Pirkiniai SH parduotuvėse: kodėl kartais sekasi, o kartais ne?

Estimated read time 2 min read

Šiandien “Instagram” pasigyriau “Humanos” laimikiu ir sulaukiau komentaro, kad tai tik įrodo, jog ten galima rasti ką nors gero. Hm, galvoju, o kur dar galima rasti kažką gero?

Jau turbūt bus koks dešimtmetis, kai aš nebeperku drabužių akropoliuose-panoramose-ozuose-kažkurtenpanašiai. Kodėl? Visų pirma tai man neįdomu ten kažkaip. Jokio azarto, o gerokai pratuštinus piniginę tai ir jokios laimės. Paskutinis mano naujas pirkinys tai buvo nevestuvinė suknelė vestuvėms, kuri kainavo apie 25 Eur, bet vis vieną ją su vyru pirkom “einu pro šalį, žiūriu tolumoj suknelė, užeinu, nesidairau, pasiimu, susimoku, išsinešu” būdu. Tai yra jokių paieškų, šliaužiojimo pirmyn atgal. Gal ten buvo dar 10 tinkamesnių variantų, bet nemoku aš jų pamatyti. Kur kas kitaip aš jaučiuosi dėvėtų prekių parduotuvėse. Čia aš atsigaunu.

Kodėl kartais sekasi, o kartais ne? Aš jums atskleisiu kada nesiseka. Tada kai ieškote ko nors konkretaus. Ak! Man kelionei reikia džinsų, darbui marškinių, šventei – suknelės. Tada ieškok neieškojus. Nesiseks. Nebent likimas suloš jums palankiomis kortomis. Visai kitas reikalas yra kuitimasis dėl malonumo. Stebėjimas ir tik turėjimas omenyje ko konkrečiai reikia. Visada vidinėje kertelėje žinome, kad mus pradžiugintų, pvz., raudona suknelė, ar languoti marškinukai.  Taip mes su vyru atrandame ir moto striukes, kelnes, moto batus, darbinį, laisvalaikio ir šventinį garderobą. Atsipalaidavę, visada žinodami ko reikia, bet nesudarydami konkretaus grafiko kada tai reikia rasti.

Ir kai šiandien per pietus mylimasis paklausė ar nenorėčiau nuvažiuoti į Žvėryną (ten didelė Humana) aš net prunkšti pradėjau. Nes pasirodė gana juokingas klausimas: “brangioji, gal norėtum į rūbų parduotuvę nuvažiuoti?” :). Šiandienos netikėtas džiugesys – apyrankė. Ją atradau jau stovėdama eilėje. Dabar pasigooglinau, oho, šitas prekinis ženklas tikrai ne 2 eurus kainuoja.

O brangusis mane įkalbėjo nusipirkti šifoninius kaukoliukus (džinsai irgi senas mylimas sh laimikis). Sakė, kad turėtų gerai tikti ant šarvų.

Tiems kas nežino kas yra šarvai, tai štai toks baisus daiktas 🙂

Taip ir gyvenam. Ar jūs turite savo mylimiausią SH parduotuvę? Visada laukiu jūsų nuomonių čia, ar Facebooke.

+ There are no comments

Add yours