Outfit: tas pats, bet kitaip! Ar tikrai mums reikia naujo drabužio kiekvienai progai?

Estimated read time 3 min read

Vos tik paaiškėja, kad turėsiu dalyvauti kokiame nors renginyje, eiti į svečius, giminaičio gimtadienį ar galų gale teatrą, aš pradedu panikuoti, kad neturiu ką rengtis. Kaip tipiška, kaip girdėta, ar ne? Neretai lekiu į padevalkes ir ieškau kažko naujo tai progai. Su dėvėtais drabužiais paprastai taip jau yra, kad pagal užsakymą nieko nerandi, todėl tenka pasukti galvą ir galiausiai į tą renginį, svečiuotis ar švęsti gimtadienio aš išeinu apsirėdžiusi seniai turimu drabužiu.

Ir nuolatos galvoju, o kam reikėjo panikuoti? Net jei kas nors ir atkreipė dėmesį, kad aš ir vėl ta pačia suknele, tai ką? Kiek tai svarbu? Visgi aš mėgstu turėti daug drabužių, kad galėčiau kurti įvairaus patogumo įvaizdžius. Nuo seno buvau skudurinė lėlė.

Bėda tame, kad aš neturiu drabužių ypatingoms progoms. Ir dar jei kažkokia basic suknelė padeda išsisukti, tai problema tampa avalynė. Nes nes visada lieku su kerzais rankose.

Jei atvirai, tai drabužinė lūžta nuo rūbų, bet štai pasikeitus sezonui aš jaučiu didelį paprastų, nestorų megztukų trūkumą. Vis dar svajoju apie odinį sijoną. Lyg šiol neaptikau. Dar labai noriu poros labai paprastų, bet šaltam orui tinkamų suknelių. Apskritai man labai trūksta kažko tokio “įšokau ir jaučiuosi gerai”.

Šiame mano outfite jūs matote viską, ką jau rodžiau ankstesniuose išskyrus tik šaliką bei auskarus.

Derinio suvestinė:

Megztinis: “Mark&Spencer” iš dėvėtų rūbų parduotuvės “50ct”, Basanavičiaus g., XL dydis, 9.50 EUR.

Rankinė: “Reikalai Adelaidėje” iš DingoM. 155 EUR. Vyro dovana :).

Džinsai: Vintažinė “Humana”, Trakų g. Vilnius, vyrų skyrius, “Wrangler”, 34 dydis, 4 EUR.

Batai: “Vinted”, “Dr Martens” modelis “Vintage”, 50 EUR.

Palaidinė: dėvėtų rūbų parduotuvė “50ct” – 6.50 EUR.

Šalikas: Lauktuvės iš Turkijos.

Auskarai: “Gera Aura”, dovana.

Papasakokite man ar jūs irgi panikuojate, kad neturėsite ką rengtis įvairiomis progomis? O gal visada bazinis ir visur tinkamas rūbas laukia išlygintas bei paruoštas? 

Ir dar, mielai laukčiau pasiūlymų, kokia tema galėtume paplepėti ateities outfit įrašuose? Man visada smagiau turėti temą, o ir jūs gaunate pasirinkimą ar tik pažiūrėti į mano drabužius ar ir pakalbėti įvairiomis, su įvaizdžiais susijusiomis temomis.


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

 

11Comments

Add yours
 1. 1
  Alma

  Nebepanikuoju, nebent tikrai noriu pasipuošti/pakeisti įvaizdį, nes mano nuobodžioj vienodoj spintoj visad paruošti “saugūs atvejai” 😀 O ir šiaip, jaučiuosi jau atradusi, kaip jaučiuosi geriausiai, tikriausiai aplinkiniams iš principo kone visad atrodau vienoda.

 2. 2
  Vasarė

  Aš irgi atėjus rudeniui pradedu panikuoti. Kaip tik dabar kažkokia aprangos krizė, kad nebėra nei batų, nei rankinės, net iki šiol apsirūpinusi daugybe paltų šiemet supanikavau, kad nebeturiu patinkančio palto. 🙂 Ai, bet susitaikai galiausiai… Arba imi ir nusiperki, o po to grikius valgai…

  Beje, prisiminiau, kad kažkada rodei nusipirktas sukneles iš Reserved. Neprisimenu net kaip atrodo, tik įstrigo atminty, kad pasirodė gražios – būtų fainai nuotraukose pamatyti!

  Iiiiir, galiausiai, sveikinimai su gimtadieniu!! 🙂

 3. 3
  Rut

  Su gimtadieniu! Tema: deriniai naminukai (pvz as nekenciu ir neturiu chalato, šlepečių, pizamos)

 4. 4
  Salomėja

  😉 Mano naminukai yra džinsai ir džempas ar marškiniai ;). Vilnonės kojinės.

 5. 5
  Salomėja

  Beveik visos vasarinės ;). Tai nežinau ar greit pavyks parodyt. Su vyru šian juokavom, kad palto parodymas bus paskutinis metų derinys. Nes dirbantys namie, viešumoj tik paltuoti pasirodo ,)

 6. 6
  Agnė

  Dažnai panikuoju ir prisiperku naujų rūbų, nes su ta suknele jau matė. Paskui gaila išleistų pinigų, drabužinėje kokios 5 suknelės, kuriomis buvo apsirengta po 1 kartą. O viena kabo taip ir nepasirodžius viešumoj

 7. 7
  Salomėja

  Agne, o ką pati galvoji apie žmogų jei antrą trečią kartą pamatai ta pačia suknele?

