Mama penktadienį klausia: o tu nerašei šiandien blogo? Nusijuokiu :). Manai, kad parašiau, bet tau vienai nerodo naujo įrašo? Iš tiesų, juk susitarėm, kad naują sezoną nebesiverčiu per galvą dėl to, kad kiekvieną dieną čia nutūptų apžvalga, nes jos nėra labai jau visiems aktualios. Rašau ramiau. Pinu daugiau asmeniškumų ir po truputį didėja “gyvenimo būdo” ir mažėja “grožio” blogerės dalys. Tačiau nuo kosmetikos niekur nepabėgsim, nebijokit, apie ją pasakoti man vis dar įdomu. 

O ką veikiau? Na… Dirbau. Penktadienį buvo visokių reikalų, vakar gi turėjau nemažai atvirukų pakavimo po savaitgalio. Taip pat reikėjo elnių ir snaigių vizualinę medžiagą suruošti (jei ką, jau etsyje, o nuorodos į mano parduotuves yra blogo viršuje, jei skaitote kompiuteriu, ar išsiskleidžiančiame meniu, jei telefonu), bent vienas timpas įkelti. Dar apsilankyti “Eurokos” ir padaryti keletą nuotraukų instagramui sutarta tema. Ar skundžiuosi, kad blogui laiko neliko? Oi ne, tik pasakoju, kaip prabėgo diena, o ir to laiko rasčiau tikrai, jei tik norėčiau. Rimtai! “Nėra laiko” yra paprasčiausias, žargoniškai tariant, atmazas, tiksliau būtų tai, kad norėjau dėmesį skirti kitiems reikalams ir to laiko net neieškojau. Tačiau dabar jau ateinu su tradiciniu tuštučių pabaigtų produktų įrašu. Kaip ir įprasta, tiems kas skaito pirmą kartą (ar dar būna tokių šio tipo tekstuose?) primenu kelis dalykus:

  • Produktų nekaupiu į jokią dėžę. Pabaigiu, nufotografuoju, išmetu. Nesirūpinu šiukšlių kompozicijomis ar šviesa. 
  • žvaigždute* žymiu PR produktus (juos man atsiuntė kompanijos), nes noriu, kad žinotumėte, jog priemones naudoju, o ne tik parodau, kad gavau ir baigta :). 
  • nuorodos į apžvalgas bus ant produkto pavadinimo (rožinės), jei tik tokias rašiau.

1. “Green Feel’s” atkuriamasis plaukų kondicionierius-kaukė su kanapių sėklų aliejumi. Žinau, kad tai nėra populiariausia “Green Feel’s” kaukė ir daugelis labiau mėgsta su kokosais. Aš irgi. Bet man ir ši buvo tikrai gera. Jei kokosinė gautų 10 balų, tai pastaroji 9. Tad tikrai verta dėmesio. Susinaudojo man ji greitai, nes tepdavau ir kaip kaukę, ir kaip balzamą. 

2. “L’Oreal Paris” maitinamasis plaukų kondicionierius “Argan & Safflower Nourishing” iš “Botanicals” serijos*. Man labai kvepia ši serija, todėl maloniai naudojau. Neaktyviai, nes sutepiau tik per 5 mėnesius, o šampūnas iš viso gretai nesibaigs, bet man patiko. Tikrai jei reiktų įsigyti kažkokį geresnį balzamą sausiems plaukams, nespjaučiau į šį. 

3. “Coslys” veido tonikas riebiai odai*. Apie tonikus daug nepakalbėsi. Arba patinka, arba ne. Šis buvo neblogas. Nenurungė mano mylimiausių, bet naudojau ir nesiskundžiau. Ar kartočiau? Nemanau, nes neįsimintinas, bet jei kas klaustų ar patiko, tai sakyčiau, mhm, visai nieko.

4. “Got2Be Oh my Nude” purškalas plaukams. Vienas iš tų atvejų, kai pagriebiu kažką prekybos centre su mintimi, kad gal bus labai gerai (čia taip nutiko su “Syoss” kauke). Ir nebuvo. Šis purškalas plaukų tikrai nedarė šilkiniais, labiau jau galvojo, kad blynus tuoj čia ant galvos kepsiu, tai ruošė keptuvę 😀

5. “Cantu” antros dienos garbanų aktyvatorius “Comeback Curl Next Day Curl Revitalizer”. Daug iš jo tikėjausi, bet nieko gero negavau. Nepadėjo jis man susitvarkyti antrą dieną. Purkštuku neįmanoma naudotis, kvapas per stiprus, plaukai tik sulipdavo. Meh, net nebaigiau iki galo. 

