Vakar FB paklausiau skaitytojų ar mato mano pranešimus, mat keli žmonės skundėsi, kad nebe. Nieko keisto, nes FB kiekvieną mėnesį nusprendžia, kad čia dar per mažai like ir komentarų bei mažina organinį pasiekiamumą. Nemanau, kad ten kažkas bendro su turinio kokybe, tiesiog viskas remiasi į norą, kad mokėtume pinigus. Tačiau tiek žmonių prilaikino, kai kurių net nesu mačiusi, kad ramiau. Yra tų slapukų, kurie viską mato ir viskas reikalinga. 

O šiandien moralinis apsivalymas, arba šiukšlių įrašas!

Oi kiek jų prisikaupė! Bet gi darėm generalinę tvarką kažkada, tai išmečiau visokių buteliukų, kurie stovi ilgiausiai su ant likučiais ant dugno. Kaip visada priminsiu keletą dalykų:

  • Produktų nekaupiu į jokią dėžę. Pabaigiu, nufotografuoju, išmetu. Nesirūpinu šiukšlių kompozicijomis ar šviesa.
  • žvaiždute* žymiu PR produktus (juos man atsiuntė kompanijos), nes noriu, kad žinotumėte, jog priemones naudoju, o ne tik parodau, kad gavau ir baigta :). Taip pat matote, kad tikrai ne visi pr produktai gauna dedikuotą apžvalgą :).
  • nuorodos į apžvalgas bus ant produkto pavadinimo, jei tik tokias rašiau.
  • stengiuosi pasakyti kiek laiko užtruko sunaudoti produktą, tam, kad negalvotumėte, kad čia per mėnesį tiek visko susitepiau.

Priemonių daug, tad ir nebedelskime.

1. Purškiamas kūno drėkiklis “Vaseline”Pirmą buteliuką sunaudojau per pusę mėnesio, o štai antrasis ilgai gulėjo, ištuštėjo po daugiau nei metų. Tiesiog buvo kitų priemonių ir jį čiupdavau tik kai reikdavo labai skubėti. Nes itin patogus naudoti ir greitai susigeria. Vis dar patinka. Nors norėtųsi įdomesnių kvapų.

2. “L’oreal Professionnel” plaukų gelis-kremas “Tecni Art Liss Control”. Antra tūbelė sunaudota per metus. O jei perku kažką pakartotinai, reiškia, pirmą kartą padarė nemenką įspūdį. Bet kažkaip bebaigiant pastarąją pakuote jau manęs labai nebežavėjo. Gal nusibodo, gal plaukai pasikeitė (vistiek gi ir kerpami, ir dažomi, ir nuolat vis kitaip prižiūrimi).

3. “Rasa” trigubo drėkinimo serumas. Sunaudotas per kelis mėnesius. Aš jį nusipirkau netyčia, nes man rekomendavo kitą, bet pasirodė, kad jis visiškai puikus “Vichy Mineral 89” analogas. Ir konsistencija panaši, ir poveikis. Patiko. Dar nesidairiau ar “Kilig” siūlo alternatyvą.

4. “L’oreal” kreminė pudra “Infallible 24H-Matte”. Pakeisdama su kitomis, naudojau gal 1,5 metų. Man patiko. Gerai maskuoja, ilgai išlieka matinė. Tik kiek sunkoka, mėgstu paprasčiau užtepamas.

5. “Avene” saulės kremas su spalva SPF50*. Man tokios patinka. Dabar naudoju iš “Kiehl’s”, kuri lengvesnė. Tačiau mielai per vasarą sutepiau ir “Avene”. Žinoma, turi to saulės kremams būdingo sunkumo, bet tenka susitaikyt jei norime apsisaugoti.

6. “Mossa” šveičiamoji veido kaukė “Age Excellence Peeling Mask”. Gal pusę metų aš ją stumdžiau. Lyg ir buvo visai nieko, lyg ir nežavėjo. Tad per daug nekritikuodama sakau, kad antrą kartą nepirkčiau.

