Ilgokai su savimi ginčijausi, ką daryti su renginiais. Ar apie juos papasakoti, nutylėti, palikti įspūdžius socialiniams tinklams ar parašyti ir kažką bloge? Galiausiai nusprendžiau žiūrėti lanksčiai ir pagal situaciją. Jei yra noro ir apie ką pakalbėti, tai kodėl ir ne? Mano gi blogas 🙂 Visada galvojau, kad renginių aprašymai yra niekam neįdomūs, bet po kolegės Dovilės atsiliepimo apie vakarėlį, kuriame ir pati buvau, supratau, kad man smagu skaityti. Taigi ir aš papasakosiu jums apie ketvirtadienio įvykį, tiksliau “Eucerin” naujo produkto – naktinio šveitiklio ir serumo “Hyaluron-Filler” – pristatymą.

Vieta – interjero salonas “BoConcept”, Žalgirio 135, Vilniuje. Prisipažinsiu, kad esu paprastas žmogus ir jei man reikia lentynos, sofos ar kėdės, aš važiuoju į “Ikea”. Todėl buvo labai smalsu pasivaikštinėti po tokį saloną, į kurį šiaip jau aš nosies nekišu. Ai žinot, esu žmogus gremėzdas, tai bijočiau sudaužyti, kokią brangią lempą :). Renginyje aš nieko nepažinojau ir tik iš matymo (žiniasklaidoje) atpažinau keletą žmonių, tad kaip ir susidarė palanki proga pavaikštinėti ir apsižiūrėti renginio vietą. Toks savotiškas pabėgimas nuo pirminio nejaukumo. “BoConcept” įsikūrę didelėje erdvėje, kuri šiek tiek primena loftą, dominuoja pilka spalva, neužgrūsta baldais ir tikrai yra jaukių kampelių.

Radau smagų veidrodį ir nesusilaikiau nepasidariusi selfiuko. Tikiu, kad ne aš viena tokia buvau :).

Man į akį krito šviestuvas, kuris kabėjo pristatymo vietoje, dalyviams virš galvų :). Tad nori nenori į jį žvilgčiojau. Traukia akį 🙂

Bet gi ne apie baldų salono susirinkome aptarti, nors, kaip sakė vedėja, jis buvo parinktas todėl, kad vieta labai tinkama pasikalbėti apie kokybišką poilsį (minkštos sofutės ir švari erdvė, o taip!).

Pakalbėti susirinkome apie “Eucerin” du viename produktą “Hyaluron-Filler”.

Žinote kas man patiko? Pristatymas vyko jaukia diskusijos forma. Ją moderavo Ingrida Martinkėnaitė (vienas tų veidų, kuriuos žinau iš žiniasklaidos). Pokalbyje dalyvavo docentė, mokslų daktarė, dermatologė Rūta Gancevičienė ir viena iš tinklaraščio strelkabelka.lt autorių. Vedėja ir tinklaraštininkė jau buvo išbandžiusios “Eucerin” naujovę, tad dalinosi savo patirtimi ir turėjo įvairių klausimų gydytojai. Įkeliu šiokią tokią oficialią informaciją apie produktą, kad būtų kontekstas apie ką tolesnė kalba.

Trumpai tariant, tai dviejų dalių produktas, kurio vienoje pusėje yra rūgštinis šveitiklis, o kitoje hialuroninis drėkiklis.

Keli man įstrigę faktai iš gerb. docentės, mokslų daktarės, dermatologės Rūtos Gancevičienės atsakymų:

Klausimas (visur – tiek klausimuose, tiek atsakymuose – mano šiek tiek laisva interpretacija): tai ar padeda mums tie kremai susigrąžinti jaunystę 🙂
Atsakymas: pasikliauti kremu neverta. Didžiausią įtaką senėjimui turi stresas, greitas gyvenimo tempas, miego trūkumas ir žalingi įpročiai. Tad ne kremo reikia šauktis, o dirbti su savimi. O kosmetinės priemonės gali tik palengvinti odos nešamą naštą, tačiau už mus viso darbo nenudirbs.

