223(7) Haruki Murakami "Avies medžioklė"

Haruki Murakami “Avies medžioklė”
Mano įvertinimas: 3/3 (1 – šūdas, 2 – gera, 3 – super).
Mano nuomonė: knygą skaitau antrą, ar tai trečią kartą, todėl ką čia ir bekalbėti. Murakamis visada veža. Ypač, kai randu sakinių apie nykštukus (tokius, kaip mano). O ir šiaip. Daugiau joks rašytojas man nesukelia drugelių pilve, panašių į įsimylėjimą. Tais momentais, kai perskaičiusi sakinį atpažįstu KAŽKĄ.
Oficialiai: Knygos herojaus gyvenimas atrodė niekuo neįpatingas – eilinio išsiskyrusio trisdešimtmečio gyvenimas. Tik staiga viskas apsiverčia aukštyn kojom. Atsiranda draugė, kurios atidengtos ausys žadina beveik mistišką aistrą. Iš praeities išnyra draugas, kurio atsiųsta nuotrauka išveda iš pusiausvyros vieną didžiausių Japonijos verslo ryklių. Paskui į sceną įžengia dėl avių pamišęs profesorius, o viską vainikuoja nuošaliame Hokaido kalnų slėnyje pasirodęs Žmogus Avis. Virš viso to sklando maniakiška pasaulio užvaldymo idėja.
Puslapių skaičius: 264
Knyga nuosava.
Perskaityta 2010 12 04

9Comments

Add yours
 1. 1
  Rokas Arbušis

  rodos bus pirma Murakamio knygos apžvalgą, paskatinsianti imti į rankas šio superpopuliaraus rašytojo knygą.
  paprastai stoju piestu prieš madą.

 2. 4
  knyguziurkeL

  na, as is viso nesuprantu tu knygu, skaitau ir galvoju, koks cia crazy marazmas, kuris neleidzia atsitraukti. bet perskaitau ir net negaleciau pasakyti, apie ka. nu sakes, cia is tikro taip yra, ar tik man?

 3. 5
  Erika

  knyguziurkeL, ir man tas pats. skaitau, skaitau ir nekaip negaliu atsitraukt. o baigus skaityt net negaliu pasakyt apie ka ji buvo. tik zinau, kad labai patiko. 😀

 4. 6
  Salomėja

  Ausre, ačiū. Beje, ateityje gramatikos nacių ir jiems prijaučiančių prašau parodžius klaidą, taip pat ir nukopijuoti-pacituoti-parašyti ir taisyklę dėl ko reikia rašyti taip ir nekitaip. Pažadu išsisaugoti ir tos klaidos nekartoti.
  knyguziurkeL, aš tai kažkaip ir suprantu, ir patinka ir marazmu nevadinu. Bet jei reikia apibūdinti apie ką Murakamis rašo, aš sakau, kad apie nieką 🙂

 5. 7
  miksas

  Nelabai patiko, nors šiaip mėgstu mistiką, magišką realizmą, kažkokią paslaptį… Bet “Norvegų giria” susiskaitė labai gerai. Šitos taip ir neįveikiau.

 6. 8
  Margarinas

  Nepabaigiau skaityti. Įpusėjau ir tiesiog visai nesužavėjo. “Norvegų giria” padarė įspūdį. Nors mėgstu magišką realizma, bet bijau vėl ką Harukio pirkti.

 7. 9
  Salomėja

  Margarinai, aš nežinau kas yra magiškasis realizmas 🙂 Arba realizmas arba magija :). Jei Norvegų giria patiko, tai bandyk “Į pietus nuo sienos, į vakarus nuo saulės” 🙂

+ Leave a Comment