Paskutiniai Šopaholikės užrašai bloge pasirodė daugiau nei prieš metus. Ir iš tiesų, visą ta laiką, nelabai ir turėjau, ką parodyti. Lyg ir norėjosi vėl pasilinksmint fotografuojant, lyg ir kuklinausi. Pastaruoju metu jaučiuosi žiauriai stora. Ne tik jaučiuosi, tokia ir esu. Tą rodo vis didėjantys skaičiai ant drabužių. Vis didėjantys skaičiai svarstyklėse. Tai, kad nesusisega pernykštė striukė, tai, kad blogai jaučiuosi žiūrėdama į veidrodį. Tai daryk kažką, sakysit jūs. Na tai, kažką daryt bandau. Galvojau, gal nedideli pokyčiai sustabdys tą kilimą, tai įsivedžiau tris kartus per savaitę kardio treniruotę, kur tikrai neblogai paprakaituoju (per tas tris savaites dar nė karto svarstyklės neparodė bent gramu mažiau). Jau kurį laiką į savo maistą esu įsitraukusi daržovių, tikėdama, kad skaidulinės medžiagos padeda medžiagų apytakai. Seniau iš viso jų nevalgydavau beveik. Saldumynus vartoju saikingai. Bet turbūt reiks visai atsisakyti. Vienu žodžiu – darau. Tik nelabai sekasi. Pastebėjau populiarėja protarpinis badavimas. Galvoju išmėginti. Kadangi dieną būnu pati viena sau, tau man lengviau nevalgyti pusdienį. Bėda ta, kad aš gebu išlaikyti svorį, kas pašlijo prasidėjus karantinui ir sumažėjus judėjimu, bet niekaip negebu jo numesti. Žodžiu, pasiskundžiau 🙂

Na, o kalbant apie šmutkes, tai parodysiu, ką per pastarąjį pusmetį nusipirkau secondhanduose. Iš esmės, darausi nuobodi. Nebesirenku ekstravagancijos. Daug galvoju kas su kuo tiks. Nenoriu būti juokinga madam, kuri susirengia ant savęs visą vaivorykštę, arba skurpulingai nuo galvos iki kojų susiderina dvi spalvas :). Tad vien paprasti ir eiliniai daiktai krito į krepšį.

Marškiniai nr. 1

Pailginti, kaip man labiausiai patinka. Su juostele ir sagutėmis ant rankovių, na ta, kuria galima užsegti atraitojus. Medžiagos sudėties nežinau, bet iš glamžumo, tai gal medvilnė su linu? Na, dobiniai tokie. Pirkau „Humanoje“ paskutinėmis jų išpardavimų dienomis, kainavo 2 EUR. 

Marškiniai nr. 2

Taškuoti, ploni, viskoziniai marškiniai. Irgi sagute trumpinamomis rankovėmis. Labai mieli liečiant. Šiaip juos pirkau dėvėti prie vieno seno sijono, nes trumpesni arba po džinsiniu sarafanu :). Kainavo 3.5 EUR. Iš „Humanos“.

Marškiniai nr. 3

Gana ilgi ir laisvi – vasarą bus patogu. Aišku, kai esi storas, rengtis plačius rūbus iš viso ne kažką. Bet kartais patogumas nugali protą. Taip pat iš viskozės, mokėjau 6 EUR. 

Marškiniai nr. 4

Vadinu juos „Ikėjos“ įkvėpta. Ten šį sezoną daug panašaus rašto daiktų. Medvilniniai, mieli. Kainavo 7.5 EUR, pirkau „50ct“ parduotuvėje. 

Švarkas nr. 1

Jau minėjau, kad pamėgau švarkus. Su jais jaučiuosi ir plonesnė, ir patogiai, ir gražiai. Šį pirkau „Humanoje“ už 4 EUR. Gamintojas „Esprit“, puikios kokybės. Juodas, su vos matomu klasikinių langelių raštu. Šios kompanijos rūbai man šiaip labai patinka. 

Švarkas nr. 2

Truputį nefotogeniškas, met velvetinis, tai tos faktūros atsispindi ir gražiai nenusifotografuoja. Buvo visiškai naujas, dar užsiūtomis kišenėmis ir Ukmergės „Humanoje“ suplojau visus 1.5.  Toks jaukus laisvalaikio stiliaus. 

Švarkas nr. 3

Spėju vyriškas. Toks drobinis-brezentinis. Pirkau vietoje nusibodusių džinsofkių. Prilipo, kai tik pamačiau, bet įtariu reiks dalintis su vyru :). Gamino „Reserved“, pirkau „Humanoje“, kainavo 6 Eur. 

Timpos

Na, timpas jau matėt isntagrame, ane? Pirkau aš jas savo parduotuvei Legsnroll.com. Net negalvojau pasilikti, nes dydis M, gamino H&M Sport. Bet labai jau man patiko tas raštas, pasimatavau. Kadangi timpos yra besitampantis produktas, tai šikną įkišau. Sportuot jau neičiau, matosi, kad reiktų didesnių, bet va prie suknelių tai nešiosiu ir jau nešioju. Žinot, jau bus greit metai, kai timpų parduotuvei ieškau prekių. Jau greit bus metas, kai būsiu jų radusi šimtą. O pirmą kartą sau pasilikau, nors norėjau ne kartą :). Pirkau „50 ct“, kainavo 7.5 EUR. 

Batai

Na norėjau naujų „Converse“. Ir savaitgalį žiūrėjau internetines parduotuves. Akimirkai stabtelėjau prie lietuviško inkaro. Tada peržiūrėjau visus „Converse“ pasiūlymus. Pagailėjau pinigų. O vakar radau „50ct“ prie stoties už 9.50 EUR. Aišku, kažkiek dėvėti, bet ne tiek, kad jau būtų nepirktini ir absoliučiai atitiko mano spalvos poreikius. Tiks prie visko! 

Va ir pabaiga. Negausūs, tačiau aš labai smarkiai praėjau galvoti ar man reikia, ar tinka, nebeperku sintetikos, tad kažkaip tų pirkinių parsinešu mažiau. Ką rengtis vis dar neturiu 🙂 

Tiek šį kartą, ačiū, kad užsukot!


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (dėl patogumo šia gaire žymimi visi blogo įrašai).