12Meg Cabot “12 dydis – nestora”
Puslapių skaičius: 312
Mano įvertinimas: 70/100
Oficialiai: Heteros Vels, 28-erių metų buvusios popžvaigždės, koncertai bei minios klykiančių gerbėjų, deja, lieka praeityje. Be to, jos tėtis sėdi kalėjime, mama pabėga į Buenos Aires, iššvarinusi dukters banko sąskaitą, o mylimąjį baigia nuvilioti naujausia Amerikos popmuzikos sensacija. Tad Heterai nelieka nieko kito, tik malšinti liūdesį… Kit Kat šokoladukais, kuriuose, kaip paaiškėja, ir glūdi dauguma bėdų…
Kai situacija tampa kone beviltiška, Hetera apsisprendžia pradėti naują gyvenimą. Jos nuomone, buvimas paauglių dievaite neturi nieko bendro su gyvenimu nuostabiame rausvo smiltakmenio name ir dar su gražuoliu privačiu detektyvu, kuris, kaip ji tikisi, vieną dieną taps jos vaikinu. Bet kai prasideda keisti dalykai, Hetera vėl atsiduria prožektorių šviesoje, tik šį kartą pasirodo kaip drąsi detektyvė.

Aš manau: iš serijos, nepirko Salomėja žurnalo, tai pasiėmė bridžitišką knygą. O dar ir nusprendžiau, kad tas dvyliktas yra mano dydis :). Skaitėsi linksmai. Problemos moteriškos – svoris, vyrai, darbas. Tik visai patiko tai, kad pagrindinė herojo nevištelė, kuriai sekasi. Ji visai protinga mergina, kuriai mama neleido mokytis paauglystėje dėl dainininkės karjeros. Tik per daug gera ta mergina. Daugiau prikibt negaliu. Sužavėjo fantazija, kuri pateikta gana natūraliai ir vietoje. Pvz., kai mergiotė kalba su vaikinu apie reikalą ir svajoja, kad kadanors su juo turės tris vaikus – šitos fantazijos nemaišo. Beje, vėl dėl anotacijos: “Tad Heterai nelieka nieko kito, tik malšinti liūdesį… Kit Kat šokoladukais, kuriuose, kaip paaiškėja, ir glūdi dauguma bėdų…” – mergina ten nė velnio ne liūdna. Nuvilta, nuskriausta, bet mėgaujasi saldėsiais, o ne malšina jais liūdesį. Ir Kit kat šokoladukas tik pačioj pabaigoj paminėtas :). Žodžiu visai nieko knygelė vienam vakarui. Bet ir nieko rimčiau.
Knyga iš bibliotekos.
Perskaityta 2009 11 26