6. “Bielenda Magic Bronze” įdegio aliejus. Man patiko mintis, kad bronzinis, blizgus aliejus tuo pačiu yra ir savaiminio įdegio. Bet nepasiteisino. Manau aš tiesiog turiu nustoti žaisti su tais savaiminiais. 

7. “Palmer’s” palaipsninis savaiminio įdegio kremas*. Kalbant apie savaiminius, tai šis buvo normalesnis. Nes palaispsninis ir šiaip kūno drėkiklis. Tačiau vistiek sugebėdavau prabusti purvinomis pėdomis, tad ai…

8. “Mixa” micelininis veido valymo gelis “Hyalurogel”*. Labai keista ta gelinė konsistencija, o ir kažkaip ilgainiui atrodė, kad dirgina akis. Šiaip sunaudojau, kartoti neplanuoju. 

9. “Hair Company” maitinamasis kreminis aliejus plaukams “Inimitable Style”*. Keistas produktas. Kartais man pavykdavo plaukus gražiai išsidžiovinti, kartais ne, nors lyg tą patį darydavau. Kai pavykdavo, jie būdavo slidūs ir nepasipūtę, kai ne – tai tiesiog tokie kaip visada – šiurkštūs. Ilgai naudojau, bet negaliu nei rekomenduoti, nei labai kritikuoti. Neutrali nuomonė. 

10. “Fitokosmetik” balto molio kaukė veidui, kūnui ir plaukams “Koza Dereza”. Visai gera molio kaukė veidui. Svarbiausia, kad pravalo poras ir labai nedžiovina. Kada nors pasiimsiu ir kitą rūšį. 

11. “Gosh” plaukų kaukė dažytiems plaukams*. Visiška vidutiniokė. Nepastebėjau, kad kažkaip labai ten spalvą tausotų ar šiaip gerai maitintų/drėkintų, bet kaip paprastas kondicionierius suėjo. 

12. “Palmer’s” kūno losjonas jautriai, sausai, šiurkščiai odai*. Šis produktas tapo mano netikėtu atradimu ir numylėtiniu. O pagal išvaizdą nepasakytum, kad vertas dėmesio. Bet jau ne kartą apie jį kalbėjau, tai nebesiplėsiu. 

13. “Maybelline” BB kremas “Dream Matte BB”. Aprašytas buvo PR produktas, bet šis jau nebe toks, nes kartojau gal trečią kartą. Turi trūkumų, bet man tai vienas dažniausiai naudojamų tokio tipo dalykų kasdienybėje. Tiesiog gražiai atrodo ir nesuteka į poras. 

14. “Some By Me” rūgštinis serumas*. Nepatiko, nes per daug alkoholio. Šiaip aš jį toleruoju kreminės konsistencijos priemonės, man atrodo kitos sudedamosios dalys pakankamai neutralizuoja žalą, tačiau skystose nelabai nelabai. Ir jis jautėsi, nes odą džiovino. Sunaudojau tepdama po depiliacijos tas vietas, kur labiausiai įauginėja plaukai, tik tiek. 

15. “Sesderma” liposominis veido valiklis “Sensyses Lightening”*. Daug geriau už “Sebium” rūšį, bet visgi netapau šių liposominių valiklių gerbėja. Jau man koks “Garnier” micelinis geriau valo :). Šie labiau tonikus primena.

16. “Klorane” plaukų šampūnas su datulių ekstraktu*. Dėl patogios plokščios pakuotės aš “Klorane” šampūnus pamėgau imti į išvykas, kur naudoju ir galvai, ir kūnui plauti. Kažkaip jie visi man daugiau mažiau patinka. Gerai plovė, galvos odos nedirgino ir to man pakanka. 

Štai ir viskas šiandien. Priemonių gerokai mažiau nei paprastai, bet na, aš tokiems įrašams medžiagos turiu tik todėl, kad daug priemonių naudoju vienu metu ir kas nors, po kokių metų, vistiek pasibaigia :). Nes tikrai čia nėra nė vieno produkto, kurį būčiau sunaudojusi, pvz, per mėnesį 😀


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.