Šopaholikės užrašai: drabužiai iš H&M, “Reserved”, “Shein.com”, “Maxima” ir second hand

Estimated read time 9 min read

Drabužių pirkinių įrašai yra mielai skaitomi :). Aš ir pati tokius mėgstu. Skaityti, žinoma, nes parašyti reikia daug didesnio prisiruošimo nei kitiems tekstams. Tačiau yra tas noras pasirodyti, gal dėl to, kad aš neapsipirkinėju ir grobių neaptarinėju su draugėmis? Nufotografuoti save yra labai sunku, bet štai ji – Šopaholikė – čia! Su kalnu rūbų ir dviem kalnais geros nuotaikos!

Žinot, aš dabar vėl priaugau kraupiai daug svorio, tai sau mažiau patinku, o todėl norisi kažką nusipirkti ir taip pabandyti patikti labiau :). Ir taip, žinau žinau, jau vėl bandau šokti į teisingesnę mitybą, nes sausis buvo nežmoniškai ėdrus :D, tos visos picos pačios užpuola.

Drabužių bus visokių ir iš visur. Primenu, nuotraukose nerodau derinių. Tiesiog užsimečiau greitai, dėl bendro vaizdo, kad nuogu užpakaliu neplikinėčiau rodydama marškinėlius ir viskas. Įžanga baigta 🙂

Mėgstamiausias pastarojo meto rūbas – H&M suknelė

Tai taip, ta pati, kurią kartą jau minėjau kaip drabužį, apie kurį svajoju 🙂

Drabužių apžvalga | Grožio blogas

Drabužių apžvalga | Grožio blogas

Suknelę apžiūrėti ir įsigyti galite čia.

Kaina – 24.99 EUR, dydis – 44.

Aš labai labai mėgstu treninginio tipo suknias. Ar manyje gyvena gezas? Savipasiteisinimui sau primenu, kad niekada (“niekada” yra nuo mokyklos laikų ir kūno kultūros) neturėjau treninginių kelnių, tai gal viskas dar gerai :). Man jauki suknelė yra pats patogiausias drabužis, kuris apjungia patogumą ir grožį. Nes suknelė gražu :).

Drabužis šiltas, mat turi pūkelį iš vidaus, bet kokybė ant ribos. Medžiaga linkusi burbuluotis. Tiesa, su el. skutiku tie burbuliukai labai gerai nusirenka, tai tikiuosi ateityje tiesiog nebelis iš ko jiems susidaryti.

Dėviu aš suknelę ant džinsų (tai mano mėgstamiausias rengimosi būdas apskritai) arba ant timpų. Ypač gerai atrodo su tomis juodai baltomis:

https://www.instagram.com/p/BWcbi7UBiEE/?taken-by=venividi_blog

Kodėl aš jos užsimaniau: Kaip jau sakiau – mėgstu laisvalaikio stiliaus drabužius. Patogu namie, kelionėse, mieste, gamtoje. Suknelė ryški (aš norėčiau dar vienos ar dviejų panašių, bet likę pasirinkimai tik pilka/juoda, tad ne man), patogi ir tinka mano gyvenime beveik visoms progoms.

Panašaus stiliaus drabužiai internete: Kitokia H&M suknelė, didelio dydžio “Asos” suknelė, “Adatytė” suknelė, “Utenos trikotažo” suknelė.

Marškiniai/suknelė iš H&M

Drabužių apžvalga | Grožio blogas

Drabužių apžvalga | Grožio blogas

Apžiūrėti ir pirkti galima čia.

Kaina – 19.99 EUR (šiuo metu nuolaida). Dydis – 46.

Dar vienas rūbas iš patogu bei gražu serijos. Dauguma tokių ir OMG kaip šauniai jaučiuosi :).

Beje, pakalbam apie pirkimą internetu. Matote, kad iš tos pačios parduotuvės pirkau du drabužius ir vienas yra 44 dydžio, o kitas 46, nors rinktis buvo galima iš visų variantų. Pateiktos išmatavimų lentelės yra bendros viskam. Tai kodėl gi mano toks pasirinkimas?

Pažiūrėkime. Ta purpurinė-violetinė suknelė ant modelio neatrodo labai aptempta. Taip pat aišku, kad tokio tipo medžiaga tikrai tamposi. Tad pirkdama 46 dydį aš rizikuočiau, kad man ji bus labai oversized ir atrodysiu kaip meška.  Tačiau kuo rizikavau paimdama mažesnį dydį, nei reikėtų? Niekuo. Jei ir bus kiek mažėlesnė, tai tik aptemps krūtinę ir klubus. Blogai neatrodys. Na ir neprašoviau.

