Patarimai. Su kuo derinti raudoną sijoną

Estimated read time 2 min read

Kodėl raudoną ir kodėl aš čia iš viso tuos patarimus rašau? Gi nusipirkau sijoną. Aišku, kad raudoną. Paprastą kaip du kart du: tvirtą, ala džinsinį, tiesų, vos aukščiau kelių. Čia man iškilo bėda – su kuo ji nešioti? Senesnioji aš be vargo būtų raudoną sijoną suderinusi su žaliu “džemperiu”, bet naujesnioji aš nori šio to elegantiškesnio. Gal ne tokio ryškaus, nes jau pats sijonas šauksmingas savo spalva, ar ne? O jei dar nenori tradicinio marinistinio derinio, na žinote to, kur raudona derinama su dryžuota ir mėlyna… sunkus reikaliukas, nes būtent taip ir norisi apsirengti.

Puoliau naršyti, googlinti, žiūrėti kad gražus, o kas ne, na o kad jau tiek laiko sugaišta, tai nusprendžiau pasidalinti deriniais ir čia. O gal kažką išgelbėsiu?

Derinius žiūrėjau internete ir dėjausi į galvą, o tada žaidžiau Polyvore svetainėje bandydama pagalvoti kaip reiktų rengtis įvairioms progoms. Į garderobą įtraukiant raudoną sijoną, žinoma. Tai štai kas gavosi.

Derinukai į paskaitas arba darbą, kur nėra reikalavimų aprangai

Jaukus megztinis, sunkūs batai, talpus krepšys… Puikus būdas užsimaskuoti nuo nepageidaujamo dėstytojo ar šefo dėmesio, nes sėdint sijono nesimato, o štai pertraukų metu neatrodysit pilka pelė. Mano manymu toks derinukas yra patogus ir tvarkingas.

Kita mane sužavėjusi mozaika yra raudonas sijonas + “ryži” aksesuarai. Ta “ryža” oda visada traukia, net jei ir kitos spalvos madingesnės. Kišk į kuprinę kompiuterį ir mauk dirbti ar mokytis kavinėje.

Derinukas – netikėtas pokalbis dėl darbo, o turiu tik raudoną sijoną!

Šiaip jau į pokalbį dėl darbo raudono sijono geriau nesimauti. Na dėl visa ko. Tačiau, jei jis vienintelis padoresnis rūbas tarp plėšytų džinsų ir bojemiškų suknelių – ką gi! Bandome išsisukti.

Derinukas – susibėgimas su draugėmis!

Vynas, pletkai ant sofutės. Truputį ryšku, truputį patogu 🙂

Derinukas – savaitgalis kaime

O ką daryti jei mėgiamiausius džinsus pavogė nykštukai, o antruosius sumažino kalorijos? Teks į kaimą važiuoti dėvint raudoną sijoną. Cha! Tegu tada būna linksma!

Šiam kartui tiek, o ką kitą sykį suderinti?

+ There are no comments

Add yours