7. “Ingrid” tušas “Intensive Curl”*. Priešokiais vis naudojau nuo pavasario, bet visai nieko ypatingo. Nėra net ką kalbėt. Vidutinybė.

8. “Garnier” veido kremas “Botanical Balm 3in1″*. Atkeliavo gal pavasarį, bet aš nesiveržiau jo bandyti ant veido, nes turiu krūvas įdomesnių produktų. Bet visai gerai susinaudojo kūnui. Lengvai kvepia rožėmis, labai gerai drėkina, tai sakyčiau net labai puikus kūno kremas :).

9. “Madara” intensyviai drėkinanti veido kaukė “SOS Instant Moisture + Radiance Hydra Mask”. Nepastebėjau iš jos didelės naudos. 🙂 Bet sunaudojau per kelis kartus.

10. “Pierre René” blakstienų tušas “Ecologist”*. Dar viena vidutinybė tarp tušų. 

11. “Margarita” micelinis vanduo jautriai odai*. Kai rašiau, tai atrodė vidutinis micelinis. Kai pabaigiau, tai galvoju, kad visai geras buvo, gal net vienas puikesnių šiemet. Netaupau, tai buteliuko man užtenka vos porai mėnesių. 

12. “Therme” veido kaukė “Zen White Lotus”*. Valomųjų savybių nepastebėjau, bet neblogai veidą maitino. Naudojau nuo kovo. Labiausiai tiko atšalus orams.

13. “Phyto” energijos suteikiantis ir plaukų slinkimą stabdantis šampūnas “PHYTOLOGIST 15”*. Vienas tų, kurie sunaudoti iki 90% per porą mėnesių, o po to metus stovi su likučiu. Šiaip man labai patiko, gerai plauna, nedirgina, bet apie slinkimo stabdymą nelabai ką galiu komentuoti. Kažkokio akivaizdaus efekto nepastebėjau. 

14“Erboristica” garbanas išryškinantis šampūnas “4 Trico Bio”*. Tikrai geras ir patiko. Gal aš šampūnams per abejinga, kad labai jau ten odes rašyčiau, bet puikiai veikė kartu su tos pačios serijos priemonėmis. 

15. “Kiehl’s” micelinis vanduo su žolelėmis*. Sunaudojau ir jį, ir 75ml buteliuką. Labai patiko. Visgi, aš dar nepriaugau iki tokių micelinių vandenų kainų. Va, kokiam serumui nėra labai gaila. Tačiau tikrai labai fainas.

16. “Erboristica” garbanas išryškinanti kaukė “4 Trico Bio”*. Labai patiko. Jei rašyčiau mėtų geriausius, šią kaukę tikrai įtraukčiau. 

17. “EO Lab” tonizuojančios veido prausimo putos mišriai ir riebiai odai. Naudojau apie 8 mėnesius. Į pabaigą kažkaip sutirštėjo ir nebeišeidavo išspausti. Šiaip putos labai patiko. Švelnios, kokybiškos, veiksmingos. 

18. “L’occitane” plaukus maitinantys šampūnas*. Patiko man kvapas. Ir šiaip švelniai plaukus plauna. Bet sakyčiau net per švelniai. Tai iš bandytos porelės kartočiau tik kondicionierių. 

19. “Omorovicza” drėkinantis, balansuojantis veido kremas “Balancing Moisturiser”. Dar būčiau nuo sienelių nukrapščiusi, bet man jis toks vidutinis pasirodė, kad nesiveržiau išlaižyti :). 

20. “Margarita” valomasis tonikas su agurkų ir ramunėlių ekstraktais. Pagaliau baigiau, kankinau nuo vasaros. Šiaip nebuvo blogas, bet man norisi iš toniko didesnio drėkinimo, o valomosios savybės nelabai svarbios. 

21. “Manilla” NDF serumas*. Sunaudojau per porą mėnesių ir šiaip jau labai patiko. Tik reikėjo priprasti prie kvapo. Dabar bandau kitą jų serumą, irgi visai nieko. 

