Kadangi mėgstate istorijas iš mano gyvenimo, tai pasidalinsiu nutikimu. Neseniai viena atvirlaiškių parduotuvės klientė iš užsienio parašė man, kad gavo atvirukus, bet nei juos pas mane pirko, nei ką. Aiškinomės aiškinomės ir klientė dingo palikusi mane nežinioje, nes taip ir nebaigėm spręsti kas čia nutiko… O šiandien, po savaitės, gaunu atvirlaiškį. Aišku, iš karto galvoju, kad iš postcrossingo, bet gi pasirodo, kad čia atsiprašymo atvirukas, nes viskas iš mano pusės buvo teisingai. O aš lyg šiol sukau galvą 😀

Na, o pagrindinis tekstas apie mano aistrą lūpų balzamams. Man regis pasakojau apie tai, kad jų turi būti ant stalo, po stalu, visų paltų kišenėse, po lova, rankinėje… Vieniems žmonėms užtenka vos vieno produkto, na, o pas mane lengva manija. O dar aš moku juos pamesti. Kaip? Nežinau… Trauki pirštinę ir iškrenta, kažkaip panašiai :). 

Nusprendžiau parodyti dabartinį savo turtą ir trumpai pakomentuoti. 

Pirma įkelsiu nuotrauką, o po ja papasakosiu apie priemonę. Tad pradedam!

Pats šviežiausia mano namuose yra “Laneige” produktas. Tai garsioji naktinė kaukė, tik aš pasirinkau “mint choco” rūšį. Dydis kosminis, naudosiu turbūt 5 metus. Ko man trūksta, tai šokolado kvapo. Mėtos yra, nors per daug ir nešaldo, o va to choco aš ir nejaučiu. Poveikis neblogas, bet nepasakyčiau, kad kažkas tokio wow. 

“Kiehl’s” lūpų kaukė yra mano favoritas ever ir forever. Kažkaip ir kvapas mielas ir poveikis patinka. Naudoju kiekvieną vakarą ir rytą, jei tik nakvoju namie. Ir va per metus jau artėju prie paskutinio ketvirtadalio. Manau pirkčiau vėl, kai man tiek laiko užtenka, tai net ta kaina nebeatrodo tokia baugi. 

“Beesline” priemonę pirkau su mintimi, kad nešiosiu rankinėje, bus ir lūpoms ir nagams… Bet blogai užsidaro dangtelis, tai guli ant stalo. Nepasakyčiau, kad labai patinka, nes pats balzamas labai kietas. Per daug vaško, sunkiai tirpsta. 

“Carmex” klasikinis balzams guli prie lovos. Juo pasitepu lūpas jei dar po “Kiehl’s” kaukės sugalvoju išgerti arbatos. Ar šiaip vidury nakties. O dar jei sloga, tai ir nosį aptepu, labai tas mentolis padeda, kaip ir palengvina kančias, jei kankina pūslelinė. 

Šiuos du balzamus man Gedas parvežė lauktuvių iš Danijos. Apie “Ecoocing” turbūt girdėjot, neseniai jų produktų atsirado “Douglas”. Mano balzamas granatų skonio, visai smagus ir patinka. Nors paprastas toks. “Altum” man negirdėtas prekinis ženklas. Natūrali priemonė atrodo visiškai neutrali, beveik neturi kvapo ir neblogai maitina lūpas. Nešiojuosi rankinėje. Abu. 

Vat kartą išėjau be balzamo ir va… Priklausomybė gi, tad ėjau į “Drogą”, nusipirkau šį, kažkoks iš jų pačių brendų. Na ir visai nieko. Net dabar gyvena palto kišenėje kaip pagridinis :). 

“Neutrogena” buvo kaip dovana prie rankų kremo. Man jis neblogas, bet toks sunkokas, nes mineralinio aliejaus pagrindo. Tokius pasilieku žiemai, kai -10 ir mažiau. “Evergetikon” jau toks paprastas, kad kiekviena galit tokį pasidaryti pati. Tačiau gana mielas, tai mėtosi šen ten ir kartais panaudoju. 

Čia yra vienas iš didžiausių mano favoritų. Manau, kad tai bus pirmasis ever balzamas, kurį aš gyvenime baigsiu. Turiu dar raudoną – motociklininko striukėje, tai anas nėra toks fainas. 

Va beveik ir viskas, nors iš tiesų dar yra balzamas mamos namuose… Vienu žodžiu – manija. O kokia situacija pas jus? Koks mylimiausias?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.