Partnerio turinys. Ar norite atrodyti itin stilingai ir iš karto pasiruošti vasaros sezonui? Tada nepraleiskite įvairių pavasario išpardavimų drabužių parduotuvėse – jie padės vasarai pasiruošti daug greičiau ir patogiau.

Nauji džinsai – ką rinktis šiai vasarai?

Jeigu norite šį vasaros sezoną atrodyti madingai ir mėgautis įvairiais komplimentais, tikrai neverta ilgai laukti – jau dabar galite rasti įvairius drabužių parduotuvių pavasario išpardavimus, kurie padės geriausias stiliaus detales įsigyti už dar geresnę kainą ir puikiai pasiruošti šiltoms dienoms. Taigi, į ką verta atkreipti dėmesį šio pavasario išpardavimo metu?

Visų pirma, šią vasarą (ir ne tik) jums tikrai pravers stilingi ir patogūs džinsai. Ir tai jau ne vieną mėnesį yra bene populiariausias mados pasaulio klausimas – kokius džinsus rinktis šiais metais? Siauri, platūs, tiesūs… Tai ir dar daugiau galite rasti drabužių parduotuvių kolekcijose. Nors visada verta pagalvoti ir apie savo asmeninį stilių, negalima paneigti, kad tiek plataus, tiek tiesaus kirpimo džinsai šiuo metu yra itin populiarūs. Taip pat nereikėtų pamiršti ir specifinio stiliaus „mom fit“ – tai yra itin dažnas pasirinkimas tarp įvairaus amžiaus moterų dėl savo patogumo ir įdomaus įvaizdžio.

Nepriklausomai nuo pasirinkto drabužių stiliaus, internetinėje parduotuvėje Bolf visada rasite ne tik didelį prekių asortimentą, bet ir puikius kainos pasiūlymus, kurie padės apsipirkti už itin žemą kainą. Peržiūrėkite naujausius pasiūlymus jau dabar ir iš anksto pasiruoškite vasaros sezonui: https://bolf.lt/

Kokią lengvą striukę verta įsigyti šiuo metu?

Nors vasara dažnai asocijuojasi su aukšta temperatūra ir saulės spinduliais, vis tiek nereikėtų pamiršti ir lengvos vasarinės striukės, kuri apsaugotų jus vakarais arba tiesiog šaltesnę dieną. Kokius modelius verta rinktis išpardavimų metu?

Žinoma, tikrai nesuklysite, jeigu pasirinksite vyrišką arba moterišką odinę striukę. Tai yra nesenstanti klasika, kuri gerai atrodys prie beveik bet kokios aprangos ir dažnai net suteiks jūsų įvaizdžiui įdomumo. 

Sportiniai drabužiai – tobulai tiks įvairioms gyvenimo situacijoms

Ar manote, kad sportiniai drabužiai tinka tik sporto salei? Tikrai ne! Tai yra itin universalus drabužių tipas, kuris puikiai tiks šiai vasarai. Žinoma, naujausi pavasario išpardavimai tikrai padės patinkantį sportinį kostiumą įsigyti už dar geresnę kainą. 

Kokius sportinių drabužių modelius verta turėti savo kolekcijoje? Vienas iš puikių pasirinkimų – vienodo ryškaus atspalvio sportinis kostiumas (pvz., ryškiai geltonas, mėlynas ir kitų ryškių spalvų). Tokie drabužiai suteiks jūsų įvaizdžiui įdomumo ir puikiai tiks saulėtai dienai. Tik nepamirškite priderinti ir patogių sportbačių, o tada visą dieną mėgausitės maksimaliu komfortu!

Jeigu jums patinka sportinis drabužių stilius, taip pat verta pagalvoti ir apie ilgus moteriškus džemperius, kurie primena sukneles. Tai yra itin patogus drabužis, kuris puikiai tiks laisvalaikiui ir saulėtoms vasaros dienoms. Tik priderinkite patogius sportinius batelius ir su tokia apranga galėsite mieste vaikščioti visą dieną!

Internetinėje parduotuvėje Bolf jau dabar galite rasti daugybę puikių pasiūlymų, kurie padės sukurti tobulus aprangos derinius. Nieko nelaukite ir nuspręskite, kurie pavasario išpardavimo pasiūlymai tobulai tiks jūsų šių metų vasarai!


Straipsnis remiamas.