Klausimas: AHA rūgštys nušveičia, nusluoksniuoja viršutinį odos sluoksnį. Tai ar nuolatos, pvz., du metus naudodamos produktą su AHA, mes nesuploninsime odos tiek, kad nieko iš jos nebeliks?
Atsakymas: Taip nenutiks. Visų pirma kremuose nenaudojama tokia rūgščių koncentracija, kad kiltų grėsmė. Visų antra, oda turi stebuklingą savybę atsistatyti, net po didžiausių nudegimų, ją jau čia tas paviršinis nušveitimas, tad rūgštinius kremus galima naudoti ilgai.

Klausimas: ar priemones, kas kažkiek laiko reikia keisti, ar oda nepripranta, neaptingsta?
Atsakymas: kadangi gyvename šalyje, kurioje vyrauja sezoniškumas, tai natūraliai tuos produktus pakeičiame atėjus kitam metų laikui. Ir oda neaptingsta, ji natūraliai sensta, tai gyvenimo ciklo procesai, o ne pripratimas prie kremų. Jais tiesiog suteikiame papildomą pagalbą.

Klausimas: Faktas, kad naudojant rūgštinius produktus reikia papildomos apsaugos nuo saulės. Bet ar visada? Ar reikia SPF filtrų lietuvišką žiemą? Ypač kai iš namų išeiname su tamsa ir grįžtame su tamsa.
Atsakymas: Jei apsaugą nuo UV spindulių naudojame saugodamiesi nudegimų, tai žinoma, kad ji nėra dabar labai reikalinga. Tačiau jei norime senėjimo prevencijos, tai docentė rekomendavo kremus su SPF naudoti net būnant patalpoje.

Tiek serumo pristatymas, tiek aprašymas intriguoja. Būtinai išbandysiu, tuo labiau, kad jis ir skirtas jau vyresnėms moterims. Tai čia man 😀

Orientacinė kaina – 50 EUR ir vaistinėse pasirodys jau lapkričio pradžioje.

Čia ir baigėme teorinę dalį ir perėjome prie praktikos – veido jogos! Mintis tokia, kad iš renginio išeitume ne tik su užtvirtintomis žiniomis, kaip mylėti savo odą, bet ir su realiai patemptomis šypsenomis. Šią dalį vedė veido jogos trenerė Giedrė Bagdonienė. Ši moteris yra tikra savo veiklos vizitinė kortelė, nes matosi, kad pratimai veiksmingi :).

Tai va, Giedrė mums parodė keletą pratimų. Nepykit, žodžiais jų nenupasakosi, o filmuot nefilmavau, tačiau mane nustebino, kad jie yra labai paprastučiai. Aš visada įsivaizdavau, kad tai kažkas įmantresnio. O čia, kai kuriuos pratimus gali sau daryti visur ir visada. Va, žiūrėkit, rašau tekstą ir laikau išpūstą žandą kaip obuoliuką 🙂

Pripučiant tai vieną, tai kitą pusę, didinamas žandukų odos stangrumas. Aš manau tikrai daug paprastų pratimų rasite Youtube, tik noriu padrąsinti. Aš seniau net neieškodavau, nes manydavau, kad joga pareikalaus laiko ir pastangų. O savo veidui padėti galime net stovėdamos eilėje. Trenerė sako, žinokit visi taip savimi užsiėmę, kad niekas nepastebės. Ir rimtai, sėdim ten visos, darom bedantės šypsenos pratimą, o šalia vaikšto salono klientai, sofas apžiūrinėja, dėmesio niekas nekreipia :). Mes pačios labiau krizenam, nei ten jiems įdomu.

Renginys mano akimis tikrai buvo įdomus, neaplankė tas jausmas, kad eičiau, jei nebūčiau palto pasikabinusi, nes tik laiką gaištu. Tad norėjosi ir su jumis įspūdžiais ir kilusiomis mintimis pasidalinti. Labiausiai akcentuoju tuos kelis klausimus-atsakymus, nes man pasirodė gana naudingi ir tai, kad verta atrasti veido jogą!

O jūs man parašykit, ar tokie rašinėliai įsipaišo į jūsų skaitinius, ar nebuvo nuobodu :).


Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.