Outfit: aš žinau geriau nei fotoaparatas!

Estimated read time 3 min read

Gana neseniai viena garsi, bet tikrai ne visų mylima, moteris kalbėjo apie tai, kad kažkaip profesionalių fotografų nuotraukos darytos prie sienelės gaunasi baisios,  kai tuo tarpu selfiuose visai kitaip. Juk tiesa. Mes žinome savo gražiausius kampus, netingime pakartoti nuotraukos 26 kartus, tada truputį pabliurinti spuogą ir štai nuotraukoje esame tokios pačios, kokios save matome veidrodyje. O kai nufotografuoja kažkas kitas, tai neretai ir sutrinkame. Čia aš? Man taip buvo su šiomis nuotraukomis. Jaučiausi aš visai graži, bet pažiūrėjusi fotgrafijas pagalvojau, kad ei, nu nėra blogai, bet veidrodis tai tikrai geriau rodo!

Istorija tokia, kad prieš savaitę keliavome į Druskininkus. Motociklu. Ir planas buvo daug vaikščioti, pavakaroti kavinėse su knyga ir t.t.. Motociklas, kaip žinia, neturi itin talpios bagažinės, todėl reikia gerai pagalvoti, ką nori pasiimti. Mano kriterijus yra rūbai, kurie užima mažai vietos (timpos ir suknelė susisuka į mažą ritinėlį, batai kompaktiškiausi iš turimų, kuprinė mažiausia) ir nesiglamžo.

 

Tiesą pasakius, fotoaparatas, man rodo ne taip gražiai, kaip aš jaučiausi, bet aš gi žinau geriau, ar ne? Su tokia apranga aš nesušalau saulei nusileidus, nuėjau 16k žingsnių ir batai nenutrynė, gerai jaučiausi kurorto lauko kavinėse ir restoranėlyje.

Beje, tą pačią suknelę pasirinkau ir minėtam blogerių vakarėliui, kuriame buvau ketvirtadienį. Tik buvo kitos timpos, kiti batai ir didžiuliai auskarai. Na, bet gi matėt insta istorijose, ar ne?

Švarkas: iš kinų parduotuvės “SheIn”, apie 30$, PR produktas.

Kuprinė: “Reserved”, PR produktas, apie 20 EUR.

Suknelė: “Humana” ant Tauro kalno :), XL dydis, 8 EUR, pirkta prieš 1.5 metų.

Timpos: Iš society6.com parduotuvės. Tuo metu kainavo 35 EUR + visos išmuitinimo išlaidos dar apie 17 EUR. Leginsų piešinio autorė yra Freeminds.

Batai: “Lee Cooper” iš dėvėtų drabužių parduotuvės “50ct”, 8 EUR.

Laikrodis: “Fossil Q”. Apie 150 EUR.

Apyrankė: “Hape Est 2015”, 10 EUR, pirkta mugėje.

Instagrame jūsų klausiau ar irgi taip nutinka, kad kai pamatote nuotraukas, jose vaizdas būna visai ne toks, kaip įsivaizdavote? Dauguma sakė, kad čia pažįstamas jausmas, bet kas nekomentavo ten, tai pasidalinkit patirtimi, kokie jūsų santykiai su pozavimu, įsivaizdavimu ir rezultatu :).


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

6Comments

Add yours
 1. 1
  Virgilija

  Kai fotografuojuosi galvoju, pažiūrėsiu kokia graži aš, kai pamatau…. Oje, gal ta baisuoklė ne aš, o mano … na sakykim išvirkščioji, paslėptoji pusė. Bet vistiek fotografuojuos su viltim, na imsiu ir pamatysiu save gražią.

 2. 2
  Sonata

  Po to kai pamačiau kiek pastangų įdeda sesuo darydama selfius ir pozuodama gerai nuotraukai… O ji neturi problemų nei dėl per didelio svorio ( nebent per mažo), nei pagurklio… Supratau, kad aš dar ilgai gasdinsiuos pamačius save nufotografuotą 😀

 3. 3
  DaliaM

  Keistokas post’as 🙂 Man Salomėja kaip Salomėja, nieko įtartino nepastebėjau, ir nesupratau kas tose nuotraukose nepatiko 🙂 Apranga normali, kasdieninė, praktiška, ir nėra čia ko kuklintis 🙂 O apie gavimąsi nuotraukose tai čia turbūt yra tam terminas – žmogus fotogeniškas arba ne. Nežinau, aš tai sau panašiai atrodau – kaip veidrodyje, taip ir nuotraukose. Netgi sakyčiau, kad geriau nuotraukose, nes ten nors ir truputį, bet pasiblurina 🙂

 4. 4
  Salomėja

  🙂 Salomėja kaip Salomėja nuotraukose ar Salomėja kaip Salomėja realybėje? Nes aš save laikau žiauriai nefotogeniška. 🙂 Net gražiausioje foto aš sau atrodo mažiau graži nei veidrodyje 🙂 Šiuo atveju aš sau iš viso labai gražiai atrodžiau, o gavausi tik Salomėja kaip Salomėja 🙂

 5. 5
  DaliaM

  Tai gal į nuotraukas reikia mažiau žiūrėt 😀 Ir jaustis kad puikiai atrodai. Suprantu, kad bloggerei tai sunkiau įgyvendinti, bet reiktų vis tiek pasiieškoti būdų kaip nesusigadinti nuotaikos :))) Visgi reikia nepamiršti, kad žmonės gatvėje gyvą Salomėją sutinka, t.y. tokią kokia veidrodyje – labai gražiai atrodančią 🙂

 6. 6
  Darja

  Man tai visada taip būna. Atrodo, kad žiauriai ledas atrodau, bus tobulos nuotraukos. O gaunasi šiek tiek kitaip… 😀

+ Leave a Comment