Tualetinis vanduo “Versace Yellow Diamond”

Mano įvertinimas: 2/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Mano komentarai: pakalbam apie kvapus? Daugelis turi mėgstamiausius kvepalus, bet štai kas man smalsu: ar jais kvėpinatės kiekvieną dieną, o gal tik tada kai norite labiau pasitikėti savimi, einate į pasimatymą?

Aš pati turiu savo mylimukus ir tai be abejonės yra Diesel Loverdose serija. Apie juos jau rašiau. Ir nesikvepinu kiekvieną dieną. Aš taip juos mėgstu, kad stengiuosi naudoti ypatingesnėmis progomis. Tai gali būti paprasčiausia diena, bet jei žinosiu, kad reikės geros nuotaikos, įkvėpimų ir pasitikėjimo, tai rankos tiesiasi prie Diesel. Kitomis dienomis aš kvepiu visaip. Turiu net keturis Adopt kvapus, tačiau jie tokie žaisliniai. Pasipurški ir kol nueini į darbą kvapo nebelieka. Bent jau 3 iš 4 rūšių tokios. Žaidžiu, ieškau, nesu išranki. Man daugybė kvapų patinka ir gyvenime vos keli buvo fe fe fe.

Dabar dar ir kietuosius kvepalus bandau, tad štai kiek kvapų aplink ir visai nenuostabu, kad lentynėlę papildė dar vienas buteliukas. Jis pas mane atkeliavo iš RedStar Parfume parduotuvės, kur kvepalai moterims su daro didžiąją asortimento dalį. Nors rasite ir kosmetikos, bei papuošalų. Taigi, kai pristatydami save šie parduotuvės atstovai pasiūlė atsiųsti kvepalų aš sutikau. Nors neretai tenka atmesti visokius siūlymus, nes nei atitinka blogo koncepsiją (pvz., kazino, prezervatyvai, keisti sektantiški pristatymai), nei mano skaitytojams įdomu.

Nekantriai laukusi kurjerio aš puoliau laužtis į dėžutę 🙂

Šauniai supakuota ir tikiuosi visi klientai atidarę dėžę pamato tokį vaizdą. Na, o viduje radau “Versace Yellow Diamond”.

Žiū koks fyfiškas buteliukas 🙂

Prisipažinsiu, kad Versace nesu net uosčiusi, nes viskas kas dekoruota auksu man nepatinka ir atrodo pigiai. Tačiau atrodymas ir tiesa nėra vienas ir tas pats. Pati nustebau, kad tviskantis buteliukas slėpė kvapą, kuris man įtinka!

Pasižiūrėjau apibūdinimą:

Viršutinės natos: citrinos, kriaušės, nerolis, bergamotės

Vidurinės natos: frezijos, mimozos, lelijos

Pagrindinės natos: gintaras muskusas

Citrinos, beragamotės, muskusas – yra tai kas man visada patinka kvepaluose. Dar aprašymas sako, kad “tinkantis vakariniams pasivaikščiojimams dideliame mieste niekada neleis sudvejoti, kad Versace Yellow Diamond – tai aukštuomenės damų kvapas”. Aš nepasakyčiau, kad šis kvapas yra sunkus bei vakarinis, kaip tik mane tie citrusai nuteikia darbingai dienai. Tai nėra charakteringas kvapas, aš tikrai nepažinčiau jo iš dvidešimties panašių, kaip, kad pvz., laisvai atpažinčiau savo violetinius dyzeliukus.

Dažniausiai užduodamas klausimas apie kvepalus yra “kiek laiko”. Na ilgokai. Ryte pasipurškiu, tai vakare dar jaučiu kvapą ant riešų. Tačiau maloniai nustebau, kad vieną dieną pasipurškusi ant kaklo šiais kvepalais, kitą dieną rišausi tą patį šaliką ir jis vis dar labai skaniai kvepėjo.

Pažiūrinėjau šiaip kokios kainos yra Redstar Parfume parduotuvėje. Kainos pataiko į viduriuką. Kveplai pigesni nei Douglas, kuriame aš perku, tačiau nėra pigiausi rinkoje. Tiesiog žinokite dar vieną vietą, kuri laaaaabai lengvai gali paploninti jūsų piniginę.

Papasakokit man apie savo mėgstamus kvapus! Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).