Priklausomybė nuo lūpų balzamų ir kokie dabar mano kišenėse

Estimated read time 4 min read

Kadangi mėgstate istorijas iš mano gyvenimo, tai pasidalinsiu nutikimu. Neseniai viena atvirlaiškių parduotuvės klientė iš užsienio parašė man, kad gavo atvirukus, bet nei juos pas mane pirko, nei ką. Aiškinomės aiškinomės ir klientė dingo palikusi mane nežinioje, nes taip ir nebaigėm spręsti kas čia nutiko… O šiandien, po savaitės, gaunu atvirlaiškį. Aišku, iš karto galvoju, kad iš postcrossingo, bet gi pasirodo, kad čia atsiprašymo atvirukas, nes viskas iš mano pusės buvo teisingai. O aš lyg šiol sukau galvą 😀

Na, o pagrindinis tekstas apie mano aistrą lūpų balzamams. Man regis pasakojau apie tai, kad jų turi būti ant stalo, po stalu, visų paltų kišenėse, po lova, rankinėje… Vieniems žmonėms užtenka vos vieno produkto, na, o pas mane lengva manija. O dar aš moku juos pamesti. Kaip? Nežinau… Trauki pirštinę ir iškrenta, kažkaip panašiai :). 

Nusprendžiau parodyti dabartinį savo turtą ir trumpai pakomentuoti. 

Pirma įkelsiu nuotrauką, o po ja papasakosiu apie priemonę. Tad pradedam!

Pats šviežiausia mano namuose yra “Laneige” produktas. Tai garsioji naktinė kaukė, tik aš pasirinkau “mint choco” rūšį. Dydis kosminis, naudosiu turbūt 5 metus. Ko man trūksta, tai šokolado kvapo. Mėtos yra, nors per daug ir nešaldo, o va to choco aš ir nejaučiu. Poveikis neblogas, bet nepasakyčiau, kad kažkas tokio wow. 

“Kiehl’s” lūpų kaukė yra mano favoritas ever ir forever. Kažkaip ir kvapas mielas ir poveikis patinka. Naudoju kiekvieną vakarą ir rytą, jei tik nakvoju namie. Ir va per metus jau artėju prie paskutinio ketvirtadalio. Manau pirkčiau vėl, kai man tiek laiko užtenka, tai net ta kaina nebeatrodo tokia baugi. 

“Beesline” priemonę pirkau su mintimi, kad nešiosiu rankinėje, bus ir lūpoms ir nagams… Bet blogai užsidaro dangtelis, tai guli ant stalo. Nepasakyčiau, kad labai patinka, nes pats balzamas labai kietas. Per daug vaško, sunkiai tirpsta. 

“Carmex” klasikinis balzams guli prie lovos. Juo pasitepu lūpas jei dar po “Kiehl’s” kaukės sugalvoju išgerti arbatos. Ar šiaip vidury nakties. O dar jei sloga, tai ir nosį aptepu, labai tas mentolis padeda, kaip ir palengvina kančias, jei kankina pūslelinė. 

Šiuos du balzamus man Gedas parvežė lauktuvių iš Danijos. Apie “Ecoocing” turbūt girdėjot, neseniai jų produktų atsirado “Douglas”. Mano balzamas granatų skonio, visai smagus ir patinka. Nors paprastas toks. “Altum” man negirdėtas prekinis ženklas. Natūrali priemonė atrodo visiškai neutrali, beveik neturi kvapo ir neblogai maitina lūpas. Nešiojuosi rankinėje. Abu. 

Vat kartą išėjau be balzamo ir va… Priklausomybė gi, tad ėjau į “Drogą”, nusipirkau šį, kažkoks iš jų pačių brendų. Na ir visai nieko. Net dabar gyvena palto kišenėje kaip pagridinis :). 

“Neutrogena” buvo kaip dovana prie rankų kremo. Man jis neblogas, bet toks sunkokas, nes mineralinio aliejaus pagrindo. Tokius pasilieku žiemai, kai -10 ir mažiau. “Evergetikon” jau toks paprastas, kad kiekviena galit tokį pasidaryti pati. Tačiau gana mielas, tai mėtosi šen ten ir kartais panaudoju. 

Čia yra vienas iš didžiausių mano favoritų. Manau, kad tai bus pirmasis ever balzamas, kurį aš gyvenime baigsiu. Turiu dar raudoną – motociklininko striukėje, tai anas nėra toks fainas. 

