 27 zlotus.

Pričiupau kažkokius matinius lūpų dažus, kurių kainos jau nepamenu. Sakė man tinka, nors ant lūpų atrodo tamsesni.

Na ir galiausiai, prieš pat paskutinė nakvynę, dar sustojom Suvalkuose. Kur pirmom vakarienę (ne, mes kažkaip nelikę užsipirkinėti urmu), o aš dar pasprukau į “Rossmann”, kur, nepatikėsit, bet nieko nepirkau ir dar į “Hebe”, kur įsigijau jau paminėtus produktus ir dar…

Vienkartinės plaukų kaukės. Po du zlotus, kaip gi nepaimsi.

Na ir susiviliojau “Bielenda” kūno sviestu. Sukau aš ten ratus. Jei esate kūno sviestų ir aliejų maniakai, tai galite prapulti. Aš nesu, tai lengvai nusipurčiau aliejus, kurie truputį viliojo ir čiupau šį produktą. Kaina – 15 zlotų.

Pasitaškiau. O nieko gi nereikėjo! Kita vertus, viskas, ką pirkau, yra įdomu, norėta ir tikrai nėra pirkti po ranka. Ir apžvalgas bus smagu rašyti apie mažiau girdėtas priemones, nors, žinoma, jūs labiausiai mėgsta skaityti apie naujausią pop’są.


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

5Comments

Add yours
 1. 1
  Rasa

  Bus įdomu paskaityti apie garbanų produktus, kaip tik gruodį važiuosiu į Lenkiją.

 2. 2
  Gaivile

  As vat Lenkijoje isigijau toki Bielenda. Kuno DD krema. 10w1. Ir tipo maskuoja ir spalva suvienodina zodziu daug ka ten daro.

 3. 4
  Renata

  As tikrai pasiilgau shopaholikes….bet labiausiai laukiu naujienų is kuistuku su nuotraukom.

 4. 5
  Salomėja

  Smagu kai pasiilgsta ;). Labai kažkokių naujų rūbų nepirkau. O pavieniai pasirodo deriniuose 😉

+ Leave a Comment