Iš pradžių noriu jus pasveikinti sėkmingai išmetusius senus kalendorius! Laikas bėga, ane? Pamenu, kad jau buvau beveik pilnametė, kai laukiau tos pasaulio pabaigos 2000-tais, o va, momentas pasiliko prieš 18 metų. Ką tuo noriu pasakyti? Kad reikia smagintis kiekvieną akimirką, dažniau sakyti “Taip” ir mažiau jaudintis dėl niekų.

Na, o dabar apie praėjusią šventę. Tikiu, kad viena dalis skaitytojų metus pasitiko miegodami, dirbdami ar tingėdami prie televizoriaus. Dar viena dalis, ko gero, kelias savaites suko galvą, kaip gi pasipuošti vakarėliui, kaip atrodyti šauniausiai? Prisipažinsiu, kad viena tokių buvau ir aš.

Vakarėlio svečiai – aš ir mano meilė. Vakarėlio vieta – lietuviškas miškas ir savadarbis, modernizuotas indėniško stiliaus tipis. Matote nuotraukoje viršuje, tai tiesiog į kūgį suremti pagaliai ir tentas. Dress kodas – laisvas.

Ir štai mano pasirinkimas:

Elegantiškos, plačios slidininko kelnės, figūrą pabrėžianti striukė, per dideli batai. Atrodau, kaip meškinas?

Žiū, o gal taip geriau: pasisukam šonu, rankytė ant liemens, kojytė į priekį, praveriam burną, tikras modeliukas!

Striukės kapišonas atlieka ir dekoratyvinę karūnos funkciją, taip išgelbėja nuo galvos skausmo dėl šukuosenos.

Karūną geriausia dėvėti ant kepurės, kuri ryškiausias naujametinio derinio akcentas!

Matėte lauko aprangą, tačiau vidinė šiek tiek skyrėsi. Atleiskit, diskotekoje buvo mažai šviesios, tai atitinkama ir nuotrauka :). Dideli dekučio stiliaus drabužiai madingi, ar ne? Su raudona spalva prašauti neįmanoma, visas dėmesys į jus!

Be delninukės derinys tarsi nepilnas. Reikia kažkur susidėti svarbiausius daiktus, lūpdažį, piniginę, telefoną…

Manoji talpino kilogramą “Mars” ir “Bounty” saldainių, kosmetinę su ranku kremu ir veido aliejumi, šaliką, piniginę, USB laidus, išorinę bateriją, papildomas kojines ir knygų skaityklę. Nes, jei šokti niekas nekvies, gi galėsite apsimesti, kad knyga jus domina labiau!

Labiausiai gaila, kad šventės baigiasi ir lieka tik prisiminimas apie ruošą ir liūdni baliaus likučiai.

Derinio suvestinė:

Kepurė: “Pasaulio drabužiai” Kalvarijų gatvėje. 5 EUR. Beje, išsiverčia į kitą pusę (yra ir dar vienas bumbulas), tad antrą baliaus dieną lengva pakeisti įvaizdį :).

Kelnės: No name dėvėtų rūbų parduotuvė Švitrigailos g. 15 EUR. XL dydis.

Striukė: “Sport Direct”, lyg ir apie 50 EUR.

Naujametiniai bateliai:

Prieš 9 metus pirkti CUP’e, kažkokioje nebeegzistuojančioje batų parduotuvėje. Dėvimi išskirtinai tik per Naujųjų sutikimą. Kiekvienais metais netyčia įkrenta į laužą, nes naktį pasidaro šalta kojoms. Kainos nebepamenu. 2 dydžiais dideli, tad telpa stora vilnonė kojinė. Puošiuosi bohemiškai, o ką?

Rankinė: Prieš 7 metus pirkta Paryžiaus gatvėje. Kainavo gal 30 EUR? Talpi, brezentinė, tas piešinys atrodo lyg ir aliejiniais dažais pieštas…

Na ir pabaigai, jei kažkas nustebo, kad aš demonstruoju tokį outfit’ą (eilinė juoda striukė ir baisios kelnės), tai pažiūrėkite žodyne žodžius “ironija” ir “saviironija”. Ir dar… Aš praleidau miške naktį ir štai taip rengiausi, tad kodėl gi neparodžius tiems, kuriems įdomu, kaip gyvena jų skaitomo blogo rašytoja. Mano gyvenimas nėra instagraminis, aš nesigėdiju apdegusių batų ir fotografuotis be makiažo. Yra kas sako, kad blogeriai turi atrodyti labai stilingai, išskirtinai ir madingai, o aš sakau, ir dar pakartoju, kad mes galime būti visokie!

Siunčiu oro bučkį, ačiū, kad skaitote! Gerų mums metų!


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.