Šopaholikės užrašai: kalnas striukių, batai, pagalvės ir kt.

Estimated read time 5 min read

Paskutiniai Šopaholikės užrašai buvo apie knygų mugę. Prabėgo mėnuo, kurio metu atsirado vienas kitas pirkinys. Ir vėl norisi užrašyti! Šiaip jau, šių įrašų metu ne tiek pasigirti norisi, kiek paplepėti apie tai kur, kam, kodėl, kaip sekėsi :).

Šį kartą į įrašą sudėsiu gana keistą daiktų rinkinuką.

Pradėsiu nuo vienintelio dalyko, kurio negaliu vadinti pirkiniu, nes tai yra PR produktas atkeliavęs iš Kinijos, o jei tiksliau tai iš Gearbest.com svetainės. Ir tai yra plaukų kirpimo mašinėlė.

Kaip jau žinote, aš skutu pusę savo galvos, todėl tam reikia patogaus įrankio. Šis rinkinys turi daug visokių galvučių, atsparus vandeniui, tad bus įdomu išmėginti. Pažiūrėsim ar pavyks gražiai apsikirpti plaukus pačiai. Išbandžiusi papasakosiu ar verta pirkti. Iš pirmo žvilgsnio neatrodo labai jau  kokybiškai.

Kitas pirkinys, kuriuo labai džiaugiuosi, yra batai. Sportbačiai. Kedai.

Aš jų ieškojau apie mėnesį. Gyvai išnaršiau visokius sportlandus, danijas ir kitokias parduotuves. Iškilojau tūkstančius sportinių batų ir niekaip negalėjau atrasti to, kas atitinka mano kriterijus. Manote jie labai aukšti? Visai ne.

Pradėsiu nuo to, kad ieškojau batų vaikščiojimui mieste. Neketinu su jais sportuoti. Turėjau piniginį limitą ir norėjau tilpti į 50-60 EUR. Norėjau batų su būtent tokiu padu. Man labai gražus tas retro kedų padas. Jį turi ir daugelis “New Balance”, kurie man taip pat gražūs iš išvaizdos, bet dar vienas kriterijus buvo, kad iš tolo nešviestų gamintojo vardas. Taip pat norėjau, kad batai turėtų ryškių detalių, ko šie ir neatitinka, bet visus kitus kriterijus tenkina. Plius dar yra iš tikros verstos odos. Mokėjau 49.99 EUR, pirkau “Batų kalne”.

Tiesa po 9 mėnesių kasdienio “Dr. Martens” kerzų dėvėjimo, man labai keista eiti su kitokio tipo batais.

Prie naujų pirkinių galiu priskirti ir džinsus, kuriuos matote nuotraukoje aukščiau. Lyg ir visai paprasti, bet tas margumas nuteikia pavasariškai. Jie buvo “Second Hand” laimikis už 6 EUR.

Kaip žinote, aš lankau pilates. Jau baiginėju trečią mėnesį ir jaučiuosi užkibusi. Visą žiemą vaikščiojau su juodomis timpomis, bet pavasarį norisi kažko ryškesnio. Tai va!

Timpas pirkau “Maximoje”. Taip taip, ten ten :). Jų kaina yra 20 EUR ir kaip maksiminiam rūbui, tai gal daugoka, bet gi tą kartą galiojio 40% nuolaida, tad susigundžiau. Patogios, tvirtos, turbūt gi nebūtų nieko gėdingiau, nei prayranti užpakalio siūlė viduryje pratimo, ar ne?

Beje, eidama į savo mankštą aš ant timpų mėgstu užsimesti sportinę suknelę. Greita, patogu. Nusimauni suknelę, maikutę užsivelki ir pasiruošus. Tokią pirkau iš “H&M”.

Kainavo apie 30 EUR ir tai buvo mano pirmas bandymas pirkti internetu, nes gyvai neradau savo dydžio.

Pirkinukas iš “Ikea” – pagalvės.

Jas pirkome skaitymui. Tą darau lovoje ir turiu tik mažą anatominę pagalvėlę. Gal ir patogu miegoti, bet nepatogu skaityti. Pagalvės su plunksnomis, kainavo po 15 ar 16 EUR. Dabar kur kas patogiau.

Na ir dozė striukių 🙂

Dvi iš jų gal bus ne visiems suprantamos, nes skirtos motociklininkams ir pirkau iš vyrų skyriaus. Esmė tokia, kad šeimai įsigijus ir klasikinio stiliaus motociklą, nebetinka prie stiliaus tie drabužiai, kurie tiko prie enduro tipo transporto priemonės. Vyras nusipirko naują odinę striukę su visoms super duper technologijomis ir apsaugomis, bet ji kainuoja apie 300 EUR. Ir čia mažiausia suma už gerą rūbą. Kadangi aš esu tik keleivis ir važinėju kiek rečiau, tai man gaila tiek mokėti už striukę, kurios dar reiktų ir laukti, nes su mano gabaritais vietoje nieko gero nerasi. Lieka “Humanos”.

Sulaukusi naujos siuntos aš išėjau į medžioklę, iš kurios parsinešiau dvi striukes. Tiesa, jei klausiate ar būtina motociklininko apranga, jei pati nevairuoju, tai patikėkite, įvykus eismo įvykiui, keleiviui lygiai taip pat skauda.

Pirmąją radau šviesiai rudos odos.

Striukė turi visas reikalingas apsaugas, maloni, viena bėda, kad aš ją vos užsisegu. Reikia bent kokius tris kg numesti. Ne tik reikia, dar ir noriu! Drabužis kainavo 29 EUR. Jei kam įdomu, kiek kainuoja šio prekinio ženklo striukės, tai įdedu nuorodą į panašią.

Kita striukė taip pat motociklininko.

Šios dydis man tinkamesnis. Ir šiaip labai gražiai atrodo. Gaila, kad išimtos pečių apsaugos, na bet turime jų kalnus ir prisitaikysime. Jei ankstesnė striukė buvo vasarinė, tai ši yra storesnė, tiks jau ir balandį. Ji taip pat kainavo 29 EUR, o kiek kainuoja šios kompanijos panašūs nauji gaminiai galite pasmalsauti čia.

Su striukėmis dar nebaigiau. Motociklai motociklais, bet aš labai ieškojau ir šio to tinkamo kiekvienai dienai. Ir aptikau “Mark and Spencers” limituoto leidimo odinę striukytę.

Ji mane papirko tuo, kad oda yra plona plona, minkšta minkšta. Modelis gan paprastas, bet tokios pritaikomos visur ir visada. Kiek kainuoja kompanijos limituoto leidimo striukės, galite pasmalsauti čia, na, o aš už saviškę mokėjau 16 EUR.

Na ir dar. Prisimenate tuos džinsus iš aukščiau? Po kiek laiko radau ir panašaus margumo marškinius.

Žinoma, kartu jų neketinu nešioti, nes atrodyčiau kaip su pižama, bet džinsiniai marškiniai yra labai geras daiktas, kai nėra ką rengtis :). Kainavo 5 EUR. Žinoma, iš “Humanos”. beje, labai mėgstu tokius rankovių atlenkimus.

Tad štai tiek įsimintinesnių šopaholikės pirkinių. Gal ir nėra labai daug, bet aš pastaruoju metu labai stengiuosi išieškoti, pvz., odinukės ieškojau nuo rudens :).

Tikiuosi buvo įdomu 🙂


Ačiū, kad skaitote! Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.

Pirmas paveikslėlis yra Shopping love created by Freepik

+ There are no comments

Add yours