Po šiokios tokios revizijos ir apsitvarkymo supratau, kad jau laikas pabaigtų produktų įrašui. Žiūriu tik, kad jame retokai atsiranda dekoratyvinė kosmetika. Nes jos neįmanoma sunaudoti :D. O jei kažkas man nelabai patinka – atiduodu, tad gaunasi kaip gaunasi.

Tiems, kurie tokio tipo mano įrašą įsijungė pirmą kartą, aš primenu, kad nesistebėtumėte ne itin kokybiškomis nuotraukomis. Visa tai, ką rodau jau yra šiukšlės ir aš tikrai nesistengiu jų pateikti gražiau. Fotografuoju prieš išmesdama, ir jausčiausi keistai, jei su šiukšle rankoje lakstyčiau po namus, ieškočiau geresnio apšvietimo, dėliočiau į kompozicijas… Maždaug: ką veiki? Ai nieko, šiukšles fotkinu…

Taip pat nemanykite, kad viską sunaudojau per mėnesį. Tiesiog nuo to laiko kai rodžiau ankstesnius baigtus produktus, šiuos damušiau, nors kai ką naudojau dar nuo pernai.

Tiek teorijos, o dabar į šiukšlių dėžę 🙂

1. “Cafe de Beauty” rankų kremas su figomis ir migdolais. Apžvalgos nėra. Klaiki priemonė. Nusipirkau, nes kažkaip tikėjausi malonaus kvapo, o ir dozatorius visada yra gerai. Tačiau tas kvapas buvo kaip kokių vėmalų. Jūs jau nepykit, bet yra kaip yra. Išmečiau net nebandžiusi naujų namų ieškoti.

2. “L’oreal” plaukų dažai. Apžvalgos nėra. Nieko labai gero, greitai nusiplauna, todėl tą patį mėnesį teko ieškotis kitų.

3. “Caviar” CC kremas. Apžvalgos nėra. Radau kažkurioje LF dėžutėje ir visai patiko, buvo skalsus, gana ilgai naudojau. Tai tiesiog nenuplaumas kremas, o tokius aš mėgstu kovoje su pūtimusi.

4. “Holika Holika” prausimosi aliejus. Apžvalga čia. Tą kartą daviau 5 žvaigždutes ir žodžių neatsiimu. Valo veidą puikiai, neapsunkina, porų nekemša, skaniai kvepia, o jau kaip gerai makiažo kempinėles plovė! Nerealiai! Net gaila, kad baigėsi.

5. “Dove” dušo putos. Apžvalga čia. Tikrai patiko, kartočiau jei nesugalvočiau kokios naujovės bandyti :).

6. “Waterclouds” šampūnas nuo pleiskanų. Apžvalga čia. Toks neblogas labiau į vidutinę pusę. Plovė plaukus gerai, nuo niežulio padėdavo, bet daugiau nelabai ką galiu ir pridurti. Kažin ar kartočiau.

7. “Scrub Love” kokosinis kūno šveitiklis “Coconut Cranberry”. Apžvalga čia. Nuomonė nepasikeitė – fainas. Tik nepatogus naudoti ir per greitai baigėsi. Nekartočiau, nes nepatogu nusipirkti ir brangokas. Bet šiaip galėtų būti puiki dovana.

8. “L’oreal Elvital” šampūnas. Apžvalga čia. Nepatiko, labai sausina plaukus, nekartočiau, subaigė mano vyras. O aš pati kartais naudodavau prieš stiprias kaukes, kai labai gerai norėdavau išplauti plaukus, silikonus ir visą kitą.

9. “Estel” plaukų dažai. Apžvalgos nėra. Visai papigiai, pirkau “Elevitoje”. Na ir visai patiko. Aš visada ieškau rudos spalvos, kuri turėtų raudoną atspalvį. Tai va čia – tamsus kaštonas, tai ko norėjau. Nudažė gerai, laikė neblogai. Turiu dar vieną pakuotę, o po to gal reiks daugiau užsipirkt…

10. “Biovax” purškalas plaukams. Apžvalga čia. Patiko, šis buteliukas kartojamas buvo, tik sunkiai gavau, nes lietuvių importuotojai kažkodėl nebeatveža. Bandymų eilės laukia dar kitokia rūšis.

11. MONU gaivinanti veido dulksna “Rosewood Reviving Mist”. Apžvalga čia. Vidutiniškas. Nei labai blogas, nei labai geras, daugiau paskaitysit atsiliepime, nuomonė pabaigus nepasikeitė.

