Jau esu minėjusi, kad po juodojo penktadienio pasižadėjau sau nepirkti jokios kosmetikos iki kol nebaigsiu turimos. Išskyrus tuos atvejus, kai baigiasi konkrečios paskirties paskutinis produktas, pvz., šampūnas.

Kol kas be dezodoranto dar nieko neprireikė. Tačiau, kai jau duosiu sau leidimą kažką įsigyti, tai tikiu, kad pirksiu plaukų kaukę ar balzamą. Šampūnų turiu dar kelis buteliukus, tai mano tempais – metams. O va kaukės naudojasi greitai, kol aš gerai sutepu plaukus, tai ir penktadalis kiekio išeina. Tiek tiek, kad jei galvą plaunu kas 3-4 dienas, tai turimų atsargų vis tiek dar kurį laiką užteks. Pirma įžanga baigta.

Prieš pradėdama aptarinėti priemones, visiems, kas čia užsuko pirmą kartą, privalau paminėti savo plaukų tipą. O jie yra labai stori, nepaslankūs, garbanoti, linkę veltis, atsiauginėju žilus plaukus, kurie atrodo dar kietesni, nei dažyta dalis. Taigi, suprantate, kad tos priemonės, kurios tinka ir patinka man, tikrai neatitiks daugelio poreikių.

TRUST MY SISTER PROTEIN HIGH POROSITY plaukų kaukė

Pastaruoju metu mano naudojamos kaukės plaukams kainuoja apie 20 ir daugiau eurų. Bet aš esu įsitikinusi, kad galima rasti ir pigesnių alternatyvų, tiesa, nebūtinai iš pirmo karto. Šita kaukė man atrodo gana vidutinė. Padeda plaukus iššukuoti, bet tik tiek. Iš proteininių kaukių tikiuosi stipresnio maitinimo, o po jos man būtinai reikia nenuplaunamo kondicionieriaus. Vertinimas 3/5, nusipirkti galite Eurokos, kaina apie 10 EUR, bet dažnai taikomos bent 30% nuolaidos.

TRUST MY SISTER CURL ACTIVATOR plaukų kremas

Tokio produkto paskirtis – padėti formuoti garbanas, kad jos nebūtų išskydusios, turėtų formą, pasižymėtų glotnumu. Tačiau man šis produktas labiau priminė kažkokį kremą, kuris galimai šiek tiek papildomai suminkština plaukus (kaip nenuplaunamas balzamas), bet kažkokios įtakos garbanoms nepastebėjau, turiu daug geresnių tos pačios paskirties priemonių, kurios tikrai savo darbą atlieka geriau. Vertinimas 2.5/5, pirkti rasite Eurokos, be nuolaidų kainuoja apie 9 EUR.

GARNIER, BOTANIC THERAPY HAIR REMEDY OAT DELICACY, drėkinamoji kaukė

Garnier – sena mano meilė. Ir visada susivilioju kažką išbandyti. Ši kaukė papirko pažadais, kad laikyti reikia tik minutę. Aš paprastai skiriu visą laiką, kurį maudausi duše, bet tai toli gražu iki, pvz., 30 minučių, kurias rekomenduoja kiti. Tuo pačiu suprantu, kad per ta minutę daug nepasieksi, bet jei jau padės plaukus iššukuoti, tai jau bus daug. Ir ši kaukė patinka kiek labiau už minėtą anksčiau. Plaukus suminkština geriau, bet savo mėgstamiausia ir jos vadinti negaliu. Trūksta man visko. Ir maitinimo, ir drėkinimo, bet kaip biudžetinis variantas nėra bloga. Vertinimas 3/5, rasite daugelyje pardavimo vietų, kaina apie 8 EUR be nuolaidų.

