Pastaruoju metu vis sulaukiau komentarų, kad pasiilgote įrašų apie kosmetiką. Taip, aš naudoju įvairias priežiūros priemones, bet neturiu noro rašyti dedikuotų apžvalgų. Tiesiog aš tuo negyvenu ir kaip ir kiekvienas eilinis žmogus tenoriu, kad įsigytas produktas atliktų funkciją. Tačiau visada taip būna, kad vienos priemonės patinka labiau už kitas. Todėl išskiriu kelis pastarųjų mėnesių favoritus. Gali būti, kad jau esu juos minėjusi anksčiau.

Pradekime nuo dekoratyvinės kosmetikos, kurios aš dabar naudoju itin mažai. Eilinę dieną – nulį produktų. Kai noriu atrodyti vos gražiau – antakių gelį ir kažką lengvo lūpoms. Kai jau puošiuosi – dar ir BB kremas bei koks nors vienos spalvos šešėlis, tušą pastarąjį pusmetį naudojau gal 5 kartus.

Taigi, vienintelis dabar turimas ir tikrai patinkatis yra Skinlovers Maskuojantis BB Veido Kremas. Jį pirkau pati, nors esu šio prekinio ženklo ambasadorė. Tiesiog norėjau išbandyti parduotutvę, kaip paprastas vartotojas ir nesu patenkinta naujienlaiškių ir kito brukalo gausa. 🙂 Bet priemonės patinka, tad dabar bus reklama, kurios metu primenu, kad visada galioja mano nuolaidos kodas Salomeja10, kuris dažnai sumuojasi su kitomis nuolaidomis.

Na, kalbant apie BB jis turi du niuansus. Pirma, tai rekomenduoju dengti drėgna kempinėle, nes kitaip sunkiai skirstosi. Antra, neišsigąskite pirminio blizgumo, nes bent jau man po kurio laiko rezultatas sunormalėja. Su bespalve uoga uoga mineraline pudra laikosi visą dieną.

Kitas mano favoritas – ARTDECO, COLOR BOOSTER lūpų balzamas.

Nežinau, kiek ten to būstinimo, nelabai pastebiu, bet balzamas kvepia mėtomis, maloniai dengiasi, nelimpa, drėkina lūpas ir suteikia “skanią” spalvą.

Apie dekoratyvinę kosmetiką lyg ir tiek. Kaip minėjau, dažnai nieko nenaudoju. Tačiau norų sąraše visada yra viena kita priemonė. Pvz., norėčiau išbandyti Uoga Uoga lūpų dažus.

Toliau – veido priežiūra. Čia gi turiu pasakyti, kad jau trečius metus nesiblaškau šokinėdama per prekinius ženklus. Vis dar bendradarbiauju ir esu ištikima Skinlovers. Tik tiek, kad išbandžiau didelę dalį jų produktų ir tikrai ne kiekvienas jų patiko. Pvz., esi bandžiusi visus keturis kremus: Jauninantį Kremą Su Peptidais; Drėkinantį Veido Kremą Su Niacinamidu ir Hialurono Rūgštimi; Veido Kremą Su Azelaino Rūgštimi bei Lengvos Tekstūros Veido Kremą Su Beta Gliukanu Ir Pantenoliu.

Būtent pastarasis vis dar mano favoritas, kuriam neturiu jokių priekaištų. Lengvas, gerai drėkina, nekemša porų. Štai priemonės su Azelaino rūgštimi kvapas man buvo nepakenčiamas. Naujausias kremas su peptidais šiaip nelabai limpa, nes mano odai sunkokas, ilgainiui ir odos kimšimais sugrįžta. O štai tas su niacinamidu visai neblogas ir būtų antras mano pasirinkimas jei nebūtų to mėgstamiausio.

Iš kitų prekinių ženklų mano lentynos neapleidžia The Ordinary Salicylic Acid 2% Solution serumas.

Kyla spuogas? Iškilo spuogas? Įauginėja plaukeliai? Visada padės!

Kuno priežiūros srityje mano favoritai yra Neutrogena losjonai. Pvz., šis:

Jei tik oda per daug sausėja – visada padės. Tačiau kartais aš noriu kažko labai kvepiančio. Tad siryah ir labai mėgaujuosi rankų ir kūno losjonu Kinetics Hand & Body Lotion Patchouly & Vetiver.

Būtent šis kvapas man labai maloniai ir prašmatniai kvepia. O ir buteliukai labai neblogai atrodo, verta įsiminti, kai ieškosite mielos kalėdinės dovanėlės.

Na ir liko plaukų kategorija. Čia aš išbandau daugiausiai. O ir priemonės baigiasi greitai. Šiuo metu mano favoritė yra SUMILAYI FRIZZ CONTROL garbanų formavimo želė.

Pirmą kartą ją išbandžiau kirpykloje. Bet po kirpyklų gi visada plaukai fainai suformuoti, drėgni, sunkūs. Bet kažkada nusipirkau sau ir iš tiesų geri rezultatai. Puikiai sukuria ta sukietėjusių plaukų efektą, net nereikia labai daug priemonės pridėti. O sukietėję plaukai išsigniaužo į švelnias, tarsi drėgmės prisotintas bet neapsunkusias garbanas. Pvz., yra daug kitų gelių, kur tepi tepi, o to cast (suketėjimo išdžiūvus) efekto nėra, ko pasėkmės yra besipučiantys ir besiveliantys plaukai. Išbandžiau ir daugiau naujų priemonių, bet juų tikrai negaliu rašyti į topų topus, tad šį kartą plaukus atstovauja tik šis produktas.

Tiek favoritų, nei daug, nei mažai. O ką jūs mėgstat pastaruoju metu?