Vos tik paaiškėja, kad turėsiu dalyvauti kokiame nors renginyje, eiti į svečius, giminaičio gimtadienį ar galų gale teatrą, aš pradedu panikuoti, kad neturiu ką rengtis. Kaip tipiška, kaip girdėta, ar ne? Neretai lekiu į padevalkes ir ieškau kažko naujo tai progai. Su dėvėtais drabužiais paprastai taip jau yra, kad pagal užsakymą nieko nerandi, todėl tenka pasukti galvą ir galiausiai į tą renginį, svečiuotis ar švęsti gimtadienio aš išeinu apsirėdžiusi seniai turimu drabužiu.

Ir nuolatos galvoju, o kam reikėjo panikuoti? Net jei kas nors ir atkreipė dėmesį, kad aš ir vėl ta pačia suknele, tai ką? Kiek tai svarbu? Visgi aš mėgstu turėti daug drabužių, kad galėčiau kurti įvairaus patogumo įvaizdžius. Nuo seno buvau skudurinė lėlė.

Bėda tame, kad aš neturiu drabužių ypatingoms progoms. Ir dar jei kažkokia basic suknelė padeda išsisukti, tai problema tampa avalynė. Nes nes visada lieku su kerzais rankose.

Jei atvirai, tai drabužinė lūžta nuo rūbų, bet štai pasikeitus sezonui aš jaučiu didelį paprastų, nestorų megztukų trūkumą. Vis dar svajoju apie odinį sijoną. Lyg šiol neaptikau. Dar labai noriu poros labai paprastų, bet šaltam orui tinkamų suknelių. Apskritai man labai trūksta kažko tokio “įšokau ir jaučiuosi gerai”.

Šiame mano outfite jūs matote viską, ką jau rodžiau ankstesniuose išskyrus tik šaliką bei auskarus.

Derinio suvestinė:

Megztinis: “Mark&Spencer” iš dėvėtų rūbų parduotuvės “50ct”, Basanavičiaus g., XL dydis, 9.50 EUR.

Rankinė: “Reikalai Adelaidėje” iš DingoM. 155 EUR. Vyro dovana :).

Džinsai: Vintažinė “Humana”, Trakų g. Vilnius, vyrų skyrius, “Wrangler”, 34 dydis, 4 EUR.

Batai: “Vinted”, “Dr Martens” modelis “Vintage”, 50 EUR.

Palaidinė: dėvėtų rūbų parduotuvė “50ct” – 6.50 EUR.

Šalikas: Lauktuvės iš Turkijos.

Auskarai: “Gera Aura”, dovana.

Papasakokite man ar jūs irgi panikuojate, kad neturėsite ką rengtis įvairiomis progomis? O gal visada bazinis ir visur tinkamas rūbas laukia išlygintas bei paruoštas? 

Ir dar, mielai laukčiau pasiūlymų, kokia tema galėtume paplepėti ateities outfit įrašuose? Man visada smagiau turėti temą, o ir jūs gaunate pasirinkimą ar tik pažiūrėti į mano drabužius ar ir pakalbėti įvairiomis, su įvaizdžiais susijusiomis temomis.


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.