Senokai jau nepasakojau šopaholikės nuotykių, ar ne? Tai nieko labai ir nepraradot, nes gi kiek čia tos naudos iš šių įrašų. Tačiau, žinau žinau, smalsu gi būna pažiūrėti, kas ką perka, kas kuo džiaugiasi. O ir man norisi pasigirti bei pasidžiaugti, nes šis naujųjų metų pusmėnesis buvo gausus įdomių pirkinių. Aš pasižadėjau sau nepirkinėti visokių nesąmonių ir septintos plaukų kaukės, kai šešios eilėje laukia, bet nesakiau, kad nepirksiu nieko.

Tai va, šopaholikė ir pasirodys. Iš eilės chronologine tvarka.

Mano aplinkoje labai dažnai pradėjo girdėtis klausimas “kokį darbo kalendorių turit/pirkot/pirksit/naudojat”. Neturėjau jokio. Praeitais metais naudojau “Ikoną”, nes raudona ir faino formato. Tačiau darbo kalendoriai nepasiteisina. Neturiu aš tiek veiklų, kad užsirašinėčiau į reikiamas dienas, daug ką laikau galvoje, o svarbiausius dalykus, žinoma, kaip modernus žmogus, užsirašau telefone. Tad praleidus dieną kitą, kaip ir veltui nueina tie puslapiai. Nusprendžiau įsigyti užrašų knygelę be įsipareigojimų. Tai yra, net be langelių ar eilučių. Ir tuo pačiu išmėginau garsųjį “ZoomBook”. Maketą susikūriau per 5 min., tad taip ir atrodo. Jei reiktų rimčiau, tai gaminčiausi maketavimo programoje, o zoombook’e tik įkelčiau galutinį paveiksliuką. Nes maloniau, kai gali savo šriftus rinktis, kai gali tarpus tarp paveiksliukų preciziškai daryti, o ne stumdyti arkliškais žingsniais. Bet šiaip gi užskaitau. Paprasta, pigu, ir kokybė tikrai gera. Manau tikrai ne paskutinį kartą naudojuosi ta svetaine.

Šioje knygelėje jau yra minčių susijusių su blogu. Pvz., pasižadėjau nesibaidyti įdomybių, tai gal net kokią kojų kaukę išmėginsiu, ar daugiau tų gličių korėjietiškųjų ant veido užsidėsiu.

Yra ir tikslas atrasti gerų, bet nebrangių produktų. Aišku, kad man labai smagu naudoti veido serumą už 90EUR/35ml, bet lygiai taip pat suprantu, kaip dažnai garsūs vardai yra pervertinami. Kiek daug pažįstamų aš turiu, kurie dirba įdomius, visuomenei naudingus, kūrybiškus, bet ne itin gerai apmokamus darbus, kiek daug studenčių mane skaito, kurios dar ne vienus metus pirks kosmetiką “Eurokos” ir pan. parduotuvėse, ir kaip aš pati mėgstu pašniukštinėti “Elevitoje”, “Martinoje”, “Koslinoje” ir panašiose vietose. Tad viename puslapyje yra parašyta bei du kartus pabraukta: “įvairovės ir atradimų!”. Pradžia jau yra, išbandžiusi ir puikiai sau įvertinusi vienos prekybcentrinės kompanijos veido toniką, aš užmezgiau kontaktą su atstovais ir gal pavyks išbandyti, atrasti, įvertinti bei pristatyti daugiau :).

Batai batai batai! Jų niekada nebūna per daug. Pastaruosius metus mane valdo Dr. Martens kerzai. Vienus pernai gavau dovanų Kalėdų proga. Užsikrėčiau.

Tiesą sakant aš visada buvau kerzinė, bet niekada nebuvau tipinė. T.y. neteko praeiti kerzai+tinklinės kojinės+languotas sijonukas+mėlyni plaukai etapo. Nebuvau ir gotikinio stiliaus, lolitų gerbėja. Greičiau jau prijaučiau militarizmui. Kerzų tipo batus nešioju jau nuo ankstyvos paauglystės. Tiesa, aš labai ilgai nežinojau tokio žodžio, kaip kerzai ir sakydavau “batai traktoriaus padu” :D. Iš provincijos gi :D.