 8. 8
  Rūta

  Recyclinu drabužius nuolatos, nesijaudinu, kas ką pagalvos. Juolab, visuomet yra aksesuarai ir skirtingi makiažo stiliai. Aš apskritai manau, kad jei galva atrodo pritrenkiančiai, batai atkreipia dėmesį (spalva, kokybe ar ekstravagantiškumu), o rankos tvarkingos ar ryškios, tai drabužiai jau nebe taip svarbu. ta prasme, kad atrodytum šventiškai, jie gali būti visai paprasti, tik tvarkingi. Kiti mano pastebėjimai, tik prašau neįsižeisti – šį derinį “deriniu” padaro batai. Ryškios vaiskios spalvos su akivaizdžia kokybe. Kiti daiktai paverčia ne tik skudurine, bet ir purvinos spalvos onute. Ar pastebėjote, kad ryškių spalvų drabužiai tik brangūs, kokybiškesni atrodo gerai, ir apskritai, kad pigesnės parduotuvės nemėgsta vaiskių spalvų? Nes pigus juodos spalvos rūbas atrodys kokybiškesnis, nei toks pats baltas ar mėlynas. tuomet matosi audinio faktūra, nelygios siūlės, prastas kritimas, kai nėra pamušalo (ko pvz kokiam Reserved kartais sunku su žiburiu rasti 🙂 ). taip pat, labai rekomenduočiau keisti plaukų spalvą – burokėliai lai palaukia vasaros, manau, šokoladas ir kaštonas būtų daug geriau. Ir, jei laikant išskustą dalį, patrumpinčiau griežtesniu, a la Darios draugės Jane, kirpimu 🙂 Bet čia mano preferencijos, svarbiausia, kad jūs puikiai jaustumėtės 🙂 O iššūkis – apsirengti pagal pinteresto kokį derinuką (na kaip fast fashion galima pritaikyti realybėje ir ar tikrai tie deriniai even possible) arba padaryti palyginimą – visas oufitas iš kuistukų vs. visas outfitas iš parduotuvės/internetu. Drabužiai turėtų būti panašūs, t.y. derinys galėtų būti timpės, suknelė, batai, paltas etc. arba megztukas, džinsai, marškiniai, batai, striukė.

 9. 9
  Salomėja

  Neturiu ko įsižeisti dėl nuomonės. Tiesą sakant man Mark and Spencer rūbai jau yra brangūs ir atrodo gana kokybiški. Todėl tikrai nesijaučiu purvinos spalvos onute susisupus į jų megstinį (gana tamsų ir nepretenduojantį į ryškumą) ar įšokus į tvirtus netamprius wranglerių džinsus be pablukinimo. Nes pablukinimai man visad pigiai atrodo. Tad minimalizmo ir tamsių spalvų šalininkams niekada neatrodysiu gražiai. Bet juk būtų kvaila bandyt įtikt 🙂 kai mano stilius ir yra margaspalvė eklektika.
  Šiaip nežinau kas yra Daria ir jos draugė. Bet su mano plaukais joks griežtas kirpimas neįmanomas. O dėl spalvos jūs teisi. Aš ir dažau visada tik šokolado arba kaštono spalva. Daug metų. Tik jie nusiplauna raudonai ir nuotraukos darymo momentu jau buvo laikas, kai verkiant reikia dažyti. Bet aš nevaidinu kažkokio modelio bei instagraminio gyvenimo. Natūraliai moterų gyvenime būna dienos kai jau ryt laukia procedūra 😉
  Dalies apie iššūkį nesupratau. Lyg ir neketinau tokio rengt. Tik pasiteravau kokiom temom paplepėt rodant derinius. Nes tai puiki vieta plepalams, ko į apžvalgas neįdėsi daug.

 10. 10
  Indre

  Kazkokiu labai oficialiu renginiu neturiu, o seima pripratus, kad pastoviai per sventes su tympom ir dzemperiu. Nenoriu pirkti rubu del keliu progu metuose 🙂 Net per savo vestuves devejau visiskai casual suknele su peledom, nes mama sake “bent sukne vietoj treningu apsirenk” ;))

  Man tai visada idomu skudurynu lobiai, outfitai ar siaip kokie smulkus diy 😉

 11. 11
  Marija

  Man tai labai patinka pirkti “šventines” sukneles, nors progų jas apsirengti ir nėra daug. Bet aš stengiuosi visas apsirengti bent po kelis kartus, pvz, galiu tas pačias apsirengti į šventes su skirtingais žmonėmis. Arba kasantrais metais tą pačia suknelę apsirengiu, priderinu kitus aksesuarus. Bet nors ir daug tų suknių turiu, kiekvieną kartą gavus kvietimą į kokią nors šventę ištinka tas “reikia nusipirkti kažką naujo” sindromas. Pvz, šią vasarą buvo brolio vestuvės, ir galvojau šį kartą tai tikrai nieko nepirksiu, bet netyčia Humanoj radau gražią suknelę už 2 Eur, nu tai kaip neimsi??? O po to stebiuosi, kodėl niekada neturiu pinigų..
  O derinys šio posto labai gražus, toks kasdieniškas, bet neprastas 🙂

+ Leave a Comment