Norėčiau didesnių vonios lentynų. Ten pilna ne tik kosmetikos, bet ir aliejų bei vaistinių preparatų. Ir nėra ką daug pasakoti apie konkretų aliejų, salicilo rūšgtį ar kitokį gaminį. Tiesiog norisi priminti, kad tokie yra. Jie nebūna prasti, tk tinka arba ne, todėl ir išsamūs atsiliepimai nelabai reikalingi.

Visgi norisi dalintis rekomendacijomis ir šį kartą aš pleptelėsiu apie erškėtuogių kauliukų aliejų. Susidomėjau kažkuriame forume perskaičiusi, kad moterys naudoja jį pigmentinėms dėmėms mažinti. Pradėjau skaityti informaciją ir bendra teorija yra tokia:

erškėtuogių sėklų aliejus:

  • veikia gilesnius odos sluoksnius: reguliarus aliejaus vartojimas pagerina odos spalvą, švelnina aknės ar vėjaraupių paliktus randus;
  • atnaujina odą ir padeda išlyginti mažas raukšleles;
  • turi daug antioksidacinių savybių ir todėl lėtina odos senėjimą;
  • sumažina pigmentinių dėmių atsiradimą;
  • stangrina odą ir padeda išvengti strijų;
  • tinka egzemos gydymui;
  • tinka odos priežiūrai nudegus saulėje;
  • ramina po depiliacijos sudirgusią odą;

Paskaičiau ir nusprendžiau, kad man reikia. Strazdanų ir kitų dėmelių turiu, randelių turiu, senėjimą sustabdyti noriu. Tada ėmiau ieškoti aliejaus pirkti. Ir tiesą sakant jo yra daug kur. Tikrai ne deficitas. Štai pvz., čia, čia, čia ir čia.

Na, o aš parsisiunčiau iš Iherb parduotuvės.

Patogi pakuotė su pipete leidžia nešvaistyti aliejaus. Man veidui padengti užtenka vos vieno lašo. Prieš tai odą drėkinu hidrolatu.

Aliejus turi malonų, neintensyvų aliejišką kvapą. Nėra klampus ir greitai bei lengvai susigeria. Tiesa, per šiuos žvarbius šalčius mano oda jau dehidratavo, todėl vien aliejaus maža, sausėju, tad pristabdžiau naudojimą. Šiaip jaučiu, kad šiek tiek sumažėjo strazdanų. Toks placebo jausmas, kad gal ir aplink akis raukšlelės mažesnės. Kita vertus, gal strazdanų žiemą ir šiaip sumažėtų? Džiugu, kad aliejus tinka mano riebiai odai, tai yra nuo jo neberia.

Taip pat ant vieno riešo aš turiu nuolat išsausėjančią ir niežtinčią vietą, manau tai kokia nors alergijos forma, tai vat šis aliejus nuramina odą.

Tai tiesiog naudingas ir puikus odos priežiūros papildas.

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Naudinga: Erškėtuogių kauliukų aliejų galima nusipirkti daugumoje natūralių produktų parduotuvių. Saviškį pirkau iherb.com. 30ml kainavo 5.15 eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).