Antroji suknelė yra visai kito kirpimo ir medžiagos. Neatrodo, kad ji tamposi. Tad jei imčiau kiek mažesnį dydį aš rizikuočiau tuo, jog sagos per krūtinę skėsis. O su didesniu dydžiu jokios rizikos nėra, nes net jei man suknelė bus laisvoka, ji susitraukia per liemenį. Mano sprendimai yra padaryti įvertinus drabužio siluetą, medžiagą ir pagalvojus, kaip jie atrodytų jei būtų vos vos per maži, ar šiek tiek per dideli. Na ir va – pataikiau.

Kodėl aš jos užsimaniau: graži spalva. Patogi. Galima dėvėti dabar (tą darau ant golfo aukštu kaklu) ar lietuvišką vasarą. Marškinių tipas yra truputį formalesnis, todėl atitinkamai priderinusi galiu pritaikyti ir puošnesnėms, bet ne per oficialioms progoms. Nujaučiu, kad puikiai atrodys su odine ruda striuke. Ir juoda taop pat.

Panašaus stiliaus drabužiai internete: “Mango” juoda languota suknelė, “Asos” languota suknelė, “Asos” dryžuota suknelė, “Asos” didesnio dydžio šviesi languota suknelė, “Reserved” dryžuota ryški suknelė, “Asos” raudona languota suknelė.

“You aren’t perfect, but your style can be” džemperis iš “Reserved”

Drabužių apžvalga | Grožio blogas

Na gerai, nuotrauka nekažką, reikėjo ant pakabos fotografuoti :), nes vienas pats tokio ilgio rūbas man visai nepatinka. Vienišo jo ir nedėviu.

Tai išpardavimo laimikis, kuris kainavo 4.99 EUR ir yra XL dydžio.

Aš jį velkuosi po languotais atsegtais marškiniais. Planuoju nešioti ir po švarku, džinsiniu švarkeliu ir pan.

Kodėl aš jo norėjau: jaučiu silpnybę paprastiems pilkiems džemperiams. Su minimaliais užrašai ar be jų, su paveiksliukais ar pasiuvinėjimais. Man tai yra toks universalus rūbas, kuris spintoje niekada neprapuola ir visai nesvarbu koks metų laikas.

Panašūs drabužiai internete: “Reserved” džemperis su Mikiu, “Asos” pilkas džemperis, “Mango” paprastasis, H&M trumpas džemperis.

Mano pirmasis gyvenimo švarkas iš “Humanos”

Drabužių apžvalga | Grožio blogas

Drabužių apžvalga | Grožio blogas

Kaina 3.25 EUR (buvo 50% “Humanoje”), dydis 42.

Gerai gerai, tai nėra pirmas mano gyvenimo švarkas, turėjau vieną nusipirkusi studijų laikais, kai darbo ieškojau. Turginę nesąmonę, nenuostabu, kad nelabai sekėsi. Tad iš esmės pirmas normalus švarkas mano spintoje. Ir aš žinau, kad švarkai tinka visiems žmonėms, tinka ir man. Tik tiek, kad na gi čia visai ne Salomėjos stilius, neturiu kur aš jų dėvėti. Nors galvoju, gal tiesiog imti ir nešioti vietoje megztinio ir viskas? Va taip tiesiog kas dieną?

Kodėl aš jo norėjau? Na šią savaitę tapau ne tik praktine, bet ir faktine įmonės vadove  :D, tai galvoju simboliškai bent švarką reiktų įsigyti. Taip pat, turbūt pamenate ką rašiau apie darbus paskutiniame derinyje? Tai maža ką, gal teks į kokį darbo pokalbį nueiti, nenorėčiau bėgioti ir rėkauti, kad neturiu ką vilktis, namie vien treninginiai džemperiai 😀

Panašūs švarkai internete: “Reserved” švarkas 1, “Reserved” švarkas 2, “Reserved” švarkas 3, H&M švarkas 1, H&M švarkas 2, “Asos” švarkas 1, “Asos” švarkas 2, “Asos” švarkas 3, “Mango” švarkas.

Oversized džinsofkė (SHEIN Destroyed Boyfriend Denim Jacket) iš Shein.com

Drabužių apžvalga | Grožio blogas

Drabužių apžvalga | Grožio blogas

Pirkti rasite čia. Kaina – 32$, dydis XL.

Tai vienintelis rūbas, kurio nepirkau. Tiesą sakant praleidau n laiko naršydama po blogeriams skirtą nuorodą ir nieko negalėjau išsirinkti. Ir vėl tai kartoju, ane? Bet man labai smalsu, kokia realybė slepiasi po nuotraukomis. Tikiu ir jums įdomu. Galiausiai apsistojau ties tokiu rūbu, nes seniai noriu kažko panašaus. Ar patiko? Pats švarkelis šį kartą lūkesčių nenuvylė (valio valio, nors kartą!). Tačiau žvelgiant blaiviai, tai drabužio spalva neatitinka tos, kuri pavaizduota parduotuvėje. Ir dar vienas niuansas, kad švarkas labai smirda. Sunku pasakyti kuo. Dažais? Bet tikrai tokiais stipriai nuodingais. Plastiku? Kol kas neišsivėdino, tad ketinu skalbti, tikiuosi kažkas iš to švarko liks.

