Šopaholikės užrašai: nauji batai – nauja pavasario uniforma

Estimated read time 3 min read

Galvoju, gi ryt važiuoju į “Pelenę” ir tikėtina, kad ten ką nors nusipirksiu bei norėsiu pasidalinti įspūdžiais, tad gali būti, kad šopaholikės užrašai pasirodys dvi dienas paeiliui. Bet gal nieko tokio? Šiandien ryte aš užsiminiau, kad labai noriu kerziukų. Aš turiu 4 poras Dr. Martensų. Vieni nudrožti ir tinka tik į garažus, bet kiti yra puikūs. Visgi jie visi su auliuku ir aš nesu iš tų, kurios kerzus nešioja kiaurus metus. Vasarą man karšta. Tačiau štai pereinamam laikotarpiui aš labai norėjau batukų. Nes turiu tik kedus arba “inkariukus”.

Ryte atsivertusi vienintelės, man žinomos, kerzų parduotuvės Lietuvoje puslapį, aš iš karto nusižiūrėjau šiuos Steel batus. Parodžiau vyrui nuorodą ir po kiek laiko sulaukiau žinutės: “pervedžiau tau 74 EUR”. 😀 😀 😀 Ne, tai pas mus tikrai nėra įprasta, gal net sakyčiau be ypatingų progų itin reta :). Tai kaip nepakelsi užpakalio ir nenueisi į parduotuvę?

Deja deja, su šia vieta jau taip yra, kad ne viskas kas internete parodyta yra ir sandėlyje-parduotuvėje. Tad mano dydžio batų jau nebuvo. Apžiūrėjusi kas yra, ko nėra, ko noriu, ar noriu, aš pasiėmiau matuotis juodus “Grinders” (nes bordinių dar nemačiau), o pardavėja gi sako, kad turim ir burgundiškus, jums prie pėdkelnių ir prie kuprinės kaip tiktų. Na, sakau, kad pėdkelnes ir kuprinę galima pakeisti, bet neškit čia matuotis 40 dydį.

Pasimatavau, patiko, mano! Kainavo 89 EUR. Dabar tik nežinau kaip išgyventi tą laiką, kada batai nutrins kojas, privers kentėti, o tada taps pačiais patogiausiais pasaulyje.

Neatsidžiaugiu, nes pagaliau turiu batus, kuriuos galiu avėti ir prie puošnesnės aprangos, turiu čia kvietimų visokių į renginius, nesu tikra ar su sportbačiais noriu šuoliuot 🙂

Na ir tęsiam šopaholikės pirkinių pasirodymą toliau. Niekaip negaliu atsidžiaugti nauju sijonu. Radau jį dėvėtų drabužių parduotuvėje “50 ct”. Ieškojau džinsų, ten pat radau ir juos, bet nerodau, nes džinsai kaip džinsai, nėra ką apie juos kalbėti. Na, o sijonas sužavėjo tuo, kad yra tolygios spalvos, be jokių trynimų. Tuo, kad aukštas liemuo ir ilgis čiut žemiau kelių. Tokio ilgio aš bijau, bet seniai norėjau. Kainavo 6 ar 6.50 (neatsimenu, kuri kaina buvo už džinsus, kuri už sijoną), dydis 16 (pridedu dydžius, nes esu sulaukusi klausimų, kokius drabužius nešioju).

Prie tokio sijono man reikėjo trumpesnės palaidinės. Pavaikščiojau kelias dienas po second handus ir įsigijau dryžuotą, trijų ketvirčių rankovėmis, netamprią, apylaisvę palaidinę. Žinau žinau, dryželiai ir plius size nelabai derinasi, bet man visada patiko ir nesuku sau galvos! Kainavo 7 EUR, dydis 44.

Pakabukas tai labai senas, irgi iš antrų rankų.

Na, o prie viso šito pridedam tuos mano naujus batus…

Jūsų jau gerai žinomą kuprinę…

Ir dar ankstesniuose šopaholikės užrašuose rodytą odinę striukelę (irgi SH, 16 EUR, dydis 16) ir turime mano naująją pavasario uniformą!

Tikiuosi buvo įdomu :).


Ačiū, kad skaitote! Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais

+ There are no comments

Add yours