194(85) Gintaras Beresnevičius, Sigitas Parulskis, Alfonsas Andriuškevičius, Sigitas Geda, Giedra Radvilavičiūtė "Siužetą siūlau nušauti"


Gintaras Beresnevičius, Sigitas Parulskis, Alfonsas Andriuškevičius, Sigitas Geda, Giedra Radvilavičiūtė “Siužetą siūlau nušauti”
Mano įvertinimas: 1/3 (1 – šūdas, 2 – gera, 3 – super).
Mano nuomonė: Prisipažinsiu, kad nesupratau šitos knygos. Pasiėmiau nes tai buvo vienintelis bibliotekoje veikalas su taip internete liaupsinama Radvilavičiūtės pavarde. Aprašymas ir pavadinimas pasirodė intriguojantys. Kodėl gi ne? Penki autoriai rašo knygą. Visi neskaityti, nors daugelis žinomi. Na ir nieko. Nepatiko. Iš pradžių maniau gal galiu suskirstyti autoriais, kurie patiko, kurie ne. Po to supratau, kad nebent tik puslapiais. Buvo maloniai susiskaičiusių vietų, bet tik kelios ir netendencingos.
Oficialiai: O iš principo tai juk gali egzistuoti toks daiktas: romanas, kurį rašo penki autoriai, beveik net nesusitarę… Groti, džiazuoti, improvizuoti juk įmanu ne keliais, o keliolika būdų. juoba siužetą siūloma nušauti… Kas gi sieja šias lietuvių beletristų improvizacijas? Pirmiausia, žinoma, jie patys. Paskui – laikas, po to – vieta… Galiausiai, aišku, muzika. Būtent tam tikra muzika, kuri yra nutylantis ir pasigirstantis balsas, aidas, atošaukos, sąskambiai ir sambalsiai. Ar čia esama daugiabalsio giedojimo, polifoninės sutarties? jeigu kas iš skaitytojų norės ją išgirsti, tai ir išgirs.
Puslapių skaičius: 176
Knyga iš bibliotekos.
Perskaityta 2010 07 10

Total
0
Shares

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Vykinta

    aš tai net pirkau šitą knygą 😉
    Bet tikriausiai čia skonio reikalas, tiesa? Šiaip kad tai būtų kažkoks bendras veikalas tai nepasakyčiau (na bendras siužetas). Geriausi man Parulskis ir Radvilavičiūtė, o Gedos iš vis nelabai galiu skaityt 😉
    Bet gi gerai, kad žmonės skirtingi 😉

+ Leave a Comment