22. “Maybelline” BB kremas “Dream Matte BB”*. Labai patiko. Vienas iš mano metų geriausių produktų. Nusipirkau pakartotinį. 

23. “Real Techniques” kempinėlė. Man tiko. Naudojau kol sudrožiau. 

24. “Kiehl’s” veido serumas su 12.5% vitamino C “Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate”*. Turėjau nuo gegužės. Sunaudojau visą ir progai pasitaikius tikrai kartočiau. 

25. “Phyto” nenuplaunamas kremas dažytiems plaukams “Phytomillesime”*. Naudojau apie metus. Šampūnas ir kaukė man patiko labiau. Šis nenuplaunamas produktas kiek apsunkindavo plauką ir šiaip labai jau akivaizdžios naudos nemačiau. 

26. “Kerastase” maitinamasis ir kvapnus plaukų aliejus “Aura Botanica Concentre Essentiel”*. Malonaus kvapo priemone dažniausiai tepdavau plaukus prieš naktį. Nepastebėjau kažkokių ypatingų rezultatų, tačiau tikiu, kad plaukams buvo gana naudinga. O ir šiaip kartais patepdavau galus. Visai toks neblogas aliejukas.

27. “L’oreal Paris” plaukų kaukė “Elvital Extraordinary Oil Extra-Fine Coconut Oil”*. Vienu metu šios serijos produktų buvo gausu instagrame. Visos pamojavo, papasakojo kaip kvepia ir tiek žinių, ar naudojo, taip ir neaišku. Man patiko. O štai Gėlėtai kosmetinei ne. Kaip ir sudarytas įvaizdis, kad čia fainas produktas. Skaitytojos pritarė, gal ne visai tiesiogiai, bet duodamos suprasti, kad visi kiti yra parsidavėliai tik ir giriantys produktus. Tai va, esu parsidavėlė. Mano akimis ši kaukė labai gera ir per eilinę grožio mugę populiariame prekybos centre, visai pasipildyčiau atsargas. Daug geresnė už populiarias “Garnier Hair Food”. 

28“Manilla” veido emulsija “Momentum”*. Serumas patiko labai labai, o štai emulsija taiko į vidurį. Negaliu rasti kritikos, bet noriu ir didesnio stebuklo veide :). Irgi sunaudojau per porą mėnesių. 

29. “The Ordinary” veido serumas “Niacinamide 10% + Zinc 1%”. Nežinau jau kelintas, reiškiasi, kad patiko.

30. “Gosh” mineralinė pudra. Pirmas mano mėgintas “Gosh” produktas, tai jau kaip ir laikas atsisveikinti. Ji labai gerai maskuoja, nors miltiškumo lieka, net suliejus veidą purškalais. 

31. “Gosh” kompaktinė pudra BB. Rekomendavo skaitytojos. Na ir tikrai visai smagi pasirodė. Kažkaip pastaruoju metu gana greitai baigiu kompaktines pudras. Gal dėl to, kad įnikau jas presuoti kempinėle, o ne naudoti šepetėlį.

32. “Manilla” intensyviai atstatanti plaukų kaukė SANA LUX*.  Kaukė gera, bet dabar jau gal duočiau mažesnį įvertinimą, nes netikroviškas ir itin intensyvus saldainių kvapas ilgainiui ėmė erzinti. Miegoti su ja, kaip rekomenduoja aprašyme, be šansų. Bet plaukams tai patiko.

Uf! Pagaliau viskas! Bendraukim! Spauskit “Like” socialiniuose tinkluose ir šiaip leiskit žinoti, kad esate. O man smagu pagaliau ištuštinti nuotraukų aplanką. Tas pats, kas pagaliau maišą į konteinerį nunešti.


Naudinga: Ieškokite “Manilla” salelėse ir Manilla.lt. Kaina – 19.9 EUR už 150ml.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.