Patarimai ką padovanoti įkurtuvių proga

Estimated read time 3 min read

Išrinkti gerą dovaną yra rimtas iššūkis. Ir nesvarbu ar dovana gimtadieniui, Kalėdų proga, ar vestuvių metinėms. Šį kartą pakalbėkime apie įkurtuvių dovanas. Ką šeimininkams dovanoti tokiu atveju? Internete gausu patarimų siūlančių naujakuriams atnešti taupyklę, žvakių, vėjo varpelių ar kilimėlių prie durų. Leisiu sau paprieštarauti. Tokios dovanos labai labai rizikingos. Rasti gražią taupyklę, kuri patiktų ne tik jums, bet ir šeimininkams, beveik toks pats šansas kaip ir laimėti Euroviziją. Na bet gal jūs labai gražiai dainuojate?

Pati praktiškiausia dovana yra dovanų čekis.

Nuobodu? Banalu? Neįdomu? Neoriginalu? Tačiau tai yra praktiška ir panaudojama. Indų parduotuvės dovanų čekis pravers buitį pradedančiai kurti porai. “Senukų” ar panašios parduotuvės čekis tikrai naudingas visiems. Ir tiems, kurie pritrūko lempučių, ir tiems, kurie ieško stilingos muilinės, patalynės, batų dėžės ar paprasčiausios šluotos. Naujakuriai labai išvargo po remontų? Siųskite juos pas masažuotojus, į baseiną ar kokio kito kūniško malonumo.
Namai tokie mieli, kad šeimininkai retai beiškiša nosį? Dovanokite jiems bilietus į teatrą ar kiną. Smagu gi vakare sugrįžti į savo lizdelį.

Čekio idėja ne prie širdies? Padovanokite vazoninių gėlių.

nicholaslaughlin fotografija

Dėmesio: prieš tai būtina išsiaiškinti ar šeimininkams patinka gėlės. Aš pati jų nemėgstu, bet beveik visi mano pažįstami apsidžiaugtų gavę tokių augalų. Čia pat tinka ir vazoniniai prieskoniniai augalai, pvz., bazilikai.

Čekis neįdomu, o gėlės nepraktiškos? Turių pasiūlymą – padovanokite naujakuriams dėžę ar krepšį naudingų buičiai priemonių: kempinėlių, ploviklių, šveitiklių. Šiais laikais neprašausite dovanodami ekologiškas priemones. Galite pridėti porą taupiųjų lempučių, šiukšlių maišų, mikrošluosčių. Tokią dovaną šeimininkai tikrai anksčiau ar vėliau sunaudos. Prie kiekvieno daikto prisekite juokingą paaiškinimą ar linkėjimą.

Esate itin šmaikštūs, bet neturtingi, o šeimininkai pasižymi geru humoro jausmu? Nupirkite įvairaus tualetinio popieriaus ir padarykite rinkinį. Spalvotas, kvepiantis, su raštais…

Juokinga ir gana originalu. Tačiau tokios dovanos ginkdie neneškite mažai pažįstamiems žmonėms ar itin solidiems naujakuriams.

Šeimininkai pasistatė naują namą? Pasidomėkite ar jau turi pašto dėžutę? Tai taip pat gali būti nuostabi dovana. Ypač kartu su žurnalo prenumerata. Tobuliausia pašto dėžutė yra neįmantraus dizaino. Tokia įtiks daugelio skoniui.

Vis dar maža idėjų? Štai dar kelios: gražus gerų prieskonių rinkinys, geros kokybės pledas, kavos stalelis-padėklas į lovą. Tiesiog gero vyno butelis!

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours