Vakar aplankiau savo draugus – “InHair” parduotuvę. Susitinkam mes, kas kažkiek laiko, susipažįstu su naujienomis, pabandau ką nors ir visada išeinu kupina geros nuotaikos. Labiausiai man patinka stebėti, kaip darbuotojos bendrauja su klientais. Absoliuti priešingybė kokiam nors “Douglas”, kur jautiesi nereikalingas, tarsi vagiliauti atėjęs, žmogus.

Kas kartą žvalgydamasi po lentynas, aš galvoju apie ką papasakoti jums. Žinoma, galiu parašyti, kokios naujienos atsirado, bet skaitytojams bus įdomu, tik jei jie gerai žino senienas. Ir visgi, žinote tą labai teigiamai vertinamą REF kosmetiką? Tai va, visos pakuotės atsinaujino, arba tuoj atsinaujins. Kosmetika dabar jau žymima, kaip veganiška ir netestuota su gyvūnais, labai estetiškai visi buteliukai atrodo lentynoje.

Aš jau kurį laiką turiu drėkinančią plaukų kaukę ir jau greitai susikaupsiu apžvalgai. Tai pirmas plaukų puoselėjimo produktas, kurį bandžiau iš REF, lyg tol susipažinusi buvau tik su formavimo priemonėmis.

CHI gerbėjus galėtų sudominti žinia, kad parduotuvėje atsirado nauja linija – “Deep Brilliance”. Žvilgesiui! Aš pati vietoje išmėginau blizgiklį (čia priminsiu, kad parduotuvėje yra visas kampelis testerių, kur darbuotojai jums parodys kaip ir kas). Wow, visos subėgo pažiūrėti, kaip blizga plaukai :). Bet aš pati nelabai mėgstu tokius produktus, esu per daug kasdieninė naminukė, tačiau jei lakstote po vakarėlius, tai turėkite omenyje.

Dar vena naujiena iš Kardašijanų linijos – nenuplaunamas kondicionierius. Na niekada gyvenime aš pati nesugalvočiau Kardašijanų pirkti. Tačiau vakar išbandėm ant mano plaukų ir ką… Noriu noriu noriu! Parsinešiau, ateityje bus apžvalga!

Prisiklausiau apie įvairias naujas technologijas, nes parduotuvės atstovai ir darbuotojai nestovi vietoje, nuolat tobulinasi seminaruose. Vieną namų SPA būdą kitą savaitę pabandysiu įgyvendinti ant savo plaukų :). Ir dar užsirašiau į “Matrix” renginį. Pasidomėkite, gal dar yra vietų, renginys nemokamas. Žada, kad bus ištirti plaukai ir priklausomai nuo rezultatų atlikta procedūra. Būtinai viską papasakosiu.

Na, bet grįžkime prie pradžios. Aš visada galvoju ką tokio įdomesnio jums papasakoti ir šį kartą nusprendžiau skirti šiek tiek dėmesio vyrams. Žinote, mano įsivaizdavimas apie vyriškas priemones yra labai ribotas ir įtakotas prekybos centrų ar “Drogas” parduotuvių. Paprastai vyriškos priemonės nuvogti tikrai nesinori, nes jos per stipriai kvepia, o ir to kvapo skaniu negali pavadinti. Visi tokie frost, ir nemieli.

Namuose mano vyras naudoja tai, ką rekomenduoju aš, ir retai ant tų produktų būna parašyta “for men”. Tačiau, kai jau perka pats, pvz., prieš treiniruotę pamiršta, kad neįsidėjo šampūno ar dušo žele, tai pirmu taikymu šauna prie tų mėlynų-žalių “for men” produktų ir nusiperką kažką to tipinio kvapo. O čia įrodymas, kad produktų skirtų specialiai vyrams reikia, vien dėl tokių pirkimo įpročių.

Ir aš sakau, o gal parodom ką įdomaus ir gero turite vyrams? Ir sunešė man viską iš lentynų, pasirodo yra! Yra ne tiek jau ir mažai, nei vienas buteliukas nėra mėlynas, o visi kvapai… Jokio “frost” ar tualeto gaiviklių. Kiek turėjau progos pauostyti, tai kvepia medžiu, tabaku, žole, oda, citrusais ir panašiomis kvapų gamomis. Mielai tokias priemones nugvelbčiau.

Konkretinam? Štai ką apžiūrėjau.

“Redken” šampūno aprašyme teigiama, kad “šampūno sudėtyje yra aukščiausios kokybės salyklo, alaus mielių ir apelsinų žievelių mišinys, todėl jis yra viliojančios aromato, kuris Jums tikrai patiks.” Ką aš kalbėjau apie tai, kad jokio mint-frost-fu kvapo nėra?

Net “Kerastase” siūlo produktų vyrams. Nuotraukoje yra šampūnas nuo pleiskanų, bet “Capital Force” linija tuo neapsiriboja.

Tarp REF naujienų atrasite ir produktų vyrams. Ir dar kūrėjai gerai juos pažįsta, todėl, kad siūlo šampūną ir kūno prausiklį viename :). 

O jau visokius vaškus ir modeliavimo priemones, sakė, vyručiai labai noriai perka.

“American Crew” produktai dar karšta naujiena parduotuvėje. Pasaulyje jie labai populiarūs, man patiko savo kvapais!

“Waterclouds” linija “The Dude” taip pat labai populiari, o “Detox” šampūnas šluote šluojamas. Pati mačiau – skylė lentynoje.

Pastos, pomados, vaškai, geliai, šampūnai, aliejukai barzdai – jūsų nepamiršta, mieli vyrai, tik atraskite.

Šiaip aš labai tikiuosi, kad normalių kvapų mada ateis ir į iki tų “drugstore” produktų, nes jau vienas kitas įdomesnis išlenda. Net “Biok” reklamuoja aliejų barzdai, kurį rekomenduoja naudoti ir kaip kvepalus. Aš, kaip sakiau, kaip ir nemanau, kad labai jau kažkuo vyrų ir moterų produktai skiriasi, bet jei vaikinai nori skirtų būtent jiems, tai, prašau, yra!

Štai toks buvo mano apsilankymas ir tikiuosi buvo įdomu įdomu kartu pasižvalgyti po lentynas ir naujienas. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.