Žinote, aš dažnai sulaukiu skeptiško antakių kilstelėjimo, kai pasakau, kad nedaug dažausi. Tas kilstelėjimas, aišku, būna virtualus, nes gyvai susitikus pasimato kas yra tiesa :). Tikiu, kad skepticizmas kyla dėl mano blogo tematikos, tačiau, jei turiu 5 tušus, ar 6 šešėlių paletes, tai nereiškia, kad dažausi viskuo iš karto. Todėl nusprendžiau jums parodyti paprastos eilinės dienos makiažui naudojamas priemones. Įskaičiuosiu ir tai, kas nėra dekoratyvinė kosmetika, bet naudojama prieš ją. Paminėsiu, ką dar naudoju jei užsimanau ryškiau, ar labiau. Na, o po to jau jūs pasakykite čia daug ar mažai 🙂

Pirma nuotrauka, po to komentaras :).

Ryte aš veidą prausiu paprastu vandeniu, arba nuvalau miceliniu vandeniu, arba gėlių vandeniu.

Tepu kremą arba BB/krempudrą. Abu kartu naudoju tik šaltesniu metų laiku. Vasarą – per daug. Dažniau renkuosi kremą nei BB.

Visada naudoju, kurią nors iš turimų birių mineralinių pudrų. Jos maskuoja, lygina, suteikia apsaugą nuo saulės. Jei noriu ko nors įdomiau, skruostikaulius dar perbraukiu hailaiteriu. Laaaaabai retai panaudoju bronzinę pudrą.

Antakius perbraukiu šių šešėliais.

Akių vokus dažniausiai dažau nutepdama viena spalva. Jokių kontūravimų, kai dažomos akių raukšlės ir pan. nedarau. Kai noriu ko nors ryškiau – tamsiu šešėliu darau ala pravedimą. Jei noriu iš viso ypatingai – apatinį voką ir vandens liniją taip pat paryškinu.

Žinoma, blakstienų tušas ir lūpų balzamas. Pastarasis pagal poreikį, kažkaip vasarą lūpos jo per daug netrokšta.

Ir viskas. Tokia mano kasdieninė makiažo rutina. Ar tai daug grožio blogerei, kuri prisištabeliavusi priemonių iki lubų?

Žinoma, jei pasitaiko rimtesnė proga, tai naudoju kiek sunkesnę kreminę pudrą bei truputį daugiau žaidžiu šešėliais + naudoju jų pagrindą. O daugiau, tai nelabai kas skiriasi.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, FacebookeInstagrame ar visada galite parašyti laišką.

Pirmas paveikslėlis yra “Designed by Freepik”