Salomėja sako: ai, neberašysiu apie kosmetiką. Žmonės kreivai žiūri, tuštybė kažkokia, reikėtų daugiau kalbėti apie filosofines knygas ar imituoti kažkokį labai įdomų gyvenimą.

Skaitytojai sako: ei, mes prausiamės, mes tepam veidą kremu, mums įdomu. Gal ne visada, bet reikia ir apie kosmetiką, tegul tie dvasingieji, kuriems gėda prisipažinti, kad perka blakstienų tušą, eina kitur!

Na… Vis dar plaunu galvą, vis dar tepu kremą, BB kremą, kūno kremą, saulės kremą, kremo kremą :D. Vis dar turiu nuomonę apie tai, kas patinka, o kas ne. Vis dar abejoju dėl solo apžvalgų, kuomet aprašomas tik vienas produktas. Tačiau pakalbėti apie tai, ką išmėginau, kas prilipo, o kas ne – smagu! Tad šios dienos įraše pasidalinsiu pavasario atradimais. Paminėsiu, ką dar naudojau, bet negaliu įtraukti tarp favoritų. Toks įrašas po kelių mėnesių praras aktualumą, tačiau aš ir nesu kažkokia marketingo strategė. Paplepam!

Veido priežiūros produktai

Pavasarį aš beveik nesiblaškiau. Iki į mano rankas pateko tikri favoritai aš naudojau tris dalykus. Tai buvo „L’oreal Revitalift Filler“* serumas su 1.5% hialurono rūgštimi. Štai toks:

Tikrai neturiu dėl ko kritikuoti. Vienintelis minusas – bereikalingi kvapai. Esu bandžiusi įvairių hialurono serumų ir turiu pasakyti, kad visi jie man panašūs. Šiame gal ir nėra didžiausia koncentracija, bet darbą daro – padrėkina odą puikiai. Baigiau visą pakuotę ir džiaugiuosi, kad turiu dar vieną. Tiesa, tai nėra pavasario favoritas, tiesiog noriu paminėti, ką naudojau.

Kitas produktas, kuris yra jau priskiriamas prie visų laikų mėgstamiausių yra „The Ordinary“ niacinamido serumas. Jį esu aprašiusi čia.

Dar viena kovą naudota priemonė veidui buvo „Antipodes Baptise H2O Ultra-Hydrating Water Gel Giliai drėkinantis vandeninis gelis“.

Kažkada viena kompanija buvo padovanojusi kremą su manuka medumi. Patiko, tad per Kalėdas pasidovanojau šį. Kainelė jų nemaža, tai tikrai toks apsidovanojimas. Tačiau man jis toks apie nieką. Naudoti malonu, drėkinimo, kaip su kremui su tokiu pavadinimu, per mažai net mano riebiai odai, tai nežinau net, kaip sausiaodėms būtų.

Na, o tada balandžio pradžioje atkeliavo priemonės, kurias drąsiai rašau ne tik į pavasario, bet ir į penkmečio favoritus. Tai „Skinlovers“* produktai, kuriuos esu aprašiusi čia.

Drėkinančią emulsiją jau „išlaižiau“ iki paskutinio lašo. Turiu dar vieną buteliuką, taip pat dar nemėgintą drėkinantį lengvą kremą, kurį vakar pradėjau. Manęs klausėte ar ši linija patiko labiau nei „Manilla“, kurią ne kartą esu aprašiusi. Taip taip taip! Artimiausia, su kuo galiu palyginti pagal įsimylėjimo laipsnį yra „Driu Beauty“. „Skinlovers“ priemonės lengvos ir tobulos riebiai, brandžiai odai, gerų sudėčių, nedirgina, malonu naudoti. Na, esu sužavėta.

Na ir saulės produktų žvaigždė vis dar yra „Avene“ apsauginis drėkinamasis kremas su spalvos pigmentais „B-Protect“, SPF50. Su spalva, kuri tinka šviesiaodei. Man jis tobulas, nes nėra sunkus bei lipnus. Malonu tepti, gražiai atrodo.

