Pradedam naują darbo savaitę! Ar pailsėjote? Mano nuotaika plepi ir būtent todėl aš nusprendžiau šiandien parašyti apie “Mary Kay” nagų laką. Kuo tai susiję su plepumu? Gi tuo, kad ši kompanija man sukelia daug prieštaringų minčių bei prisiminimų, bus ką paplepėti ir papasakoti.

Pradėsiu nuo to, kad ilgą laiką šis vardas buvo įrašytas toje smegenų kertelėje, kurioje surašomos nekokios kompanijos. Ir ne dėl to, kad produktai blogi, nebandžius aš jų, o dėl pirminio nusistatymo, kurį įtakojo viena sena istorija, kurią ir noriu papasakoti.

Senais neatmenamais laikais, kai mano mieste kosmetikos galėjai gauti tik turguje, o platinama buvo tik “Oriflame” (“Avon” pas mus atsirado gerokai vėliau), mudvi su mama sulaukėme skambučio iš “Mary Kay” atstovių, kurios pranešė, kad kažką laimėjome ir reikia atvykti atsiimti prizo. Kaip tai pažįstamai skamba šiais laikais, bet gi apie agresyvius platintojų veiksmus tada net girdėję nebuvom! Nukeliavom į kažkokį butą-biurą, kur dvi moterys pristatė mus atstovaujamus gaminius ir pasakė, kad laimėjome bandomąjį makiažą, kurį mums atliks ant pusės veido, na kad pamatytume skirtumą. Taip taip! Supratote teisingai! Padažė pudra, lūpdažiais, tušu tik pusę veido ir leido pasigrožėti veidrodyje. Priminsiu, kad tai vyko… bandau suskaičiuoti, jei nuo mokyklos baigimo praėjo 15 metų, tai gal šita istorija nutiko prieš kokių 17?. Tais laikais net interneto nebuvo, tai net nepasiselfinsi pusiau dažytas. Tada tos tetos primygtinai siūlė ką nors pirkti, kadangi priemonės tuo metu mums smarkiai ne pagal kišenę buvo, tai net psichologinis spaudimas nepadėjo ir mes nesusigundėme. Tai taip mus ir paleido. Pusiau dažytais veidais. Net nepamenu ką mes darėm, gal valėmės gatvėje, kikenome ir ant “Mary Kay” uždėjome kryžiuką.

Vėliau mano draugė užsiėmė šios kosmetikos platinimu, agresyviai nesiūlė, o aš per daug ir nesidomėjau, nes mačiau, kad kainos tikrai neatitiko tuometinės situacijos ir rankų kremas už 20 eurų yra ne tai ką galiu sau leisti.

Atsiradus internetui ir visokiems forumams, labai pasimatė platintojų fanatizmas. Na, pvz., tarkime man iš dekoratyvinės kosmetikos labai patinka gamintojas “the Balm”. Įsivaizduokime, kad į kokį forumą ateina mergina ir sako: “man reikia labai gerų matinių lūpdažių, ką siūlot?”. Čia įšoku aš ir rėkiu: “The Balm!!! Geriausi!”. Ateina antra ir teiraujasi: “ieškau baltų šešėlių, geriau matinių. Rekomendacijos?”. Vėl įšoka Salomėja ir klykia: “The Balm!!! Tiktai!”. Trečia klausia: “Išbandžiau gal 20 bronzatų. Tai šviesus, tai tamsus, tai mažai pigmentuotas. Ką jūs naudojat?”. Ką sako Salomėja? “The Balm! Geriausias, tikrai!”.  Skamba juokingai, bet būtent taip visur elgiasi “Mary Kay” fanai :). O aš nors ir labai myliu “The Balm”, į nei vieną iš trijų klausimų jų nesiūlyčiau :).

Tai vat, ta sena pažintis ir fanatikai labai atbaido, tačiau ką nors pabandyti, o ypač dekoratyvinės paskirties priemones, yra labai smalsu. Pamenu, kad “Amway” savo produktais nesugebėjo pakeisti nusistatymo, kaip gi būtų su “Mary Kay”? Tad visai nudžiugau sulaukusi siuntinuko su “Into The Garden” kolekcijos palete bei nagų laku. Jau turbūt ir matėte juos Instagram? Jei ne, tai kviečiu mane ten sekti, vadinuosi @venividi.lt. Pasakosiu apie laką.

Riboto leidimo kolekcija „Into the Garden“ sukurta bendradarbiaujant su Patricia Bonaldi, mados kūrėja iš Brazilijos. Pakuotės puoštos retro rožių motyvais, visų produktų spalvos lengvos, pastelinės. Mano lakas yra “Sweet Lilac” spalvos, kurią sunku nusakyti. Nei pilka, nei švelniai melsva, nei  pastelinė violetinė. Prie skirtingų apšvietimų vis kitaip atrodo.

Aš pati nustebau, kad lakas man patiko. Visų pirma, retai kada šviesios spalvos yra tokios pigmentuotos, kad visai pakanka dviejų sluoksnių, o jei esi gerai įgudęs, tai ir net ir vieno užteks.

Šepetėlis patogus, tiesa, aš jau itin pripratus prie gelinių lakų, kurių paviršius pats išsilygina, todėl man buvo kiek sunkoka nusilakuoti be dryželių, tačiau čia tik pasistengt tereikėjo.

Džiūva gana greitai, o svarbiausia – lakas yra patvarus. Ant mano nagų joks nesilaiko ilgiau nei dieną, jei jau dvi galiu ištempti nepersilakavusi, tai čia kažkas tokio. O šis puikiai laikėsi net 4 dienas. Man tai yra wow.

“Into The Garden” kolekcija mano pasipriešinimą palaužė. Iš pradžių galvojau, kad pamėginsiu ir kam nors atiduosiu, dabar žinau, kad niekam neduosiu 🙂

O kokia jūsų patirtis su platinama kosmetika?

Mano įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite pas “Mary Kay” konsultantus. Kiek suprantu pirkti ir konsultantą “pagauti” galima ir internetu. Lako kaina – 11 eurų.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų. Prisijunkite prie draugų Facebooke bei Instagrame! Man tai svarbu! Ir visada galite parašyti laišką.