Gana neseniai viena garsi, bet tikrai ne visų mylima, moteris kalbėjo apie tai, kad kažkaip profesionalių fotografų nuotraukos darytos prie sienelės gaunasi baisios,  kai tuo tarpu selfiuose visai kitaip. Juk tiesa. Mes žinome savo gražiausius kampus, netingime pakartoti nuotraukos 26 kartus, tada truputį pabliurinti spuogą ir štai nuotraukoje esame tokios pačios, kokios save matome veidrodyje. O kai nufotografuoja kažkas kitas, tai neretai ir sutrinkame. Čia aš? Man taip buvo su šiomis nuotraukomis. Jaučiausi aš visai graži, bet pažiūrėjusi fotgrafijas pagalvojau, kad ei, nu nėra blogai, bet veidrodis tai tikrai geriau rodo!

Istorija tokia, kad prieš savaitę keliavome į Druskininkus. Motociklu. Ir planas buvo daug vaikščioti, pavakaroti kavinėse su knyga ir t.t.. Motociklas, kaip žinia, neturi itin talpios bagažinės, todėl reikia gerai pagalvoti, ką nori pasiimti. Mano kriterijus yra rūbai, kurie užima mažai vietos (timpos ir suknelė susisuka į mažą ritinėlį, batai kompaktiškiausi iš turimų, kuprinė mažiausia) ir nesiglamžo.

 

Tiesą pasakius, fotoaparatas, man rodo ne taip gražiai, kaip aš jaučiausi, bet aš gi žinau geriau, ar ne? Su tokia apranga aš nesušalau saulei nusileidus, nuėjau 16k žingsnių ir batai nenutrynė, gerai jaučiausi kurorto lauko kavinėse ir restoranėlyje.

Beje, tą pačią suknelę pasirinkau ir minėtam blogerių vakarėliui, kuriame buvau ketvirtadienį. Tik buvo kitos timpos, kiti batai ir didžiuliai auskarai. Na, bet gi matėt insta istorijose, ar ne?

Švarkas: iš kinų parduotuvės “SheIn”, apie 30$, PR produktas.

Kuprinė: “Reserved”, PR produktas, apie 20 EUR.

Suknelė: “Humana” ant Tauro kalno :), XL dydis, 8 EUR, pirkta prieš 1.5 metų.

Timpos: Iš society6.com parduotuvės. Tuo metu kainavo 35 EUR + visos išmuitinimo išlaidos dar apie 17 EUR. Leginsų piešinio autorė yra Freeminds.

Batai: “Lee Cooper” iš dėvėtų drabužių parduotuvės “50ct”, 8 EUR.

Laikrodis: “Fossil Q”. Apie 150 EUR.

Apyrankė: “Hape Est 2015”, 10 EUR, pirkta mugėje.

Instagrame jūsų klausiau ar irgi taip nutinka, kad kai pamatote nuotraukas, jose vaizdas būna visai ne toks, kaip įsivaizdavote? Dauguma sakė, kad čia pažįstamas jausmas, bet kas nekomentavo ten, tai pasidalinkit patirtimi, kokie jūsų santykiai su pozavimu, įsivaizdavimu ir rezultatu :).


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.