Plaukų priežiūra

Savo plaukais esu labai nepatenkinta. Visų pirma, tai nenormaliai greitai auga ir mane erzina nuolat dažyti šaknis. Nes jos visiškai žilos ir labai jau kontrastuoja. Patys plaukai lyg neblogos būklės. Kai juos liečiu – švelnūs ir regis nėra kuo skųstis. Tačiau kai žiūriu į veidrodį – nepatinku sau. Kažkaip nekrenta, keistai atrodo, visada norisi susirišti. Tokiu atveju norisi išbandyti tai tą, tai aną. Mažu įvyks stebuklas. Taip išryškėjo keli pavasario lyderiai.

Vienas jų „Margarita“* dvifazis purškiamas kondicionierius su lazdynų riešutų aliejumi ir medaus ekstraktu.

Man patinka supurkšti juo ką tik išplautus plaukus nuo pusės ilgio. Iš karto lengviau išsinarplioja mano mazgai. Suteikia švelnumo, o ir skaniai kvepia riešutais. Smagus ir tos pačios linijos šampūnas, o štai kaukė patiko mažiau nei „Margaritos“ su šalavijais.

Kurį laiką buvau padariusi pertrauką, bet vėl ėmiau naudoti „Garnier Botanic Therapy“ intensyvaus poveikio plaukų kaukę „Hair Milk Mask“. Labai greitai ir gerai veikiantis produktas. Didžiausias privalumas, kad nereikia laukti. Užtepei, nuplovei ir plaukai jau slidūs.

Visai neblogai vertinu ir neseniai aprašytą „pH Laboratories“ duetą. Jei atvirai, kažko geresnio pavasarį ir neatradau, visos priemonės daugiau mažiau patinka, bet nė viena nedaro kažkokio stebuklo.

Kūno priežiūra

Šioje vietoje pas mane visada pauzė. Ką čia parekomenduoti, kas čia man patiko? Ką naudojau? Kažkaip kūno priežiūrai esu abejingiausia. Ok, tinka, bus gerai viskas, ką turiu. Praustis tinka šampūnas, jei teptis kūno kremu tingisi, tai ir numoju ranka. Tačiau vienas kitas favoritas yra!

Štai, kad ir „Mixa Hyalurogel Rich“*.

Aham, turbūt pastebėjote, kad jis skirtas veidui. Tačiau aš jau turiu vedui skirtų mylimukų ir per daug nešokinėju. Tačiau kažkada esu gavusi Mixa produktų ir juos reikia sunaudoti. Ir atradau, kad šitas kremas yra tobulas pėdoms. Tobulas, nes riebus, tačiau labai greitai susigeria ir gerai drėkina mano ragėjančią odą. Tiesą sakant, gal net ir kartosiu.

Na ir dar viena mano meilė yra „Nuxe“ aliejus.

Aš dievinu jo kvapą. Ir poveikį, žinoma, nes maitina, kaip ir priklauso aliejui. Purškiu kūną po dušo. Tai ne pirmas mano buteliukas ir kiekvieną kartą vis gailiu pabaigti.

Dekoratyvinė kosmetika

Daug čia nepripasakosiu. Dažausi tingiai ir minimaliai. Veidui kartkartėmis traukiu „Klairs Illuminating Supple Blemish Cream“.

BB kremas labai gerai maskuoja, turi gana didelę apsaugą nuo saulės, laikosi visą dieną. Ko daugiau norėt?

Dar vienas mano mėgstamas produktas yra „Maybelline Color Tattoo“ 65 Pink Gold akių šešėliai.

Bais man smagus tas formatas – pamakaluoji pirštu per voką ir baigta. Tai arba taip, arba niekaip kitaip ir nesidažau.

Kas liečia tušus, tai favoritas – „Maybelline Lash Sensational Sky High“*. Apie jį rašiau čia. Dovanų kompanija siuntė ir naują „L’oreal“ tušą, kuris tokiam keistame buteliuke, oro balioną primenančiame. Bet ne ne, palyginus su „Maybelline“ tai visai nieko gero.

Va ir visi produktai, kuriuos galiu pavadinti pavasario mėgstamiausiais. Nei daug nei mažai. Nei labai egzotiška, nei labai popsas. Ir pigiau, ir brangiau. Balansas, ar ne?

O kas jus džiugino?


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

*žvaigždute pažymėti produktai yra padovanoti jų atstovų.