Kodėl aš jo norėjau? Seniai nužiūrėjau, kad tie dideli džinsiniai švarkai gerai atrodo ant lengvos vasarinės suknelės ar su paprasčiausiai su džinsais bei marškinėliais. Šis turi kišenes, tad tikrai matau daug dėvėjimo galimybių.

Panašūs rūbai internete: “Asos” džinsofkė, “Zara” džinsofkė, “Mango” džinsofkė, “Asos” džinsofkė 2.

Žvaigždėta tunika iš dėvėtų rūbų parduotuvės “50ct”

Drabužių apžvalga | Grožio blogas

Ją jau matėte derinyje, gal tik galiu pridurti, kad įdomiai kirptos rankovės.

XL dydis, 10.50 EUR.

Kodėl aš jos norėjau? Na, tiesiog paprastas, bet neprastas drabužis. Neryškus, bet tos žvaigždės pagyvina vaizdą. Įšoki ir leki, nieko galvoti nereikia. Tinginio deriniams.

Panašūs drabužiai internete: “Reserved” tunika-suknelė, “Mango” siuvinėta tunika, “Reserved” ilgi marškinėliai.

Marškinėliai iš dėvėtų rūbų parduotuvės “50ct”

Drabužių apžvalga | Grožio blogas

XL dydis, 5.50 EUR.

Storo džemperinio audinio, vėl gi, kaip ir tas jo draugas iš “Reserved”, šis drabužis man tarnauja po prasegtais marškiniais.

Kodėl aš jo norėjau? Nes paprastų marškinėlių per daug nebūna. Nes tiks ir po tuo švarku, ir po džinsofke. Vasarą prie džinsinio sijono. Jei tik randu kažką tokio universalaus, tai ir imu.

Panašūs drabužiai internete: “Asos” marškinėliai, “Reserved” marškinėliai su karoliukais, “Zara” palaidinė, “Zara” marškinėliai.

Kačiukai iš “Reserved”

Drabužių apžvalga | Grožio blogas

Drabužių apžvalga | Grožio blogas

Nuotraukos ant manęs nėra, nes jau po fotosesijos juos prisiminiau :). Bet gi visi žino kaip atrodo paprasti marškinėliai.

Kaina – 3.99 EUR. XL dydis.

Kodėl aš jų norėjau? Dėl kačiukų 🙂

Palaidinės su kačiukais internete: “Reserved” marškinėliai 1, “Reserved” marškinėliai 2, “Asos” marškinėliai, “SheIn” katinukas, dar “Shein” katinukų.

Džinsinė suknelė iš “Maxima”

Drabužių apžvalga | Grožio blogas

Drabužių apžvalga | Grožio blogas

Buvo 40% nuolaida, tai kainavo apie 9 EUR, dydis XL.

Labai plona ir greit glamžosi. Prieš darydama foto pralyginau, bet gulėjo ant lovos ir vėl reikalauja garų :).

Kodėl aš jos norėjau? Man atrodo matosi, kad mano stilius turi tokią vienovę – ant džinsų ar timpų tinkamos suknelės :). Ši bus topas vasarą, pavasarį. Po odine striuke, su medžiaginiais sportbačiais ar kerzais. Paprasta, patogu, nekaršta.

Panašūs drabužiai internete: H&M mėlyna tunika, H&M suknelė, H&M džinsiniai ilgi marškiniai, “Reserved” džinsinė suknelė, “Mango” džinsinė suknelė, “Asos džinsinė suknelė, “Asos” džinsinė suknelė su aplikacijomis.

 

Viskas! Tikiuosi buvo paprasčiausiai smagu, pasisėmėt idėjų ar tiesiog gerai praleidot laiką skaitydami :). Ar patiko kas nors?


