Šiandien pasirinkau temą apie raukšles, senėjimą ir laiko įtakojamus pokyčius. Ir tam yra priežastis, nes atsiėmiau naują pasą. Galiu truputį paliūdėti, kad jau teks rodyti visiems dešimtmečių vyresnę Salomėją, kita vertus, nors esu gerokai senesnė, 10 kg sunkesnė, bet patinku sau labiau. Gerokai. Net išdrįsau FB draugams parodyti paso nuotraukas. Parodysiu ir jums :). Nes būtent šis blogas padėjo man truputį pasiruošt ir neatrodyti blogiau (žinoma, dokumentų nuotraukos vistiek nėra tai, ką siųstume vaikinui prieš pirmą aklą pasimatymą, ar ne? Ir kaltas dažniausiai tas nefotogeniškasis fotografavimas iš priekio.).

Štai mano 10 metų pokyčiai:

Kaip jau sakiau, esu 10 kg sunkesnė, bet akivaizdu, kad dabar žinau šiek tiek daugiau triukų :).

O nuo senėjimo nepabėgsi niekaip! Ir praeitą mėnesį, kai buvo mano gimtadienis, žinoma, užplaukė tas “oi senstu, oi raukšlėjuosi” graužitas. O čia kaip tik atsirado kompanija, kuri pasiūlė išmėginti kremą nuo raukšlių. Likimas! Sutikau, nors ko gero mėnesį prieš, ar mėnesį po, būčiau atsisakiusi. Taigi, pakalbėsime apie “Skin Doctors” kremą SUPERFACELIFT ir ši apžvalga bus kiek kitokia, nes ne mano vienos.

Iš Australijos kilęs kremas pristatomas šis kremas taip:

Itin stipri kremo Skin Doctors SUPERFACELIFT formulė padeda išlyginti raukšles (iki 86 proc vos per 60 d.) ir sustangrinti suglebusią ir raukšlėtą kaktos odą. Kremas gerina odos struktūrą, todėl pasiekti rezultatai išlieka ilgiau. Skin Doctors SUPERFACELIFT kremas stimuliuoja baltymų sintezę ir suteikia odai elastingumo. Patentuotas retinolis Tagravit R yra itin koncentruotas, todėl efektyviai kovoja su priešlaikiniu odos senėjimu, raukšlių atsiradimu bei elastingumo praradimu. Kremas suaktyvina odos lastelių regeneraciją ir apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. 

86% per 60 dienų! Wow! Prisipažinsiu, kad aš (ir ne tik aš) šį kremą bandžiau 30 dienų ir jau turėtume pastebėti bent 40% rezultatą, ar ne?  Juokauju, abejoju ar taip jau tiesiškai tie procentai pasireiškia, kad po daugiau nei procentėlį per dieną, bet pamatyti ar kremas veikia, laiko jau pakako.

Sudėtis:

Water (Aqua), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Lactic Acid, Mannitol, Cyclodextrin, Disodium Succinate, Yeast Extract, Sodium Hydroxide, Cetearyl Alcohol, Cyclomethicone, Cyclopentasiloxane, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Cetyl Alcohol, Niacinamide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Polymethyl Methacrylate, Retinol, Tricaprylin, BHT, Ceteareth-20, Phenyl Trimethicone, Magnesium Aluminium Silicate, Titanium Dioxide (CI77891), Tocopheryl Acetate, Fragrance (Parfum), Xanthan Gum, Disodium EDTA, Citronellol, Hexylcinnamaldehyde, Linalool, 2-(4-tert-Butylphenyl) propional.