Cantu, Guava & Ginger, Protein Masque – plaukų kaukė

Ši kaukė paskirtimi panaši į pirmąją, kurią čia aptariau. Ir kaina ne tiek ir daug skiriasi, bet man ji daug geresnė. Po jos plaukai tikrai pamaitinti, šiek tiek sunkesni, bet tas sunkumas nenutempia garbanų žemyn. Nors geriausios bandytos proteininės kaukės nenukonkuravo, bet tikrai neblogai. Vertinimas 4/5, nusipirkti galite Iherb, kaina apie 12 EUR.

Cantu, TXTR, Cleaning Oil Shampoo, Color Treated Hair + Curls

Čia yra tikrai sunkus šampūnas. Aš jį naudoju tada, kai plaukus noriu plauti labiau morališkai, o ne dėl to, kad jau tikrai reikia (čia kai dar kaip ir nesusiriebalavę, per daug formavimo priemonių nenaudota, bet jau sukritę ir pan). Man visai patinka, bet įspėju, kad šis šampūnas labiau panašus į plaunantį balzamą, tad daugumai tikrai netiks. Vertinimas 4/5. Įsigyti galima Iherb, kaina yra apie 17 EUR (už beveik 500ml).

Cantu, TXTR, Defining Gel, For Curls + Waves

Priemonė žada glotnumą ir stiprų išlaikymą, bet man visai nepatiko. Gal funkciją ir atlieka, bet labai apvelia plaukus baltu purvu. Kartais taip būna, kai kažkokios skirtingos priemonės “susipjauna”, bet šis gelis vienas pats po tos pačios linijos šampūno taip elgiasi, tad išbandžiusi vienaip, kitaip ir trečiaip aš jo atsikračiau, tad net nevertinu.

Creme Of Nature, Butter Blend & Flaxseed, Double Duty, Curl Definer & Booster – purškiklis

Šis puršklis naudojamas arba po plovimo, arba kitos dienos atgaivinimui. Žada drėkinti, nelipinti, glotninti ir daryti kitus stebuklus. Žinokit, man labai patinka. Potirščio pienelio konsistencijos skystis purškiasi gerai ir tolygiai. Dažniau naudoju nedidelį kiekį ant sausų plaukų ir tikrai garbanos tarsi atsigauna, sukrenta į vietą, neapsivelia. Vertinimas 5/5, įsigyti galima Iherb, kaina apie 14.30 EUR.

Nukrypimas. Jei ne mano pažadas riboti pirkinius, tai aš šios kompanijos produktus nušluočiau. Kviečiu užmesti akį į asortimentą. Turi labai daug įdomių priemonių. Priminsiu, kad Iherb yra amerikietiška parduotuvė, BET visi muitai jau įskaičiuoti į prekės kainą, siuntimas per venipak kurjerius (trunka apie 10 dienų), kainuoja tik 4 EUR (arba nieko nuo didesnių krepšelių). Jei prekėms netaikoma kažkokia kita akcija, galite pasinaudoti mano nuolaidos kodu MEJ139.

LADOR, HYDRO LPP TREATMENT, kaukė pažeistiems plaukams

Šį produktą radau Loverte.com grožio dėžutėje, kurią pirkau per BF. Ne taip seniai ir išmėginau, įdomu, korėjietiškos priežiūros priemonės į rankas patenka nedažnai. Įspūdis gana neblogas. Sudėtyje lyg ir nėra silikonų, bet poveikis kažkuo panašus, nes plaukai glotnesni, sunkesni, lengviau šukuojasi. Tikrai net neturiu už ką labai peikti, gal tik tai, kad per kartą sunaudoju ketvirtį pakuotės. Vertinimas 4/5, įsigygi galima Droge, kaina apie 10 EUR be nuolaidų.

Štai ir viskas. Turiu aš ir daugiau priemonių, bet esu tikra, kad viename ar kitame įraše aš jas visas aptariau. Nors dėl plaukų tipo šie produktai gal ir nėra aktualūs daugeliui, tikiuosi kažkam įrašas buvo įdomus.


Veni Vidi Facebook
Veni Vidi Instagram
Veni Vidi Knygos Facebook
Veni Vidi Knygos Instagram