Na, ir esu tik paprastas žmogus, ir dar moteris, tad turbūt suprasite mane, kad batų per daug nebūna. Ir jei aš esu abejinga ten kokiems valentino-labutino-čanelino, tai pro “Martens” praeit negaliu. Net virtualiai ir taip mano namuose praeitą savaitę atsirado naujokai. Pirmi ilgi mano kerzai!

Tokie batai kainuoja kosmosą (mano asmeninį kosmosą, nes lyginant su dizainerių produktais, tai yra piguva), bet čia yra Vinted laimikis, tad mokėjau už juos gerokai pigiau nei tektų pakloti už tas visas smirdinčias nesąmones iš dabar žiauriai populiarių kiniškų parduotuvių. Ką jau ten. Gerokai pigiau už “The Balm” paletę :). O nešiojimo žymių laaaabai reikėjo paieškoti ir radau tik ant pado :D.

Kad jau nusipirkau tokius batus, tai aišku, kad vėl prasidėjo suknelių sezonas. O aš kaip tyčia nieko gero neturiu. Na, vieną kitą, bet norisi dar, norisi patogiai, norisi šiltai. Tad patikrinom vieną kartą jau pasiteisinusią “Utenos Trikotažo” išparduotuvę Šiaurės miestelyje. Labai kažko pigaus nebuvo (praeitą kartą nuskilo nusipirkti suknią už 16 EUR), bet tuščiomis neišėjau. Nusikoviau tokią garstyčių spalvos jaukuolę.

Su pūkeliu iš vidaus, kišenėmis, visapusiškai patogi. Na, ant manęs atrodo kaižkaip taip:

Taip taip, laisva, trumpa ir paprasta. Ne į šventę, tik kasdien, o kasdiena ištinka gi dažniausiai 🙂

Tame pačiame išparduotuvių centre nesusilaikiau neužsukusi į “Martiną”. Labai laikiausi ir neprisipirkau visokių niekų, į kuriuos jau tiesėsi ranka, tačiau šis tas į krepšelį įkrito.

“Safloros” rožių vanduo kartojamas jau kokį 4 kartą. Veido šveitiklį įsigijau pabandymui, po vieno karto galiu pasakyti, kad patiko. Į mano aukščiau minėtą “atradimų ir įvairovės” sąrašą patenka “Gelbėtojas” – 1% haliurono rūgšties gelis. Maišau su savo kremu, kol kas smagu, o vėliau kažkada bus ir apžvalga. Radau ten ir nebrangią korėjietišką, man dar nematytą, kaukę (tiksliau daug jų), ir pamėginsiu, ir ką? Gal gi pamėgsiu?

O prieš kokią savaitę buvo apėmęs liūdnumas. O ką merginos daro kai liūdna? Perka batus, arba sukneles, arba kvepalus. Tai va, tada buvo kvepalų diena. Tuo pačiu ir www.fragrancedirect.co.uk išmėginau. Naršiau naršiau ten ir į akį krito dailus “Police To Be Rose Blossom Eau de Parfum” buteliukas. O skaitydama atsiliepimus radau, kad kvepalus lygina su mano mėgiamiausiais “Diesel Loverdose”, tad ir griebiau. Galvojau, kad jei nepatiks kvapas, tai bent buteliukas fainas. Pasirodo ir dėžutė graži :).

Na, o buteliukas tai tikrai fainiausias, kokį esu turėjusi.

Kai gražutis, ane? Su “Diesel” nelyginčiau, bet kvepia labai skaniai!

Na, ir paskutinis pirkinys, kurį šiandien parsinešiau iš pašto, yra lūpų dažai. Taip taip! Ne vienas, net šeši! Nors ir miniukai. Tiesą sakant, norėjau nusipirkti vieną spalvą, bet internete bežiūrėdama spalvas pasimečiau. Kiek nuotraukų rasi, tiek vis kitas rezultatas. Ir ne vos vos, bet taip drastiškai. Tad apsisprendžiau nusipirkti miniukų rinkinį, išsiaiškinti kaip ten viskas su tomis spalvomis yra.

Gal čia bus tiek lūpų dažai, kurie man pagaliau įtiks? Juk ir nusiteikimas sako, kad “The Balm” negali būti blogi, ar ne?

Čia šopaholikės užrašai ir nutrūksta. Džiaugiuosi, kad atsispyriau visokioms pagundoms, bet nusipirkau tai, kad mane džiugina. O kaip sekasi jums? Pabendraukim!

Tikiuosi buvo įdomu. Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.