Ilgasis savaitgalis ritasi į pabaigą. Ką įdomaus nuveikėte? Aš prisivaikščiojau mieste, pasižiūrėjau du filmus kino teatre, o šiandien šiek tiek apsipirkau drabužių. Viskas prasidėjo tuo, kad vyras išvažiavo dirbti, o aš nusprendžiau aplankyti “Humanas”. Užsukau tik į vieną (Trakų g.). Žmonių nebuvo. Todėl lėtai lėtai viską apžiūrėjau. Prisirinkau rūbų, pasimatavau, iš 6 matuotų 5 nusipirkau. Tada paskambino vyras, sakė baigė su darbu ir pasiūlė kartu važiuot į “Senukus”. Aš įkalbėjau pastaruosius keisti į “Ermitažą” nes norėjau “Akropolyje” patikrinti “Reserved” parduotuvę. Oi viską ten išpirkčiau, bet finansai apriboja, tad įsigijau du dalykus.

Na, ir nusprendžiau viską parodyti.

Pradėkime nuo to, kad į viską, ką čia parodysiu, nežiūrėkite kaip į kažkokius galutinius derinius. Būkit atlaidūs, kokie būnant jutūberėms, kurios tik pakiloja prieš kamerą drabužius, kartais užsimeta, bet vistiek tie filmukai vieni įdomesnių. Tad, aš tiesiog parodau ką pirkau.

Beje, dažnai man sakote (o man žinoma malonu tai girdėti), kad neatrodau jau tokia XL, kaip deklaruoju. Na, bet viskas todėl, kad nematėte manęs nei su džinsais, nei blogais kampais nufotografuotos :). Kelnės man papildomų kg neprideda, bet parodo tokią, kokia esu – 86kg plius minus. Su kitais rūbais aš moku imituot kiek plonesnę save. Tačiau pripažinkime, kad kartais nesinori atrodyt plonesne, tiesiog norisi apsirengti patogiai. Tad dėl to šiandien tarp mano pirkinių atsidūrė ir “boyfriend” tipo džinsai. Tikrai nesijaučiu su jais itin žavi, bet na, patogūs baisiai :).

Kainavo 6 EUR. Iš “Humana” (pirmiausiai parodysiu visus čia pirktus pirkinius).

Na, o dryžuota maikutė irgi 6 EUR. Aš jau minėjau, kad mėgstu dryželius ir tikiu, kad ji labai tiks prie seniau rodyto sijono.

Kita palaidinė tamsiai mėlyna, susiriša virvelėmis su kutais. 6.50 EUR.

Trečia palaidinė iš plono džinso, raukta apačioje, kėlė man daugiausiai abejonių. Bet, ai, pasiėmiau, prie siauresnių džinsų gal atrodys neblogai. 5.50 EUR.

Na, ir dar vienas “Humanos” laimikis poros dienų senumo. Neatsilaikiau prieš ryžą odinę striukę. Niekaip. Labai minkšta. 22 EUR.

Na ir “Reserved” pirkiniai. Kaklo papuošalas, kurį matėte pirmoje nuotraukoje (10 EUR):

Ir pilka paprasta suknelė, kurią, jei atšils orai, taip ir planuoju nešioti: prie kedų ir nuogų, mėlynų (nes degintis neketinu) kojų :). Arba ne! Kainavo 20 EUR. Ir sakykit ką norit, bet kai nusimaunu džinsus ir užsivelku suknią, tai visada jaučiu, kad veidrodis mažiau tų kilų rodo :). Galtėtų ir svarstyklės taip.

Tai tiek pirkinių šiam kartui 🙂

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirma foto yra Designed by Freepik