Iki atostogų liko savaitė, o mes dar neišsprendėme savo automobilio problemos. Stovi ten, kur paliktas sekmadienį. Stengiuosi apie tai negalvoti 😀 Kaip ir apie atostogų planus. Gal reikia į kokio Gdansko traukiniu važiuoti? Pažiūrėjau, kad įmanoma :).

Na, o lyg tol nėra priežasčių nepapasakoti apie kokią nors išbandytą priemonę. Šį kartą tai ypatingai cute produktas – tušas pandutė iš “TonyMoly”. Ši korėjiečių kompanija man jau seniai pažįstama. Ir kaip vieną geriausių ever tušų aš atsimenu jų kačiukus. Na kaip panda, tik katinai :). Deja, seniai nebegamina, o aš tikėjausi, kad pandutė bus tokia pati gera.

Išsirinkau storinantį, nes patiko gana plonas šepetėlis.

Produkto sudėtis:

Sunkiai nufotografuojama, teko įkišti į vidų baltą popierių.

Nuostabiausia šiame gaminyje yra pakuotė. Pandas mėgsta visi! Na ir šiaip korėjietiški produktai visada patraukia dėmesį. Ypač kai nori. Visa pandučių serija turbūt sugalvota mąstant apie tai, kaip atrodys nuotraukos soc. tinkluose :).

Bet paties tušo labai labai girti negaliu. Neblogas. Bet tik tiek. Truputį sunkokai nusiplauna (eina gabaliukais). Tačiau dienos eigoje netepa, nebyra ir apskritai elgiasi kaip vandeniui atsparus tušas. Tik tiek, kad nei labai patankina, nei dar kažką itin gražaus padaro. Vidutinis iki negaliu.

Šiek tiek lipina, ypač jau kai eina link pabaigos. Nekartočiau, tačiau naudoju ir vis dar nostalgiškai prisimenu kačiukus!


Įvertinimas:

Naudinga: Tušą nesunkiai rasite daugelyje korėjietiškų el. parduotuvių, pvz., Jolse.com (7.63 USD), Beautynetkorea.com (šiuo metu akcija – 4.99 EUR). Lietuvoje tušo ieškokite Mrwoo.lt (tik panašu – išparduota).

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.