Kadangi kremas nepigus, tad panagrinėkime sudėtį atidžiau. Iš karto po vandens randame nesaugų UV filtrą. Na, bet nesikerta su pažadu saugoti nuo žalingo aplinkos poveikio. Toliau saugus minkštiklis. PEG-100 Stearate – vidutinio saugumo minkštiklis nerekomenduojamas naudoti ant pažeistos odos. Lactic Acid – saugus ph reguliatorius, kuris šviesina odą. Toliau seka saugus drėkiklis, ph reguliatorius, kvepalų ingredientas, mielių ekstraktas, kuris yra antioksidantas, tada matome Sodium Hydroxide, kuris yra vidutinio saugumo denatūratas, ph reguliatorius ir gali stipriai erzinti odą. Toliau minkštiklis, kuris saugus, bet kemša poras. Toliau seka keletas saugių silikonų, vidutinio saugumo emulsiklis bei labai smarkiai poras kemšantis saugus minkštiklis. Kitas komponentas – Niacinamidas – saugus ir labai naudingas, jei tik koncentracija pakankama. Tada matome puokštę, net šešis iš eilės – nesaugius arba vidutiniškai saugius konservantus. WoW! Po jų seka saugi klampumo reguliavimo medžiaga, vitaminas A, kuris netinka nėščiosiomis, bet šiaip yra naudingas komponentas brandžiai odai, vėl randame vidutiniškai saugaus konservanto, o toliau seka irgi seka visokie ne patys nuostabiausi elementai.

Sudėtis tokia, kad aš iš karto nusprendžiau, kad ant viso veido nenaudosiu. O ir šiaip nelabai matau, kas čia jau taip stangrinti turėtų. Išbandysiu kaktos srityje, kur turiu nelabai gilią raukšlę. Taip pat ta mano sritis nėra probleminė. Nei spuogais mėto, nei poros kemšasi, nei dar kažkas darosi. Likusį kremą atidaviau savo gerokai vyresnei giminaitei, patogumo dėlei vadinsiu ją tiesiog drauge. Šiai jau yra virš 50 metų, oda tikrai brandi, sausoka. Mano vyresnė draugė nėra labai išranki ir dažniausiai perka tokius kremus, kokius randa prekybos centruose, Eurokos ir pan. vietose. Aš prašiau parašyti svečio įrašą, bet žmogus kuklinasi, todėl atlikau apklausą ir reziumuosiu. Ir toks eksperimentas bus ne pirmas, nes esu perleidusi dar kelis produktus.

Tęsiame apie kremą. Šis yra storame, sunkiame, gana solidžiame stikliniame indelyje.

Apsaugotas plastikiniu dangteliu.

Deja, nėra jokios mentelės, tad teks ieškoti savo, ar kabinti kremą pirštais. Tai tikrai yra labai nehigieniška, bet šiuo atveju, kreme bent 6 konservantai, tad… Galvoju, gal visgi kompanija geriau investuotų į beorį buteliuką su pompa ir tada nereiktų tiek konservantų pridėti? Kita vertus, kažin ar iš tokios pakuotės pavyktų jį ištraukti, nes kremas labai tirštas. Visiškas sviestas.

Jausmas užsitepus kremą irgi toks pats, lyg ant kaktos būtų sviesto. Geriasi sunkokai. Per mėnesį aš nepastebėjau jokių rezultatų. Nei blogų (kas yra labai gerai, kai tepi kremą, kuris stipriai kemša poras), nei gerų. Raukšlė kur buvo, ten liko. Dėl lėto susigėrimo šį kremą naudoti nėra smagu.

Na, o kaip mano minėtai vyresnei draugei sekėsi?

Uždaviau jai kelis klausimus ir bendros išvados tokios:

kremą naudojo vakarais, nes rytui jis gerokai per riebus (o juk saulės apsauga sufleruoja, kad visgi jį reiktų tepti pirmoje dienos pusėje). Iš pradžių kremas patiko. Nors susigerdavo lėtai, bet brandžiai ir dehidratavusiai odai tai tiko. Draugė sakė, kad ryte jausdavo lyg produktas naktį darė kažką gero (čia ne mano žodžiai), veidas atrodydavo pailsėjęs ir pamaitintas. Bet ilgainiui toks efektas kažkur pranyko, atsirado jausmas, kad oda tiesiog padengta kažkokia silikonine plėvele ir tiek. Antiraukšlinis poveikis nepastebėtas.

Kiek aš supratau, tai mano draugė nelabai man norėjo sakyti, kad kremas nepatinka ir suko ratais. Nes, na atidaviau, dar įsižeisiu ir pan. 😀 Manęs irgi visai nesužavėjo nei sudėtis, nei poveikis, nei kaina, tad mes nuteisiam :D.

Įvertinimas:

Naudinga: Kremą nusipirkti galite Medikos.lt. Kaina – 60 EUR už 50ml.

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.