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

20Comments

Add yours
 1. 4
  Alma

  Treninginės suknės man labai patinka (treninginės kelnės mano garderobe neegzistuoja, esu linkusi kuprintis, tai tokie drabužiai tik dar labiau “sušniurina”..), bet susiduriu su problema, kad retai kažkas patinkančio būna be kapišono, nes man jie nepatinka 😀 Dabar kaip tik laukiu vienos, tikiuosi tiks ir patiks. Tavo pirkiniuose patiko ryški suknele, abieji trumparankoviai marškinėliai ir, labai keista, bet švarkas 😀 Atrodo puikiai derinamas, nors tokio tipo man per daug oficialūs pasirodo, kai kybo parduotuvėse. Reikės kada pasimatuoti 🙂

 2. 5
  Salomėja

  Man kapišonai labai patinka, tik viena bėda, kad sunku po paltais pakišt. Tai aš stengiuosi vos ne kaip šaliką jį susivyniot 😀

 3. 6
  Alma

  Man labiausiai patinka tokios alia paaukštintos apykaklės, va jos tai tiksliai šalikus atstoja 😀

 4. 7
  MM

  O kam stengtis paslėpti tuos gobtuvus? Kiek teko pastebėti, dabar kaip tik madinga juos nešioti kyšančius iš po paltų, švarkų ir pan. Man visai gražiai žiūrisi 🙂

 5. 8
  Salomėja

  Nemanau, kad madinga, manau, kad praktiška ir tiek, visais laikais taip nešioja. Bet mano palto kaklas yra toks aukštesnis ir per jį tiesiog neišsitraukia kapišonas arba atrodo nenormaliai. Pernai dėvėjau kitokį paltą, kurio apykaklė buvo žema ir tiesiog ištraukdavau, kaip tu ir sakai :). Tiesiog ne su visais rūbais tai gaunasi ir tada kyla nepatogumų.

 6. 9
  Lina

  suknelė iš maximos labai faina, ir aš tokios užsinorėjau 🙂 nesu mačius maximoj nieko panašaus 🙂

 7. 10
  Salomėja

  Ir tai ne vienintelis modelis. Yra dar gražesnė pasiuvimu, bet man mažiau patikusi medžiaga. Tokia džinsinė, bet su smulkiu šviesiu marginimu 🙂

 8. 12
  rut

  aš tą džinsinę dar paturbinčiau kai pabostų – išsiuvinėčiau ateity (kai siuvinėtų mada baigsis) 🙂

 9. 13
  Salomėja

  Galėsiu atsiųst siuvinėjimui 🙂 Manau manęs su adata niekas neįsivaizduoja 🙂

 10. 15
  Salomėja

  Ačiū, bet nelabai yra su kuo, jau ir taip ja praktiškai buvau porą metų, tai realiai tik biurokratiniuose spamlist’uose bus mano kontaktai 🙂

 11. 18
  Salomėja

  Na, tai pirmyn į maximą! Aš ten vakar vos nenusipirkau siuvinėtų džinsų ir superinės maikės :). Tik prisiminiau, kad knygų mugė laukia kol susigrobs pinigus.

 12. 19
  Austeja

  Keista net, kad maximoj galėjai rast tokių fainų rūbų 😀 Aš ten kažkaip apeinu drabužius. O beje, kokiose dėvėtų drabužių parduotuvėse lankaisi? Aš dažniausiai einu į Žveryno humaną, tai ji pasižymi labai dydžiu (ko gero didžiausia humana kokioj esu buvus) ir dar ta prie rotušės, kur daug vintažinių rūbų. Dar visada stengiuosi eiti, kai vyksta akcijos iki 3eur už viską, nes tada net jei rūbas ir per didelis arba turi skylių, vistiek negaila kažkaip kai taip pigiai 😀 Vat tik su tokiais labiau oficialiai aplinkai skirtais rūbais tai būna problematiška, nes į ofisą jau neateisi su rūbais kurie akivaizdžiai buvo pirkti humanoj 😀 Tai gan nebloga parduotuvė čia yra https://www.panorama.lt/parduotuves/monton/, kur galima rast ir kostiumėlių visokių ir rūbų baliams 🙂

 13. 20
  Salomėja

  Austėja, na, o tada mane stebina pasakymas, kad jus stebina radiniai iš Maximos, nes visada apeinat rūbus. Tai iš kur tada žinot, ko ten yra, o ko nėra? Aš ne tik ne aplink apeinu, bet dar ir lekiu specialiai pažiūrėti, nes būna įdomybių, ne viską įperku (pvz., Utenos Trikotažo suknelės siūtos pagal Maximos užsakymą man per brangios, o per nuolaidas jau nebebūna).
  Mėgstamiausios Humanos yra toks, kur arčiausiai namų – Pylimo g., taip pat Šopeno. Trakų g. patiko, kol nebuvo vintažinė. Į Žvėryną kartais specialiai važiuoju :). Dar dažnai apsipirkinėju 50ct. Tiesa, aš Humanų vengiu, kai prasideda didieji išpardavimai. Dažniausiai einu, kai nauja siunta ir iki 50%, po to jau nebe. Nes lieka tik nudrengti rūbai, žinoma būna perlų, esu radusi. Bet aš dėvėtus mėgstu ne dėl kainos, o dėl to, kad ten galima rasti kokybiškų ir įdomesnių rūbų + nereikia į pekybcentrius važiuoti.

+ Leave a Comment