Nagų priežiūros priemonių "Maybelline", "Catrice", "Gosh" ir "Absolute Newyork" trumpa apžvalga

Estimated read time 2 min read

Aš net nepastebėjau kaip pas mane prisikaupė tiek visokių nagų lako pagrindų ir viršutinių sluoksnių. Nusprendžiau padaryti trumpą, greitą apžvalgėlę.

Iš eilės.

“Maybelline Super Stay 3D Gel Effect Top Coat”

Ši priemonė su įdomiu lenktu šepetėliu dar labai nauja, bet jau plačiai apkalbama. Nagų lako viršutinis sluoksnis, kuris ženkliai pailgina manikiūro dėvėjimo laiką. Patvirtinu. Dvigubai ar net trigubai. Jei, tarkime, lakas man laikosi 2 dienas, tai su šiuo pagrindu ištempiu keturias. Dar gi priemonė labai gražiai spindi, tikrai lengva patikėti, kad tai gelinis lakas. Kaina apie 3.3, pirkau Maximoje, bet jau mačiau atsirado ir Droguose bei kitose vietose.

“Maybelline Dr. Rescue CC Nails Base Coat”

Šią priemonę gavau iš Neringos, kai keitėmės Swapboxais. Na iš tiesų aš negaliu nieko naudingo apie ją pasakyti. Saugo nagus nuo pageltonavimo. Jokio kito poveikio nepastebėjau. Nei gero, nei blogo.

“Catrice” nagų lako pagrindas bei viršutinis sluoksnis “Ultra Stay & Gel Shine”

Apie šias priemones dariau atskirą apžvalgą. Paskaitykite čia. Tikrai neblogi produktai, tačiau ir vėl gi nieko ypatingo. Turiu omenyje, kad dirba darbelį neatkreipdami į save dėmesio.

“2 in 1 Nail hardener and Glossy finish”

Pagrindas tikrai stiprina nagus. Naudojau gruodžio pabaigoje, sausio pradžioje ir pastebėjau, kad nagai nelūžinėja, o produktas daro juos kietus. Naudoju ir kaip blizgų viršutinį sluoksnį. Džiugina.

“Absolute NewYork Garlic nail treatment”

Šis daikčiukas atsirado iš advento kalendoriaus. Nesu aš mačiusi jų pirkti pas mus. Internetai sako, kad jo sudėtyje nėra visokių blogiukų kenkiančių nagams. Panašu, kad veiksmingas, nes vos pradėjau tepti, nagai puolė augti. O man to visai nereikia, nes juos trumpai kerpu.

Taigi?

Pastaruoju metu išryškėjo favoritai. Juk visko vienu metu negaliu naudoti :). Taigi, kaip pagrindą aš dažniausiai naudoju “Absolute NewYork” priemonę. Na, o lyderis tarp viršutinių sluoksnių yra “Maybelline Super Stay”.

O kokie jūsų favoritai? Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).

+ There are no comments

Add yours