Va beveik ir viskas, nors iš tiesų dar yra balzamas mamos namuose… Vienu žodžiu – manija. O kokia situacija pas jus? Koks mylimiausias?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

13Comments

Add yours
 1. 1
  Jovita

  Lūpų balzamas iš Drogo superinis 🙂 Turėjau, jau sunaudojau, nors dar galima “išsikrapštyti” nageliu 😀 Juo pasitepus lūpas, daug kas sakydavo, kad atrodo kaip lūpų blizgiu patepta 😉

 2. 2
  Beata

  As tai kuklesne-nors be balzamo gyventi negaliu, daug ju kazkaip neturiu. Mano visiskas must have nakciai ir siaip kai buna labai blogai yra Nuxe stiklainiuke. O dienos metu kazkoki su kanapiu aliejum turiu, lenkiskas Evree alieju misini ir Nuxe piestukini. Dar kazkur metosi is iherb keli piestukiniai naturalus, pirkau poka gal 7vnt, tai zinau kad pora vnt tikrai kazkur yra. O siaip as galiu naudot tik tuos naturalius, be mineraliniu alieju (visi su nafta man nesveikai sausina lupas), vat tik Nuxe yra vienas toks kaltesnis sudeties prasme.

 3. 3
  Aldėja

  Favoritai – Kiehls ir Nivea lūpų sviestas su makadamijos aliejumi. O lūpų balzamams turiu maniją, bet pastaruosius metus dirbu su savimi ir neperku kosmetikos tol, kol nesunaudoju turimos 😀 tai dabar liko tik 4 balzamai. Rankinėj ir ant makiažo stalelio laikau po vieną normalų + rankinėj dar yra rausvo atspalvio, kuris nesužavėjo (trūksta drėkinimo). Kai liks tik du vėl užsipirksiu

 4. 4
  Salomėja

  Aš esu pastebėjusi, kad mineralinis aliejus labiau sausina, kai lūpos sausos, bet kažkaip jas apsaugo, jei nėra labai probleminės ir tada man labai tinka kai labai šalta, itin ilgai būnu lauke ir pan. Iš visų čia parodytų, tai turbūt tas bičių geltonas vienintelis meh.

 5. 6
  Sonata

  Pas mane bus kokie 5 spėju… Kitų reiktų eit iš dukros atimti nes savo pameta ir pasiima mano kurį nors, jei ne vasara tai dar ir vyras su sūnum pašeimininkauja… Neliečia tik tų kur yra kosmetinėje skirtoje neštis į darbą, mėgstamiausiam tuo metu rankinuke ir mano mašinoje ir kosmetinėje … nes jei dings iš ten žino… Pasiusiu 😀 bet yra dar stalčius kur guli nauji nupirkti nes prireiks, panaudoti nes buvo dingę ir atsirado 🙂 labiausiai mėgstu Agatha Ruiz Lip Balm, Kiwi.

 6. 7
  Besame apžvalgos

  Tai ar daugiau kaip įprotis, priklausomybė ar lūpos labai sausėja? 🙂 Aš tai kažkaip jau galiu visą dieną išbūt be balzamų, nejaučiu poreikio tokio, tik ryte ir prieš naktį pasitepu 🙂

 7. 8
  Salomėja

  Priklausomybė ir įprotis, kad ant lūpų būtų balzaminis drėgnumas. Realiai gal tos lūpos ir vos sausesnės nei normaliai, bet nereikia tept ir tept. Visai pakanka ryte ir viduryje dienos, jei taip atsižvelgt tik į poreikį. Bet va šiaip būna sėdžiu žiūriu į kažką ekrane, ranka išsitiesia ir pasitepu. Ar išeidama į lauką… Nu priklausomybė, neneigiu 🙂

 8. 9
  Auryte

  Sveiki, mano “arsenalas” taip pat nemažas. Yra tokių kuriuos ant rankų sutepu. 😀 Dabar kai pilnai tušuotos lūpos tai dar daugiau atsiras, nes nereiks lūpų dažų 🙂 Brangiausias , bet neatitikęs lūkečių NOUBA navalys lūpų serumas. Įdomi pakuotė tas man patinka. tik nuvylė tai , kad jį labai išgyrė – jau toks stebuklingas, klientės perka ir perka 😀 tai gal ir tikėjausi to WAU . Bet gavosi eilinis draugas 🙂

 9. 10
  Alma

  Visad grįžtu prie Blistex, tik tie, su kamparu sudėtyje nepatinka. Ir niekad neperku iš indelio krapštomų, negaliu to pakęsti 🙂 Šiaip turėdavau tik vieną, bet šiuo metu visad du apsidraudimui, namuose ir kuprinėje. O dėl tų priklausomybių galvojau, kad ir pas mane jau yra nenormalus poreikis pasitepti, bet kiekvienas toks bandymas virsdavo savaitės gydymu, tai nustojau. Vasaros metu natūraliai rečiau tepuosi, bet šildymo sezonas ir šaltas oras lauke padaro savo, negaliu būti sausomis lūpomis.

 10. 13
  Jovita

  Man favoritas Bioderma, bet ne pieštukas, o balzamas skystas. Vienų metu buvo labai sugedę lūpos, ir tonom kremą stipriai drėkinanįš tepiau, ir balzamus įvairius naudojau, išgelbėjo tik šitas. Jau kelintą pakuotę imu, keist dar nesinori. 🙂

+ Leave a Comment