Rekomenduoju tris knygas fashionistoms!

Estimated read time 3 min read

Skambų pavadinimą čia sugalvojau :). Iš tiesų šias knygas rekomenduoju visiems, kuriems įdomi yra apranga, istorija, idėjos. Juk kartais į “Instagram” galima įmesti ne tik foto su Vogue, bet ir su knyga, ar ne? Skaityti yra madinga!

Tris knygos, kurias parekomenduosiu yra visiškai skirtingos. Viena jų bus pamokų, kaip gyventi elegantiškai ir stilingai rinkinys, antroji pasakos apie daugeliui taip patinkančią džiazo ir sausojo įstatymo epochą JAV, na o trečioji bus tiesiog istorija, kurioje didelę įtaką padarė… maža juoda suknelė.

Pradedam?

Pirmoji rekomenduojama knyga yra Jennifer L. Scott „Madam elegancijos paslaptys: 20 stiliaus paslapčių, kurių išmokau gyvendama Paryžiuje“

Pirmasis mano įspūdis perskaičius knygą yra čia.

“Madam Elegancijos paslaptys” man yra labai panaši į A. Gilytės “Spintologiją”. Ar reiktų sakyti atvirkščiai, nes elegancija senesnė? Abi knygos yra savotiški pamokų rinkiniai ir abi jos moko kaip rengtis.

Jennifer L. Scott dalinasi savo patirtimi, kurios pasisėmė gyvendama Paryžiuje. Šiek tiek idealizuodama vietines gyventojas ji stebi jų gyvenimo būdą ir bando suprasti, kodėl gi paryžietės yra kitokios nei amerikietės. Įžvalgos gali pasirodyti kiek keistos, nes mes esame europiečiai, tegu ir šiek tiek naujokai, tegul ir prie rytų, bet man atrodo, kad mums Paryžiaus gyventojus suprasti kiek lengviau nei amerikiečiams, kuriems pradėti laipioti į trečią aukštą yra gyvenimo pokytis. Pas mus net senukai ropščiasi į penktą, nes nėra kitos išeities.

Ir visgi ši knyga padeda susivokti spintoje, daiktų vertėje, moko gyventi stilingai, lėčiau, kreipti dėmesį į smulkmenas ir neapsikrauti nereikalingais daiktais. Aprėpia daug temų. Pvz., kažkurioje knygos vietoje net minimas dabar itin madingas veido valymo aparatas Clarisonic :). Rasit ir daugiau aktualių dalykėlių.

Antroji rekomenduojama knyga yra Suzanne Rindell „Nusikaltimų metraštininkė“.

Pirmasis mano įspūdis perskaičius knygą yra čia.

Skaitėte “Didįjį Getsbį”? O gal matėte itin stilingą filmą? Tikiu pat stilingumu pasižymi ir ši knyga. Istorija intriguoja, vos vos primena detektyvą. Veiksmo ašis yra dvi merginos. Pasakotoja našlaitė ir paslaptinga jos kolegė, kuri savo naivią draugę įveda į aukštuomenės pasaulį. Nors kokia ten aukštuomenė. Gangsteriai, nelegalūs vakarėliai, pogrindiniai barai, alkoholio kontrabandiningai. Viskas paskaninta džiazu ir to laikotarpio aprangos bei aplinkos aprašymais. Tviska, blizga, vilioja. Mielos, madistės, tikrai yra kur pasisemti idėjų.

Trečioji rekomenduojama knyga yra Susan McBride „Maža juoda suknelė“.

Pirmas mano įspūdis perskaičius knygą yra čia.

Šią knygą rekomenduoti noriu dėl to, kad gi kiekviena moteris turi turėti mažą juodą suknelę :). Aš tai neturiu, tai gal nesu moteris, bet štai knygos veikėjos turėjo tokią pereinamą. Ir visoms ji tiko, nesvarbu plonesnė, ar stambesnė, aukštesnė, ar žemesnė. Ideali suknelė su paslaptimi. Nuostabi suknelė parodanti ateitį. Kokią įtaką rūbas padarė ir kaip pakeitė likimus jau teks skaityti mano rekomenduojamoje knygoje.

O kokie jūsų fashionistiniai skaitiniai? Diskutuokime čia arba Facebooke.

+ There are no comments

Add yours