Ar jus stebina, kad laukiamiausias mano metų renginys yra “Knygų mugė”? Tikrai jau ne “Pelenė” kokia :). Į knygų mugę keliavau jau daugybę kartų. Iš tiesų esu gana keistas lankytojas. Aš neinu į renginius, nes visokie forumai ir diskusijos netraukia savo formatu. Aš nemedžioju autograų, nes nesuprantu jų. Dabar jau ir knygų mažai perku, nes mugėje jos brangesnės, nei el. knygynuose ar kokioje Maximoje, kai 30% nuolaidą paleidžia. Netinka ir žodis “pasižmonėti”, nes itin nemėgstu tokių minių. Tad ko? Nežinau. Nepaaiškinama trauka. Kažkuriais metais nenuvažiavau dėl ligų ir labai trūko.

Šiemet mugės išdėstymas kiek kitoks. Viskas vienuose rūmuose, bukinistai netradiciškai yra toje akademinėje salėje. Į mugę atvažiavusieji troleibusu, turėtų eiti šaligatviu palei gatvę link parkingo (arba būsite rodyklės nukreipti per purvyną), mat veika tik tas įėjimas ir kasos, kurie iš mašinų stovėjimo aikštelių pusės.

Nusipirkau aš sąlyginai mažai. Pirmą kartą gyvenime neįsigijau nė vieno atvirlaiškio. Tiesiog metai iš metų jie tie patys, norisi kažkokių kitokių atradimų. Pirmą kartą nusipirkau tik dvi knygas. Nes jų kaina yra kosmosas. Ypač palyginus su el. knygynais. Geriau pirkite internetu, tampyti nereikės, o į mugę eikite šiaip lapų pašiūrenti ir pabendrauti :).

Visgi nebūčiau aš šopahilikė, jei neprisipirkčiau šio bei to. Tad ir pasirodysiu.

Minėtos dvi knygos:

Joanne Harris visada man patiko, tad apsidžiaugiau sužinojusi, kad išleista nauja knyga. Ir dar tokia neplona. Kainavo 10 EUR.

Irvingas gi vienas iš mano mylimų autorių. Trenktos jo knygos. 15 EUR.

Jau važiuodama į mugę žinojau, kad ieškosiu “Happy 365” žurnalo. Esu visiška komandos gerbėja 🙂

Žurnalą pardavinėjo Jurga ir Orijus. Pasisiūlė pasirašyt ant celofano, kaip jau sakiau, autografų nemedžioju, bet šis variantas man patinka – pasidžiaugi ir paleidi į dausas :). Deja, Orijaus parašas nusitrynė greičiau nei pasiekė namus.

Na, o Algio užrašinė buvo spontaninis prikinys. Nereikia man dar vienos užrašinės, bet baisiai myliu jo stilių, norėčiau namuose bent kelių paveikslų, o ir užrašas koks fainas – “Už darbus svarbiau tik visa kita”. Tiesiog norėjau ir faina bent truputį paremti kūrybą.

Žurnalas+knyga kainavo 10 EUR.

Ir dar vienas žurnalas:

“Moterį” aš visai mėgstu, pamačiau, kad pardavinėja naują ir pasiėmiau. Tiesa, patekau į agresyvaus prenumeratos brukimo spąstus. Brrr. Todėl aš ir neprenumeruoju Delfi grupės žurnalų, nes jie skambinėja, terorizuoja ir šiaip viskas ten nemalonu, kas liečia reklamos skyrių. Kaina – 3 EUR.

Štai tiek tų pirkinių. Kukliausiai per visą mano knygų mugių istoriją.

Atrodo, kad nieko ypatingo čia nenusipirkau, o vistiek išleidau 38 eurus + 5 už bilietą :/.

Šokame prie geros mergaitės derinuko. Jūs mane patikinote, kad nesibaidote nuotraukų buitinėje aplinkoje ir norite kartais pamatyti ką rengiasi paprasti žmonės. Tad taip, mano apranga paprasta, aš nesuprantu tų atvejų, kai rodomi outfit’ai, kurių rodytojas nenešioja, o apsivelka tik fotosesijai.

Kadangi aš jau antrą dieną turiu tvarkingą (iki pirmo plovimo) šukuoseną, kuri tikrai dera prie geros mergaitės įvaizdžio, tai ir aprangą priderinau :). O dar gi į knygų mugę labai tinka tokią bibliotekos mergaičiukę pavaidinti. Minimalu, bet patogu. Suknelė nespaudžia, nepakyla, net prispausta kuprinės, pėdkelnės greitai džiūva (greičiau nei balose sušlapę ar mašinų aptaškyti džinsai), tad tinka tokiu oru. Batai tokie, kurie nenutrins ir neišvargins mirtinai 🙂

Marškiniai – languoti, su džinsinėmis detalėmis. Man labai patinka tokie, kurių rankovės atsiraitoja ir užsisega specialia detale. Pirkau second hand, bet buvo nauji, su etiketėmis. 7 EUR.

Džinsinė suknelė su kišenėmis. Second Hand – 9.50 EUR.

Kuprinė – no name parduotuvė, 100 EUR. Manau šią kuprinę prisimenate iš mano gimtadienio dovanų įrašo. Nuo spalio mėnesio aš ją nešioju kiekvieną dieną. Visur. Tampau pirkinius, knygas ir pan. Iš išorės – nė žymės. Atrodo, kaip nauja. Viduje prairo pamušalas labai negražiai :/.

Batai – Dr. Martens, 150 EUR.

Pėdkelnės – tokia rudai violetinė spalva, apie 4 EUR, Maxima.

Sagė – drambliukas, dovana.

Sagė ir marškinių raštas iš arčiau:

Beje, šiandien jau trečią dieną bandau naują “Biocos academia” BB kremą. Kvapas nepatinka (natūralių kremų, levandų…), bet koks super, koks super, tiesiog netikėtas atradimas. Jau laikau sukryžiavusi pirštus, kad neišlįstų bebandant kokie gliukai ir galėčiau jums išgirti.

Tokie šį kartą šopaholikės nuotykiai, labai lauksiu jūsų komentarų!

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.