Norų sąrašas: kuprinės ir rankinės

Estimated read time 2 min read

Žinot, aš turiu tobulą kuprinę. Tinka prie visų spalvų drabužių, kelia nuotaiką, yra patogi, graži ir mylima. Telpa kompiuteris ir likęs gyvenimas. Tai “Marga masė” kūrybos vaisius iš “Jaukių švelnumų” kolekcijos.

Labai ja džiaugiuosi, tačiau turiu jau nuo gruodžio mėnesio ir beveik kas dieną nešiojau pusę metų, o ir dabar dar kokius tris kartus per savaitę išleidžiu į viešumą, tad truputį jau norisi kažko naujo. Deja, kad ir kiek dairausi po internetą aš nerandu idealaus varianto už normalią kainą. Tai dydis nepatinka, tai užsegimo būdas neįtinka, tai prašo už rankinę, kaip už pusę automobilio, tai kažkokios kišenės pūpso, tai diržai segasi nepatogiai. Išranki aš, oi išranki, ypač kas liečia batus ir tašes.

Tad šiandien besiknaisiodama po virtualias parduotuves ir galerijas pasidariau sau šiokį tokį norų sąrašiuką.

Mano norams labai artimos kuprinės iš tapukai.lt

Mėlyna:

Oranžinė:

Norėčiau šio modelio (tik mano pasirinktų spalvų) “Margos masės” rankinės.

“Reikalai Adelaidėje”“DingoM” šiuo metu yra mano svajonė nr.1. Turėčiau 130 eurų + dar truputį pamušalui tai pirkčiau dabar! Tik dar nežinau kurios spalvos (mėlynos ar ryžos). Noriu!

Dar į akį krito lietuvių gamintojų “Kartu” rankinė.

Dabar žiūrėdama į visą šį norų sąrašą matau, kad mano skonis gana aiškus, mėgstu dideles, aiškios formos, jaukias rankines be visokių “dzinguliukų” ir aukso spalvos papuošimų – šie man asocijuojasi su pigumu, net jei rankinė kainuoja ir 1000eu.

O gal jūs turite pasiūlymų, matėt ką nors panašaus, gražaus, įdomaus? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų čia, Facebooke ar galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

Keletas įdomesnių variantų iš “Asos”:

+ There are no comments

Add yours