12. “Schwarzkopf Professional” purškiamas kondicionierius. Apžvalga čia. Nežinau kiek jis saugo nuo saulės, bet kaip kondicionierių aš labai įvertinau kelionėje. Tikrai puikus ir padėjo tvarkytis su besipučiančiais plaukais.

13. “Matrix hydra source” kondicionierius (ir šampūnas, kurio foto nėra).  Apžvalgos nėra. Sunaudojau. Nieko blogo pasakyti negaliu.. Bet pirkit pilnų pakuočių nesuviliojo. Tiesiog eiliniai kasdieniniai produktai.

14. “Salerm Hi Repair” plaukų kaukė. Apžvalgos nėra. Ši priemonė savo eilės laukė tikrai ilgiau nei metus ir štai atėjo žvaigždės valanda. Tik nesužibėjo. Iš “Salerm” esu bandžiusi geresnių produktų. Čia tokia kaukė, kuri gerai, kai geriau neturi, bet nieko ypatingo.

15. “Botanicals” stiprinamasis losjonas. Apžvalgos nėra. Tai ko gero labiausiai patikęs “Botanicals” produktas, o taip ir neaprašiau :). Skaičiau, kad kitos merginos neįvertino 😀 Man patiko jo keistas kvapas. Freeky toks 😀 O ar plaukus stiprino ši priemonė pasakyti negaliu, bet man jis patiko kaip aliejukas-nenuplaunamas kondicionierius. Iš vis būtų gal tobulas, jei būtų buvęs purškiamas. Plaukus pašvelnindavo, na tikrai džiaugiausi naudodama, o ypač maišydama kartu su kremu iš kitos serijos.

15. “The Ordinary” drėkinamasis kremas. Apžvalga čia. Vertinau penketu ir vėl gi savo žodžių neatsiimu. Man jis toks neprobleminis drėkiklis: ir porų nekemša, ir po makiažu gerai gula, ir iš vis su jokiomis naudojamomis priemonėmis nesipyksta.

16. “Cosrx” drėkinamoji naktinė kaukė. Apžvalga čia. Super. Žiemą naudojau kiekvieną naktį ir išvengiau chroniškų veido nusausėjimų, kurie kankindavo ankstesniais metais. O kitais metų laikais tepdavau pagal poreikį, kai pajausdavau, kad odai drėgmės trūksta. Rekomenduoju.

17. “Balanceme” balansuojantis veido kremas. Apžvalgos nėra. Nepatiko. Kažkoks sausinantis pasirodė ir poras dar kimšo.

18. “Bioderma Hydrabio Creme” mėginukas. Apžvalgos nėra. Ne mano odos tipui, nes sunkus labai, tačiau kritiniais atvejais galima naudoti.

19. “Balanceme” poras mažinanti priemonė. Apžvalgos nėra. Porų mažinimo nepastebėjau ir kvapas baisus.

20.  “Waterclouds” plaukų aliejus “Divine Miracle Oil”. Apžvalga čia. Mano nuomonė visiškai atitinka duotą įvertinimą. Geras, bet ne pats geriausias. Smagus, bet ne pats smagiausias. Sunaudojau, džiaugiausi, nekartočiau.

21. “Caudalie” paakių kremas “Premier Cru”. Apžvalga čia. Antras mano sunaudotas toks tūbeliukas. Dabar duočiau aukštesnį įvertinimą, nes vienas iš nedaugelio paakių kremų, kurie tikrai duoda efektą. Paakiai gražėja.

22. “James Read” purškiamas savaiminis įdegis. Apžvalgos nėra. Nepatiko. Pažaidžiau ant kojų, kaip ir nuo visų įdegių, gavausi plėmėta ir tiek žinių.

23. “Lanvin” parfumuotas kūno kremas. Apžvalgos nėra. Gavau dovanų ir sunaudojau vietoje kvepalų. Labai malonus kvapas, o ir paties kremo formulė pakankamai drėkinanti. Tikrai patiko.

24. “Green Feel” aliejinis prausiklis. Apžvalga čia. Nagi visai geras. Tikrai 😀 Pagrindinis minusas – neskalsus, kažkaip pabaigėme daug greičiau, nei eilinė dušo žele tokioje pakuotėje būtų pasibaigusi.

25. “Waterclouds” plaukų kaukė. Apžvalga čia. Mano plaukams per silpna, nors ir nebuvo labai bloga. Nekartočiau.

Viskas! Tai buvo žodis apie dvidešimt penkias pabaigtas priemones!


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirmas paveikslėlis yra Vintage vector created by Balasoiu – Freepik.com.