Tai ką, kone tris mėnesius gyvenome Kalėdų laukimu, o jos va ir baigėsi. Šios man yra ypatingos, nes laiką leidžiame darydami DIY virtuvę. Kai pagalvoju, negi nesugebėsime išsipjauti ir susisukti kelių spintelių? Gi ne kokie genijai jas paprastai ir gamina. Progresas yra. Bet ta proga aš pasiėmiau blogo atostogas iki kitų metų. Nes tokie dalykai, kaip kompiuteris, yra uždengti bei paslėpti. O mes gyvename pjuvenose, dulkėse ir chaose, nes senoji virtuvė dabar visuose kampuose, o per vidurį gaminama naujoji. Visgi, jaučiu moralinę skolą užbaigti advento kalendorių išpakavimus. 

“Eurokos” ir “Kiehl’s” nerodysiu. Bet pasakyti galiu, kad “Eurokos” buvo prastai padarytas, bet gana neblogas. Atitiko kainą bei lūkesčius. “Kiehl’s” labai smagu atidarinėti pirmą kartą, bet vėliau jau norisi, kad mažiau produktų kartotųsi. Visgi kompanija turi jų labai daug ir įdomių. Tačiau man patinka net ir taip kaip yra. Aš labai mielai naudoju jų miniukus. Ir tikrai net ir dėl tų pačių produktų kartočiau kitais metais, nors šiaip pasvajoju apie didįjį Body Shop. Reikia pradėti taupyti.

O Irmos kalendorius buvo nerealus! Pirmą kartą aš atidarinėjau kantriai, nesilaužiau į ateities dienas ir džiūgavau kiekvieną rytą. Žinojau, kad bus tikras malonumas! Ačiū dar kartą. Na ir parodau paskutines dovanas!

Rankų kremas yra kalendorių must! Kaip ir žiemos!

Pažįstama ir mėgiama kompanija. Bus bandomi! O nuotraukoje jau galima įžiūrėti pirmas pjuvenas.

Na ir paskutinė dovana yra dabartinės kasdienybės fone :). Ten tolumoje plokštės iš kurių gaminame virtuvę. O “Rituals” putos dabar tapo mano vakariniu ritualu visas dulkes nuplauti. 

Tad kol kas tiek. Sekit mane soc. tinkluose. Nesu dingusi ir esu pasiekiama. Bet bloge greičiausiai susimatysime jau kitais metais. Nebent man net skaudės iš noro kažką parašyti. Būna ir taip. 


Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.